header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
u
Dzwonki
Kodeks ucznia
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Sześciolatek w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Mini siatkówka "2" dziewcząt najlepsza w Gorzowie. E-mail
Napisał greg   
piątek, 30 marzec 2018
23 marca 2018 roku w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży (po wygranych eliminacjach) dziewczęta z klasy IVb i młodsze z Vb zdobyły złoty medal w mini siatkówce "2". W składzie: Hanna Łężak, Wiktoria Krupa, Malwina Majcher (trener Beata Łopacińska), Julia Kotlarska, Zuzanna Bielska, Kornelia Grabowska    (trener Bogumiła Szumińska) w finale pokonały SP-5, SP-9,SP-20. Gratulujemy!!!
konsultacje E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 16 kwiecień 2018
 Uwaga rodzice!

W czwartek 19 kwietnia  odbędą się konsultacje dla rodziców od godz. 16.30 do 18.00.


Siatkarki naszej szkoły - MISTRZYNIAMI Gorzowa Wlkp. E-mail
Napisał greg   
czwartek, 12 kwiecień 2018
16 marca 2018 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży dziewczęta z klasy Vb pod opieką trenerki Bogumiły Szumińskiej  w składzie: Begier Natalia, Cyran Natalia, Giblewska Amelia, Grygier Ala, Sapkowska Julia, Łuczka Magda, Rucińska Ola, Wojciechowska Amelia, Zagórniak Nikola i Zwolińska Hania  wygrały eliminacje i w finale Mistrzostw Gorzowa  zdobyły złoty medal  w mini siatkówce „3”dziewcząt.  W całym turnieju były bezkonkurencyjne, a w ścisłym finale pokonały SP 9, SP 5 i SP 20. 

"Kinder + Sport" E-mail
Napisał greg   
czwartek, 12 kwiecień 2018
17 marca odbył się w Kostrzynie turniej eliminacyjny mini siatkówki „Kinder + Sport”, w którym uczestniczyły dziewczęta z klasy V  W rozgrywkach pod opieką trenerki B. Szumińskiej wzięły udział trzy zespoły w kategorii  trójek.  Do rozgrywek finałowych awansował zespół w składzie : Amelia Giblewska, Amelia Wojciechowska, Hania Zwolińska i Ala Grygiel, zajmując  pierwsze miejsce w Turnieju. Zespoły: 2 i 3 zajęły odpowiednio trzecie i szóste miejsca i miały możliwość gry w turnieju barażowym, który odbył się w Nowej Soli. Po długiej  i wyczerpującej walce  w grupie półfinałowej i finałowej do dalszych rozgrywek awansowały dziewczęta w składzie:  Natalia Begier, Nikola Zgórniak, Magda Łuczka i Natalia Cyran.Dziewczęta z klasy IVb Wiktoria Krupa i Hanna Łężak pod opieką trenerki Beaty Łopacińskiej zdobyły II miejsce i awansowały do rozgrywek wojewódzkich.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. 


Dzień otwarty E-mail
Napisał greg   
piątek, 06 kwiecień 2018

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci przyszłych klas pierwszych na Dzień Otwarty
w naszej szkole w środę 11 kwietnia o godz 16.30.

Święto Prymusa E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 09 kwiecień 2018
W środę 14 marca spotkaliśmy się z okazji Święta Prymusa, aby uhonorować wszystkich uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre oceny zachowania. Dyrektor pan Janusz Hwozdyk wręczył listy pochwalne i gratulacyjne wyróżnionym uczniom i ich rodzicom. Usłyszeliśmy również słowa podziękowania dla rodziców i nauczycieli za ich wsparcie, pomoc i poświęcenie. 
Po części oficjalnej nasz Samorząd Uczniowski, reprezentowany przez dzieci z klas IV-VII, w swoim programie artystycznym przedstawił podsumowanie działań za pierwszy semestr ukazując, że w szkole różnie bywa: lepiej, gorzej, a czasami to nawet jest "istny cyrk".

Relacja filmowa z uroczystości ukaże się niebawem na kanale  YouTube TV SP17 Gorzów Wlkp.
Czytaj całość...
Reportaż z premiery filmu naszych uczniów. E-mail
Napisał nauczyciel   
sobota, 07 kwiecień 2018
Wciąż jeszcze wybrzmiewa echo premiery filmu animowanego  o Włodzimierzu Korsaku, którego autorkami są uczennice naszej szkoły. W Korsakówce, gdzie obył się pokaz filmu, nie zabrakło oczywiście ekipy filmowej z Siedemnastki, która pod opieką pana Grzegorza Trześniowskiego sfilmowała Wydarzenie. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.
 
Obchody DBI 2018 E-mail
Napisał nauczyciel   
czwartek, 05 kwiecień 2018
 
Zakończyliśmy działania związane z obchodami Dni Bezpiecznego Internetu 2018 pod hasłem: “Tworzymy kulturę szacunku w sieci” Programu Safer Internet.
Inicjatywa z jaką wyszliśmy polegała na zorganizowaniu lokalnej kampanii medialnej, w której wzięli udział nasi uczniowie, nauczyciele, rodzice, szeroka społeczność portalu YouTube oraz mieszkańcy Gorzowa.
Przeprowadziliśmy szereg działań, które przybliżyły problematykę bezpieczeństwa online, a także promowały pozytywne wykorzystywanie internetu.
Wśród wydarzeń, które cieszyły się dużym zainteresowaniem były m.in.: Turniej Młodych Cybernautów Siedemnastki, Happening, akcja Wyzwanie na ścianie: Jestem za! kulturą i szacunkiem w sieci, warsztaty z trenerką programu Cybernauci z Fundacji Nowoczesna Polska, realizacja sondy telewizyjnej, w której pytaliśmy uczniów o różne zagadnienia związane z siecią oraz wizyta w TVP3 Gorzów Wlkp. z zapowiedzią DBI 2018 w naszej szkole.
Duże podziękowania należą się uczniom z koła telewizyjnego, zaangażowanym w przygotowanie materiału filmowego na DBI 2018. Realizacja kampanii rozwinęła u naszych uczniów kompetencje medialne, informacyjne, informatyczne oraz społeczne. Praca z informacją, kreatywne korzystanie z mediów przełożyły się na wspólne działania nawiązujące relacje z innymi organizacjami i lokalnymi mediami.
Kampania w mediach lokalnych:
Kalejdoskop - zobacz
Wiadomości TVP3 Gorzów Wlkp.- zobacz
Kampania internetowa:
www.gorzow.pl oraz www.gorzow24.pl

W czasie trwania Dni Bezpiecznego Internetu realizowaliśmy materiał filmowy, który wysłaliśmy na ogólnopolski konkurs na najlepszą inicjatywę DBI 2018.

Szkolni koordynatorzy DBI 2018:Małgorzata Miszczak i Grzegorz Trześniowski
Zapraszamy do oglądania:


Czytaj całość...
Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 26 marzec 2018

22 marca w SP nr1 odbyły się Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej chłopców gdzie nasza drużyna pod wodzą Joanny Szałtys zdobyła złoty medal !!!
Skład :
I zespół - Dziełak Bartosz, Sebastian Kuźmicz i rezerwa - Bartosz Krygier
II zespół - Bartosz Tatur, Biliński Jan i  rezerwa - Bartosz Usik
Mistrzom GRATULUJEMY!!!


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 36 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl