header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
"Kinder + Sport" E-mail
Napisał greg   
czwartek, 12 kwiecień 2018
17 marca odbył się w Kostrzynie turniej eliminacyjny mini siatkówki „Kinder + Sport”, w którym uczestniczyły dziewczęta z klasy V  W rozgrywkach pod opieką trenerki B. Szumińskiej wzięły udział trzy zespoły w kategorii  trójek.  Do rozgrywek finałowych awansował zespół w składzie : Amelia Giblewska, Amelia Wojciechowska, Hania Zwolińska i Ala Grygiel, zajmując  pierwsze miejsce w Turnieju. Zespoły: 2 i 3 zajęły odpowiednio trzecie i szóste miejsca i miały możliwość gry w turnieju barażowym, który odbył się w Nowej Soli. Po długiej  i wyczerpującej walce  w grupie półfinałowej i finałowej do dalszych rozgrywek awansowały dziewczęta w składzie:  Natalia Begier, Nikola Zgórniak, Magda Łuczka i Natalia Cyran.Dziewczęta z klasy IVb Wiktoria Krupa i Hanna Łężak pod opieką trenerki Beaty Łopacińskiej zdobyły II miejsce i awansowały do rozgrywek wojewódzkich.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. 


Dzień otwarty E-mail
Napisał greg   
piątek, 06 kwiecień 2018

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci przyszłych klas pierwszych na Dzień Otwarty
w naszej szkole w środę 11 kwietnia o godz 16.30.

Święto Prymusa E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 09 kwiecień 2018
W środę 14 marca spotkaliśmy się z okazji Święta Prymusa, aby uhonorować wszystkich uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe lub bardzo dobre oceny zachowania. Dyrektor pan Janusz Hwozdyk wręczył listy pochwalne i gratulacyjne wyróżnionym uczniom i ich rodzicom. Usłyszeliśmy również słowa podziękowania dla rodziców i nauczycieli za ich wsparcie, pomoc i poświęcenie. 
Po części oficjalnej nasz Samorząd Uczniowski, reprezentowany przez dzieci z klas IV-VII, w swoim programie artystycznym przedstawił podsumowanie działań za pierwszy semestr ukazując, że w szkole różnie bywa: lepiej, gorzej, a czasami to nawet jest "istny cyrk".

Relacja filmowa z uroczystości TV SP17 Gorzów Wlkp.
Czytaj całość...
Reportaż z premiery filmu naszych uczniów. E-mail
Napisał nauczyciel   
sobota, 07 kwiecień 2018
Wciąż jeszcze wybrzmiewa echo premiery filmu animowanego  o Włodzimierzu Korsaku, którego autorkami są uczennice naszej szkoły. W Korsakówce, gdzie obył się pokaz filmu, nie zabrakło oczywiście ekipy filmowej z Siedemnastki, która pod opieką pana Grzegorza Trześniowskiego sfilmowała Wydarzenie. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.
 
Obchody DBI 2018 E-mail
Napisał nauczyciel   
czwartek, 05 kwiecień 2018
 
Zakończyliśmy działania związane z obchodami Dni Bezpiecznego Internetu 2018 pod hasłem: “Tworzymy kulturę szacunku w sieci” Programu Safer Internet.
Inicjatywa z jaką wyszliśmy polegała na zorganizowaniu lokalnej kampanii medialnej, w której wzięli udział nasi uczniowie, nauczyciele, rodzice, szeroka społeczność portalu YouTube oraz mieszkańcy Gorzowa.
Przeprowadziliśmy szereg działań, które przybliżyły problematykę bezpieczeństwa online, a także promowały pozytywne wykorzystywanie internetu.
Wśród wydarzeń, które cieszyły się dużym zainteresowaniem były m.in.: Turniej Młodych Cybernautów Siedemnastki, Happening, akcja Wyzwanie na ścianie: Jestem za! kulturą i szacunkiem w sieci, warsztaty z trenerką programu Cybernauci z Fundacji Nowoczesna Polska, realizacja sondy telewizyjnej, w której pytaliśmy uczniów o różne zagadnienia związane z siecią oraz wizyta w TVP3 Gorzów Wlkp. z zapowiedzią DBI 2018 w naszej szkole.
Duże podziękowania należą się uczniom z koła telewizyjnego, zaangażowanym w przygotowanie materiału filmowego na DBI 2018. Realizacja kampanii rozwinęła u naszych uczniów kompetencje medialne, informacyjne, informatyczne oraz społeczne. Praca z informacją, kreatywne korzystanie z mediów przełożyły się na wspólne działania nawiązujące relacje z innymi organizacjami i lokalnymi mediami.
Kampania w mediach lokalnych:
Kalejdoskop - zobacz
Wiadomości TVP3 Gorzów Wlkp.- zobacz
Kampania internetowa:
www.gorzow.pl oraz www.gorzow24.pl

W czasie trwania Dni Bezpiecznego Internetu realizowaliśmy materiał filmowy, który wysłaliśmy na ogólnopolski konkurs na najlepszą inicjatywę DBI 2018.

Szkolni koordynatorzy DBI 2018:Małgorzata Miszczak i Grzegorz Trześniowski
Zapraszamy do oglądania:


Czytaj całość...
Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 26 marzec 2018

22 marca w SP nr1 odbyły się Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej chłopców gdzie nasza drużyna pod wodzą Joanny Szałtys zdobyła złoty medal !!!
Skład :
I zespół - Dziełak Bartosz, Sebastian Kuźmicz i rezerwa - Bartosz Krygier
II zespół - Bartosz Tatur, Biliński Jan i  rezerwa - Bartosz Usik
Mistrzom GRATULUJEMY!!!


Międzyszkolny turniej wielkanocny klas III E-mail
Napisał greg   
czwartek, 29 marzec 2018
26 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole kolejny międzyszkolny turniej wielkanocny III, w którym wzięły udział SP 5,SP11, SP16, SP17. Celem turnieju jest wdrażanie najmłodszych w aktywność ruchową i współdziałanie w zespole. Rywalizacja we wszystkich konkurencjach była bardzo zacięta. Konkurencje były sprawnościowe i manualne, uczniowie radzili sobie świetnie.Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce. Po zakończeniu turnieju każda drużyna otrzymała dyplom, a każdy uczestnik słodki upominek.
Gratulujemy!!!

KINDER+SPORT E-mail
Napisał greg   
czwartek, 29 marzec 2018
24 marca odbył się w Sulęcinie turniej eliminacyjny mini siatkówki „Kinder + Sport” w którym uczestniczyli chłopcy z klas IV-VI. W rozgrywkach pod opieką: J. Szałtys, B. Gerstenkorn i T. Gornowa wzięły udział cztery zespoły w kategorii 2 i po 3 w kategorii 3 i 4. Do turnieju finałowego awansowały zajmując drugie miejsca zespoły 3 i 4, natomiast możliwość gry w turnieju barażowym, który odbędzie się 08.03.2018 r. w Gubinie zapewniły sobie dwie drużyny „2” i „3” oraz jedna „4”. 
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Dzień Wiosny E-mail
Napisał greg   
czwartek, 22 marzec 2018
21 marca uczniowie klas 1-3 powitali wiosnę pokazem mody i krótkim programem artystycznym. Było wesoło i kolorowo. Śmiechu co niemiara. Wszyscy uczniowie i nauczyciele świetnie się bawili.
Mały Parlament Uczniowski
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 26 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl