NABÓR 2019

Zakończenie Roku Szkolnego: środa 19.06.2019 r. E-mail
czwartek, 30 maj 2019
Zakończenie roku szkolnego:
godz. 9:00 klasy I-VII (boisko szkolne)
godz. 12:00 klasy VIII (aula 3 LO)

Msza Św. dla uczniów kończąca rok szkolny godz. 8:00 w Białym Kościele

Uwaga rodzice! E-mail
piątek, 14 czerwiec 2019

W związku z upałami i wysoką temperaturą panującą w gabinetach dydaktycznych w poniedziałek i wtorek (17 i 18 czerwca) lekcje w naszej szkole  będą skrócone do 30 minut. Długość przerw zostaje bez zmian. Prosimy rodziców o wcześniejszy (w miarę możliwości) odbiór dzieci ze szkoły.

harmonogram zajęć:
 lekcja
 godziny zajęć
 1. 8:00 - 8:30
 2. 8:40 - 9:10
 3. 9:20 -9: 50
4.
długa przerwa
 5. 10:50 - 11:20
 6. 11:30 - 12:00
 7. 12:10 - 12:40
 8. 12:50 - 13:20

Wycieczka do Krakowa E-mail
piątek, 31 maj 2019
W dniach od 22 do 24 maja uczniowie klas ósmych  byli na wycieczce w Krakowie. Zwiedzali Wawel, stare miasto, kopalnię soli w Wieliczce i niemiecki obóz koncentracyjny w Oświęcimiu. Ostatni dzień  spędzili w Energylandii.

Akcja #Bezpieczna Szkoła E-mail
niedziela, 19 maj 2019
Akcja #BezpiecznaSzkoła to akcja informacyjno - edukacyjna na rzecz poprawy bezpieczeństwa uczniów w szkołach podstawowych oraz w ich bezpośredniej okolicy.
Organizatorem akcji jest firma Eltrox, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z dziedziny monitoringu i systemów zabezpieczeń. Partnerami akcji są Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Pan Jacek Wójcicki.
    W ramach akcji uczniowie otrzymają broszury przygotowane przez firmę Eltrox i Komendę Miejską Policji w Gorzowie Wielkopolskim z których dowiedzą się jak radzić sobie z zagrożeniami mogącymi wystąpić w szkole i jej otoczeniu, a w szczególności jak zachować się wobec osób nieznajomych.
    Jednym z elementów akcji jest również konkurs na Facebookowym fanpagu organizatora, gdzie spośród placówek oświatowych biorących udział w akcji, internauci wybiorą jedną (oddając głosy w ankiecie). Placówkę, która otrzyma najwięcej głosów, firma Eltrox wyposaży w kompletny zestaw monitoringu wizyjnego. Zestaw zostanie zamontowany przez organizatora według wspólnych ustaleń ze zwycięską placówką.
    Głosy można oddawać od 13 maja do 14 czerwca 2019 roku na profilu www.facebook.com/eltrox.gorzow/.

Zebrania dla rodziców E-mail
poniedziałek, 13 maj 2019
Uwaga Rodzice!

W czwartek 16 maja  odbędą się zebrania z rodzicami klas::
  •  I - III  od godz. 16.30
  • IV -VIII od godz 17:00

Zebranie dla klasy Ib godz. 17:20 poprowadzi p. Elżbieta Wiśniowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Nabór do klasy siatkarskiej E-mail
środa, 15 maj 2019
Bezpieczne wakacje z Lupo E-mail
wtorek, 14 maj 2019

W czwartek 16 maja w naszej szkole odbędzie się szkolny etap Wojewódzkiego Turnieju o Bezpieczeństwie - Bezpieczne wakacje z Lupo. Organizatorem jest Wydział Prewencji KMP w Gorzowie Wlkp.
   Celem turnieju jest edukacja dzieci i młodzieży z zakresu: przeciwdziałania przemocy (w tym cyberprzemocy), bezpieczeństwa na imprezach masowych, zasad ruchu drogowego, sposobów unikania zagrożeń, uzależnień i zdrowego stylu życia, pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zwycięzcy wezmą udział w finale powiatowym, który odbędzie się 5 czerwca w Filii Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wlkp. przy ul. Paderewskiego 5 oraz na terenie przyległego miasteczka ruchu drogowego.

Egzamin ósmoklasisty E-mail
wtorek, 23 kwiecień 2019
Za nami egzamin ósmoklasisty 2019 organizowany przez CKE.

Ważne informacje dla ósmoklasisty E-mail
środa, 03 kwiecień 2019