header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Emai:
17gorz@gmail.com
Spotkanie z Afryką E-mail
poniedziałek, 22 maj 2006
20 kwietnia w murach naszej szkoły odbyło się „Spotkanie z Afryką”. Swoją obecnością zaszczycił nas niecodzienny gość Papa Samba- Ifra Ndiaye- Senegalczyk. Było słonecznie, gorąco i ciekawie. Wraz z Papa Sambą odbyliśmy wspaniałą podróż po Afryce. Bawiliśmy się świetnie i dużo dowiedzieliśmy się o historii, cywilizacji, kulturze i sztuce afrykańskiej. Graliśmy na oryginalnych afrykańskich instrumentach, piliśmy afrykańską herbatę i czuliśmy się tak jak w sercu Afryki! „AKSANTI” za piękną i barwną opowieść o Afryce! 


 
Lubuski Konkurs Recytatorski E-mail
sobota, 20 maj 2006
20 kwietnia 2006r. w Grodzkim Domu Kultury w Gorzowie Wlkp. odbyl się LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI (eliminacje powiatowe). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kinga Kucharska z kl.4b, Alicja Jaskulska z kl. 5d oraz Katarzyna Płaskowica z kl.5c .Laureatką tego konkursu została Alicja Jaskulska. Alicja wzięła również udział w eliminacjach wojewódzkich w Drezdenku w Lubuskim Konkursie Recytatorskim zdobywajac wyróżnienie. Miłośników poezji do występu przygotowała pani Agnieszka Słowik. Gratulujemy!!!Zostań Mistrzem Ortografii... E-mail
sobota, 20 maj 2006
12 kwietnia odbył się szkolny konkurs ortograficzny dla klas piątych. W konkursie wzięło udział 20 osób zmagając się z zasadami pisowni i ortografii. Najlepsi okazali się: Tomasz Noworyta z kl.5b zdobywając I miejsce, Marynika Bylina z kl.5e- II miejsce oraz Katarzyna Pokarowska z kl.5d- III miejsce. Mistrzom Ortografii składamy gratulacje!!!


 

VII Międzyszkolny Turniej Ekologiczny klas trzecich E-mail
Napisał Administrator   
poniedziałek, 29 maj 2006
Dnia 05 kwietnia 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 17 w Gorzowie Wlkp. odbył się VII Międzyszkolny Turniej Ekologiczny klas trzecich, w którym to zmagały się drużyny reprezentujące 11 gorzowskich szkół podstawowych. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała dyrektor ZSO   nr 3 p.Wiesława Cwojdzińska.

Czytaj całość...
Pierwsza rocznica śmierci Jana Pawła II w naszej szkole E-mail
sobota, 20 maj 2006
3 kwietnia 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 17 odbyły się apele z okazji pierwszej rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II. Spotkania prowadzone przez uczennice: Katarzynę Pokarowską i Kingę Walkowiak z kl. V d były wyrazem pamięci, szacunku i miłości uczniów dla Ojca Świętego.
Czytaj całość...
8 marca Dzień Kobiet E-mail
sobota, 20 maj 2006
  

Podajmy sobie przyjazną dłoń E-mail
sobota, 20 maj 2006
7 lutego 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 17 odbył się bal integracyjny „Podajmy sobie przyjazną dłoń”. Zaproszonych gości – dzieci wraz z wychowawcami z Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. powitała pani v-ce dyrektor Krystyna Kołodziej.
Czytaj całość...
Jasełka E-mail
Napisał Katarzyna K.   
sobota, 20 maj 2006
21 grudnia 2005 roku uczniowie klasy Vb i Vd przedstawili „Jaselka” dla uczniów klas IV – VI. Spotkanie to było okazją do religijnego przeżycia tajemnicy Świąt Narodzenia Pana, okazją do wspólnego kolędowania, radości, uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Przedstawienie przygotowały Barbara Śmierciak i Karolina Przybysz.

 


 

I Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy w Dwa Ognie klas III E-mail
Napisał Administrator   
wtorek, 30 maj 2006
 9.12.2005r. odbył się „I Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy w Dwa Ognie klas III”. W zawodach brały udział cztery gorzowskie szkoły – SP nr 1, SP nr 5, SP nr 9 i SP nr 17. Drużyny składały się z 6 dziewcząt i 6 chłopców. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Justyna Kaczyńska kl. III b, Magdalena Kołodziej kl. III b, Karolina Drelich kl. III c, Daria Skibińska kl. III d, Marcela Komoszyńska kl. III d, Magdalena Skrzypczyk kl. III d, Łukasz Durbajłło kl. III b, Dawid Wylega kl. III c, Krzysztof Szamotulski kl. III c, Paweł Sokoliński kl. IIIc, Tomasz Czajko kl. III d, Sebastian Jabłonski kl. III d. Drużyna, po zaciekłej walce, zajęła II miejsce, ulegając tylko reprezentacji SP 5. GRATULACJE!
Za  organizację i  przebieg turnieju odpowiedzialne były: p.Anna Szmagalska oraz p.Bogumiła Szumińska.

<< Start < Poprzednia 81 82 83 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 7 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl