header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Telewizja Szkolna w Warszawskiej Szkole Filmowej E-mail
Napisał greg   
niedziela, 10 czerwiec 2018
   W maju  uczniowie z Koła Telewizyjnego wraz z opiekunem wyjechali do Warszawy na warsztaty organizowane przez Szkołę Filmową. Uczestnicy zajęć poznali podstawy kadrowania i kompozycji, które obowiązują w filmach fabularnych i dokumentalnych. Warsztaty łączyły w sobie formę  wykładów teoretycznych i ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem sprzętu filmowego i oświetlenia w profesjonalnym studiu filmowym. Podczas pracy z kamerą uczniowie nagrali własny materiał, który kolejno, z pomocą i wsparciem wykładowcy zmontowali,  w nowoczesnych salach montażowych Warszawskiej Szkoły Filmowej.
Czytaj całość...
I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrzyków Ekologicznych E-mail
Napisał greg   
sobota, 09 czerwiec 2018
  W świetlicy szkolnej, dzieci z Koła Teatralnego ,,As” zaprezentowały, dla przedszkolaków i ich rodziców, przedstawienie przygotowane na podstawie książki ,,Serafin wyrusza w świat”. Wszystkie rekwizyty i dekoracje  do przedstawienia wykonały dzieci na zajęciach teatralnych. Również w przedstawienie zaangażowali się rodzice, którzy przygotowali bardzo pomysłowe stroje. Ruchomy stelaż do zawieszania dekoracji wykonał pan Rafał, natomiast pani Ewelina służyła własnym transportem. To samo przedstawienie dzieci zaprezentowały 20 kwietnia z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole i 19 kwietnia w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrzyków Ekologicznych ,,Zielony Kapturek” zajmując I miejsce. W nagrodę otrzymały trampolinę, którą mogą cieszyć się uczniowie klas I-III w szkolnej sali zabaw. Gratulujemy sukcesu małym aktorkom: Hani Rogaczewskiej, Karolinie Idczak, Hani Maciantowicz, Laurze Dziewulskiej, Emilce Rausz, Mai Kowali, Mai Bożek z klasy IIIa i Ninie Żołądziejewskiej z klasy IIIb.

Lubuski Konkurs Recytatorski E-mail
Napisał greg   
czwartek, 07 czerwiec 2018
Trzy uczennice reprezentowały naszą szkołę w powiatowym etapie tegorocznego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się  w MCK w ramach programu PRO ARTE organizowanego przez Regionalne Centrum Animacji Kultury. Piękne recytacje zaprezentowały: Julia Siwoń z kl. 6a z wierszem pt. „Kot w pustym mieszkaniu”, Alicja Stachowiak z kl. 4b z wierszem pt. „Przyjęcie”, Oliwia Trawczyńska z kl. 4c z wierszem pt. „Spóźniony słowik”

Dzień później w starszej grupie wiekowej wystąpiła Zuzanna Ren z kl. 7b, przedstawiając fragment prozy Ricka Riordana pt. „Greccy herosi wg Percy’ego Jacksona”. Jej występ został doceniony przez jury i nagrodzony wyróżnieniem.

Pierwsze miejsce w Konkursie międzyszkolnym E-mail
Napisał greg   
czwartek, 07 czerwiec 2018
   Nasi uczniowie: Karolina Pogonowska kl. 5a, Hanna Zwolińska kl. 5b i Jakub Pogonowski kl. 5a zajęli I miejsce w Międzyszkolnym Gorzowskim Konkursie Papieskim "Jan Paweł II - święty naszych czasów.
 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

FINAŁ WOJEWÓDZKI KINDR+ SPORT E-mail
Napisał greg   
środa, 06 czerwiec 2018
W Nowej Soli chłopcy  pod opieką Beaty Gerstenkorn  w składzie: Bartosz Dziełak, Oskar Tillmann, Szymon Burdziński i Jakub Świderski brali udział w Finale Wojewódzkim  Ogólnopolskiego Turnieju „KINDER +SPORT” , gdzie walczyli o kwalifikacje do Mistrzostw Polski w mini siatkówce „trójek” chłopców. Po bardzo zaciętej rywalizacji  i wyrównanym poziomie drużyn chłopcy  zajęli wysokie IV  miejsce.  To ogromny sukces. 
Choć byli  zawiedzeni  i liczyli na wyższą lokatę bardzo serdecznie im gratulujemy!!! 

Kolejne warsztaty w Pracowni Filmoteki Szkolnej E-mail
Napisał nauczyciel   
wtorek, 05 czerwiec 2018
 
Jak budować  przestrzeń filmową? Co to jest  montaż wewnątrzkadrowy?  Dlaczego warto stosować  jazdę towarzyszącą kamery? Jak ustawić kamerę przy filmowaniu rozmów? Na co zwracać uwagę, by zaskakiwać widza...
To tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas kilkugodzinnego warsztatu w Pracowni Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3-SP 17 w Gorzowie. Uczestniczyli w nim uczniowie  ze Szkoły Podstawowej nr 17 im. A. Mickiewicza oraz Zespołu Szkół nr 14 im. Ambasadorów Praw Człowieka w Gorzowie Wielkopolskim. 
 
Fakt, że nasza szkoła posiada Pracownię Filmoteki Szkolnej stwarza wyjątkowe okazje na spotkania z nietuzinkowymi gośćmi.
Wczoraj w ramach Filmowego Tygodnia mieliśmy  uczestniczyliśmy w warsztatach filmowych z reżyserem, scenarzystą, autorem wielu filmów dokumentalnych i reportaży, laureatem nagród festiwalowych, m.in. w Los Angeles, Seulu, Wiedniu, Poznaniu i Krakowie, wreszcie edukatorem filmowym, niezwykle cierpliwym i  bardzo ciekawie opowiadającym o filmach, panem Igorem Mołodeckim. 
 
To nie koniec filmowych działań Pracowni. Już po wakacjach kolejne spotkania z twórcami i ciekawymi ludźmi filmu. Zapraszamy!

Czytaj całość...
Tydzień Filmowy w Pracowni Filmoteki Szkolnej SP 17 E-mail
Napisał nauczyciel   
poniedziałek, 04 czerwiec 2018
 
Pierwsze warsztaty TYGODNIA FILMOWEGO w Pracowni Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3 - SP 17 za nami. Na początek teoria dotycząca zagadnienia: Jak się robi filmy animowane?, połączona z testowaniem narzędzi filmowych, a potem pokaz filmów z OKA KALEJDOSKOPU! Według tego co mówili uczestnicy warsztatów było super. Już nie mogą doczekać się spotkania przy stołach do animacji...
 
 
ZŁOTO W CZWÓRBOJU DZIEWCZĄT!!! E-mail
Napisał greg   
niedziela, 03 czerwiec 2018
  W dniu  23.05.2018 r.  Hania Bilińska z kl. 7b (podopieczna p. B. Gerstenkorn), Magda Łuczka z kl. 5b (podopieczna p. B. Szumińskiej), Wiktoria Górna, Roksana Pawlak, Ada Fijałkowska oraz Eliza Olaniuk z kl. 6b (podopieczne p. A. Bujanowskiej) zdobyły drużynowo ZŁOTY MEDAL W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM organizowanym w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży!
Czytaj całość...
Medal w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych E-mail
Napisał greg   
niedziela, 03 czerwiec 2018
Angelika Dominiak 17 maja 2018 roku wywalczyła brązowy medal w biegu na 600m podczas indywidualnych zawodów lekkoatletycznych w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Rywalizowała w kategorii VII klasy podstawowe i II -III gimnazjum.
Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku szkolnym!
  Beata Łopacińska 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 9 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl