header image
N
Aktualności
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Reportaż z premiery filmu naszych uczniów. E-mail
Napisał nauczyciel   
sobota, 07 kwiecień 2018
Wciąż jeszcze wybrzmiewa echo premiery filmu animowanego  o Włodzimierzu Korsaku, którego autorkami są uczennice naszej szkoły. W Korsakówce, gdzie obył się pokaz filmu, nie zabrakło oczywiście ekipy filmowej z Siedemnastki, która pod opieką pana Grzegorza Trześniowskiego sfilmowała Wydarzenie. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.
 
Obchody DBI 2018 E-mail
Napisał nauczyciel   
czwartek, 05 kwiecień 2018
 
Zakończyliśmy działania związane z obchodami Dni Bezpiecznego Internetu 2018 pod hasłem: “Tworzymy kulturę szacunku w sieci” Programu Safer Internet.
Inicjatywa z jaką wyszliśmy polegała na zorganizowaniu lokalnej kampanii medialnej, w której wzięli udział nasi uczniowie, nauczyciele, rodzice, szeroka społeczność portalu YouTube oraz mieszkańcy Gorzowa.
Przeprowadziliśmy szereg działań, które przybliżyły problematykę bezpieczeństwa online, a także promowały pozytywne wykorzystywanie internetu.
Wśród wydarzeń, które cieszyły się dużym zainteresowaniem były m.in.: Turniej Młodych Cybernautów Siedemnastki, Happening, akcja Wyzwanie na ścianie: Jestem za! kulturą i szacunkiem w sieci, warsztaty z trenerką programu Cybernauci z Fundacji Nowoczesna Polska, realizacja sondy telewizyjnej, w której pytaliśmy uczniów o różne zagadnienia związane z siecią oraz wizyta w TVP3 Gorzów Wlkp. z zapowiedzią DBI 2018 w naszej szkole.
Duże podziękowania należą się uczniom z koła telewizyjnego, zaangażowanym w przygotowanie materiału filmowego na DBI 2018. Realizacja kampanii rozwinęła u naszych uczniów kompetencje medialne, informacyjne, informatyczne oraz społeczne. Praca z informacją, kreatywne korzystanie z mediów przełożyły się na wspólne działania nawiązujące relacje z innymi organizacjami i lokalnymi mediami.
Kampania w mediach lokalnych:
Kalejdoskop - zobacz
Wiadomości TVP3 Gorzów Wlkp.- zobacz
Kampania internetowa:
www.gorzow.pl oraz www.gorzow24.pl

W czasie trwania Dni Bezpiecznego Internetu realizowaliśmy materiał filmowy, który wysłaliśmy na ogólnopolski konkurs na najlepszą inicjatywę DBI 2018.

Szkolni koordynatorzy DBI 2018:Małgorzata Miszczak i Grzegorz Trześniowski
Zapraszamy do oglądania:


Czytaj całość...
Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 26 marzec 2018

22 marca w SP nr1 odbyły się Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej chłopców gdzie nasza drużyna pod wodzą Joanny Szałtys zdobyła złoty medal !!!
Skład :
I zespół - Dziełak Bartosz, Sebastian Kuźmicz i rezerwa - Bartosz Krygier
II zespół - Bartosz Tatur, Biliński Jan i  rezerwa - Bartosz Usik
Mistrzom GRATULUJEMY!!!


Międzyszkolny turniej wielkanocny klas III E-mail
Napisał greg   
czwartek, 29 marzec 2018
26 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole kolejny międzyszkolny turniej wielkanocny III, w którym wzięły udział SP 5,SP11, SP16, SP17. Celem turnieju jest wdrażanie najmłodszych w aktywność ruchową i współdziałanie w zespole. Rywalizacja we wszystkich konkurencjach była bardzo zacięta. Konkurencje były sprawnościowe i manualne, uczniowie radzili sobie świetnie.Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce. Po zakończeniu turnieju każda drużyna otrzymała dyplom, a każdy uczestnik słodki upominek.
Gratulujemy!!!

KINDER+SPORT E-mail
Napisał greg   
czwartek, 29 marzec 2018
24 marca odbył się w Sulęcinie turniej eliminacyjny mini siatkówki „Kinder + Sport” w którym uczestniczyli chłopcy z klas IV-VI. W rozgrywkach pod opieką: J. Szałtys, B. Gerstenkorn i T. Gornowa wzięły udział cztery zespoły w kategorii 2 i po 3 w kategorii 3 i 4. Do turnieju finałowego awansowały zajmując drugie miejsca zespoły 3 i 4, natomiast możliwość gry w turnieju barażowym, który odbędzie się 08.03.2018 r. w Gubinie zapewniły sobie dwie drużyny „2” i „3” oraz jedna „4”. 
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Dzień Wiosny E-mail
Napisał greg   
czwartek, 22 marzec 2018
21 marca uczniowie klas 1-3 powitali wiosnę pokazem mody i krótkim programem artystycznym. Było wesoło i kolorowo. Śmiechu co niemiara. Wszyscy uczniowie i nauczyciele świetnie się bawili.
Mały Parlament Uczniowski
Czytaj całość...
Najsympatyczniejsze E-mail
Napisał greg   
środa, 14 marzec 2018
8 marca to święto wszystkich kobiet, tych małych i tych dużych. Mały Parlament Uczniowski zorganizował wybory najsympatyczniejszej uczennicy klas I-III. Zostały nimi:
Nadia Leśniecka 1a, Weronika Turoń 1b, Marysia Jakimczyk 2a, Karolina Pawlus 2b, Laura Dziewulska 3a, Liwia Kulej 3b, Aleksandra Łuczka 3c.
Wszystkim dziewczynkom gratulujemy!

Złoty medal w mini siatkówce E-mail
Napisał greg   
niedziela, 18 marzec 2018
15 marca 2018 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży chłopcy z klasy V B pod opieką trenerki Beata Gerstenkorn w składzie: Szymon Burdziński, Gracjan Drozda, Oskar Tillmann, Jakub Świderski, Bartosz Dziełak, Dawid Rychter, Krzysztof Tatul, Sebastian Kuźmicz wygrali eliminacje i w finale Mistrzostw Gorzowa po bardzo zaciętej rywalizacji zdobyli złoty medal  w mini siatkówce „3”chłopców.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

11-ty bal integracyjny "Podajmy sobie przyjazną dłoń" E-mail
Napisał greg   
czwartek, 15 marzec 2018
 09 lutego 2018 roku odbył się w naszej szkole bal integracyjny, na który zostały zaproszone dzieci wraz z wychowawcami z Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. Uczniowie z naszej szkoły oraz wolontariusze na spotkanie przygotowali cyrk. Nie zabrakło w nim lwa, panter, klownów, magików, tancerek na rolkach czy fakira.  Dzieci z ZKS nr 1 zostały obdarowane przez naszych uczniów maskotkami. Słodki poczęstunek był chwilą odpoczynku od tańców i zabawy. Dzieci bawiły się w atmosferze wzajemnej życzliwości i serdeczności. Bal sprawił wielką radość dzieciom i jak zawsze na długo pozostanie niezapomnianym przeżyciem.
Organizatorzy balu: Szkolne Koło Małego Wolontariatu z opiekunem p.Barbarą Śmierciak oraz Koło artystyczne z opiekunem p.Karoliną Przybysz.



<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 6 gości online
Filmoteka Szkolna



Serwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl