header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
u
Dzwonki
Kodeks ucznia
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Sześciolatek w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Bal karnawałowy w klasach 1-3. E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 08 luty 2016
  W środę 2 lutego wychowawcy klas 1-3 zorganizowali uczniom bal karnawałowy. Zabawa była wyśmienita a niektórych uczniów z trudem można było rozpoznać.

Czytaj całość...
Sukcesy naszych uczniów E-mail
Napisał greg   
środa, 27 styczeń 2016
   Od końca września uczniowie klasy 3b w ramach zajęć świetlicowych pod opieką p.Marty Mazurek przygotowywali się do konkursu organizowanego przez OBEP IPN w Szczecinie „Wokół symboli narodowych”, który odbył się 10 listopada 2015r. Na wyniki trzeba było poczekać, gdyż konkurs był dla uczniów klas I-III z województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego i wzięło w nim udział bardzo dużo dzieci, ale było warto. Nasi uczniowie w swojej kategorii wiekowej zajęli I, II, i III miejsca, zdobywając nawet maksymalną ilość punktów.

Czytaj całość...
Obchody Jubileuszu 50-lecia Szkoły E-mail
Napisał greg   
wtorek, 01 grudzień 2015
26 listopada 2015 roku nasza szkoła obchodziła jubileusz 50-lecia.
Z tej okazji  na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3, zorganizowano główną uroczystość, na którą zaproszono przedstawicieli  władz województwa, miasta Gorzowa, związków zawodowych, dyrektorów gorzowskich  szkół oraz nauczycieli  i emerytów. Mowę powitalną wygłosił obecny dyrektor naczelny ZSO nr 3  pan Janusz Hwozdyk. W swojej przemowie przedstawił on historię szkoły, przypomniał ludzi tworzących kadrę nauczycielską, między innymi  dyrektora Jerzego Wiśniowskiego i dyrektor Wiesławę Cwojdzińską. Wręczając kwiaty emerytom , podziękował im za to, że pozostawili swój ślad  w historii szkoły i jżyciu ej absolwentów.

Wigilie klasowe E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 28 grudzień 2015
  22 grudnia, w ostatni dzień zajęć szkolnych przed przerwą świąteczną, uczniowie wraz z wychowawcami  zorganizowali tradycyjne wigilie. I choć nie było 12 potraw, to uszek, pierogów i czerwonego barszczu na wielu stołach nie zabrakło. Uczniowie złożyli sobie życzenia, podzielili się opłatkiem i przystąpili do posiłku wigilijnego. Pamiętali też o tradycyjnym kolędowaniu, no i oczywiście prezentach
klas:y 1a i 1cCzytaj całość...
KOLĘDOWANIE  ŚPIEWOGRANIE E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 28 grudzień 2015
  W poniedziałek 21 grudnia w naszej szkole tradycji stało się zadość. Chociaż bez śniegu za oknem, ale w prawie świątecznym nastroju uczniowie klas III-VI z całego serca wyśpiewali i zagrali na instrumentach piękne polskie kolędy. Nie przesadzę, jeśli napiszę, że w 17-tce są piękne głosy i talenty muzyczne. Niezwykle nastrojowo w formie karaoke na zakończenie spotkania zaśpiewaliśmy pastorałkę „Bosy pastuszek”.

Czytaj całość...
Jasełka E-mail
Napisał greg   
niedziela, 20 grudzień 2015
W piątek 18 grudnia uczniowie klasy IIa pod kierownictwem p. D. Kaniowskiej i p. B. Śmierciak zaprezentowali  Jasełka. Trud przygotowań nie poszedł na marne. Po przedstawieniu młodzi aktorzy otrzymali ogromne brawa!!!Czytaj całość...
Mikołajkowe kręgle E-mail
Napisał greg   
piątek, 11 grudzień 2015
  7 grudnia klasy 5b i 6a, w ramach mikołajkowego prezentu, wybrały się do kręgielni „Słowianka”. Tam pod opieką pań: K. Przybysz i M. Mazurek uczniowie rozegrali prawdziwe mistrzostwa w zbijaniu kręgli. Rywalizacja była zaciekła i wielu pobiło rekordy torów. W wesołej atmosferze dzieci korzystały także z innych atrakcji kręgielni, a w przerwie, by nabrać sił, piły sok i jadły chrupki. Po zakończeniu gry wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły.

Andrzejki E-mail
Napisał greg   
piątek, 04 grudzień 2015
  30 listopada, kiedy na dworze było już ciemno, zgodnie z tradycją klasy: 6a i 5b zorganizowały klasowe andrzejki. Aby dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości, dziewczynki i chłopcy wróżyli sobie nawzajem. W repertuarze były: ciasteczka z wróżbą, serca z imionami, wróżba z butów, wróżenie z ręki oraz z kart. W przerwach były zabawy, taniec na kartce papieru oraz słodki poczęstunek.
KLASA VIA

Czytaj całość...
Tydzień Patriotyczny E-mail
Napisał greg   
wtorek, 08 grudzień 2015
Już po raz czwarty w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Patriotyczny. Zaczęliśmy 02.11. od wystawy stron „Kuriera Patriotycznego” przygotowanego przez klasy IV-VI oraz portretów Józefa Piłsudskiego, którego 80 rocznicę śmierci obchodziliśmy w tym roku, namalowanych na szkolny konkurs plastyczny. Następnie 03.11. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w Patriotycznym Śpiewograniu, na którym każda klasa mogła zaprezentować przygotowaną przez siebie pieśń patriotyczną.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 11 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl