header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Emai:
17gorz@gmail.com
"Świat sam sobie nie da rady segregujmy więc odpady" E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 09 październik 2006
 Pod takim hasłem od 15 do 17 września ponad milion wolontariuszy sprzątało Polskę. Celem "Sprzątania świata" jest budowanieświadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska - poczynając od uprzątania śmieci, poprzez promocję i stosowanie selektywnej zbiórki odpadów po długofalowe, rozbudowane programy ekologiczne. W oczyszczaniu naszej planety uczestniczą szkoły, organizacje pozarządowe oraz ochotnicy z całego świata. Przypominamy, iż akcja narodziła się w Australii, a w Polsce zaadaptowała ją pani Mira Stanisławska-Meysztowicz, tworząc fundację Nasza Ziemia. Organizatorzy przestrzegają, że nasza planeta potrzebuje pomocy, bo w tej chwili zużywamy niebezpieczną ilość surowców naturalnych. Również my, uczniowie włączamy się w tę piękną akcję – 16 września sprzątaliśmy tereny wokół naszej szkoły. Foliowe rękawice, worek na śmieci i w drogę. Dbajmy o naszą planetę, to w końcu nasz dom!

Zbieramy makulaturę E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 03 październik 2006
Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej akcji zbiórki makulatury. Wszystkich chętnych prosimy o przynoszenie starych zeszytów, książek, opakowań, kartonów oraz innych niepotrzebnych papierowych rzeczy. Uczestnicy, którzy zbiorą co najmniej 100 kg tego surowca otrzymają nagrody. Makulaturę można przynosić do biblioteki szkolnej w godzinach: 9.00-15.00.


Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w naszej szkole E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 03 październik 2006
    
     W naszej szkole a dokładnie w bibliotece szkolnej zainstalowane zostalo Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM). Powstalo ono w ramach projektu "Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych" współfinansowanego przez Unię Europejską  (EFS Europejski Fundusz Społeczny). W związku z tym biblioteka szkolna otrzymała 4 komputery oraz urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner) połączone w sieć oraz oprogramowania multimedialne: Encyklopedia PWN, Wielki Multimedialny Atlas Świata PWN, Słowniki PWN: Słownik Języka Polskiego, Słownik Wyrazów Obcych, Słownik Ortograficzny, Słownik Poprawnej Polszczyzny. Dzięki ICIM uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą mieli możliwość nieograniczonego korzystania z zasobów globalnej i lokalnej sieci informacyjnej, gromadzenia danych na różnych nośnikach elektronicznych, skanowania potrzebnych materiałów edukacyjnych.                                              Mamy nadzieję, że dzięki nowemu sprzętowi zdobędą źródło informacji jak też materiały potrzebne do prac domowych.


Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 03 październik 2006
Wakacje, wakacje i po wakacjach... Znów wracamy do szkoły, pełni pomysłów i energii do nauki. Po ponad dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy czas powrócić do szkolnych ławek! Wszyscy wypoczęci, dnia 4 września o godz. 9.00  uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2006/2007. A teraz pozostaje wspomnienia wakacyjne odłożyć na bok i skupić się na obowiązkach szkolnych, by za dziesięć miesięcy z uśmiechem na ustach odebrać świadectwo.
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy samych sukcesów i udanego roku szkolnego!

Koniec roku szkolnego! WAKACJE!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 30 sierpień 2006
23 czerwca- dzień, na który czekamy cały rok - koniec szkoły. Jak zwykle kwiatki, życzenia, świadectwa z czerwonym paskiem (lub bez), łzy wzruszenia, pożegnanie klas szóstych. Chociaż już od 1 września chcemy, aby ten rok jak najszybciej się skończył, pod koniec czerwca trochę szkoda nam zostawić kolegów i nauczycieli. Wszystkim uczniom i absolwentom życzymy wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji!

Zapraszamy na Festyn Rodzinny w SP 17!!! E-mail
poniedziałek, 22 maj 2006
Chcesz przyjemnie spędzić czas ze swoja rodziną? Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Festynie z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się  w SP nr 17, ul. Warszawska 19 dnia 3 czerwca (sobota) w godz. 10.00-13.00. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji: - konkurencja sportowe, -loteria fantowa, -pokaz tańca towarzyskiego, -malowanie twarzy, -małe ZOO, -kiermasz ciast, -pokaz walki Krav-Maga, -wóz strażacki, -pokaz sprzętu policyjnego, -spotkanie z żużlowcami.
Przyjdź.... Baw się  razem z nami... Czekamy!!!


Wycieczka do Ochli E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 10 październik 2006
31 maja 2006r. klasy IIId (wych. Bożena Pawlicka) i IVa (wych. Lucyna Błaszczyk) były na wycieczce w Muzeum Etnografii w Ochli. Uczniowie mogli oglądać i podziwiać ginące zawody i umiejętności. Widzieli pracę kowala w kuźni, rzeźbiarza, hafciarki, przędzarza, garncarza. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem przepięknych i oryginalnych wyrobów z siana, malowanych, drewnianych ptaszków, niezwykle precyzyjnych, kolorowych wycinanek. Odbyli wędrówkę po starych, krytych strzechą chatach. Obejrzeli salę lekcyjną i izbę nauczycielki, pomieszczenia gospodarskie, młyn i wiele niespotykanych w dzisiejszych czasach przedmiotów: żelazko na duszę, magiel, masielnicę. Wrócili zmęczeni, zmoczeni deszczem , ale bardzo zadowoleni.
 
Majowe wyprawy E-mail
wtorek, 23 maj 2006
Maj i czerwiec - dwa ostatnie miesiące przed wakacjami, kiedy wszyscy z utęsknieniem spoglądają na kalendarz wskazujący zakończenie roku szkolnego, a wiosenne słońce za oknem nie pozwala skupić się na nauce to okres wypełniony różnorodnymi wycieczkami poza mury szkolne, etap niekonwencjonalnego poznawania poprzez doświadczenie. Biblioteka szkolna zaprasza wówczas na różnorodne wycieczki do miejsc współuczestniczących w procesie przekazu informacji, wprowadza w świat mediów, kulis teatralnych, oprowadza po ścieżkach wiodących do powstania książki, czasopisma, reklamy. Lokalne radia, telewizja, drukarnie otwierają swoje drzwi przed wszystkimi, którzy szukają tam dodatkowego źródła wiedzy o otaczającej nas rzeczywistości, dlatego też nikt, kto traktuje takie wyprawy nie tylko jako sposób na miłe spędzenie czasu nie powinien być zawiedziony.
W tym roku zawitaliśmy do: TVP 3, Radia Miejskiego Gorzowa, Drukarni Magnum.

Jestem EKO jestem OK E-mail
czwartek, 25 maj 2006
Po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 17 we współpracy z PGK- Altvater- Gorzów Wlkp., zorganizowała Regionalny Konkurs Literacko- Plastyczny dla Szkół Podstawowych i Przedszkoli pod hasłem JESTEM EKO JESTEM OK. Patronat nad konkursem objęli: Prezydent Gorzowa Wlkp. p.Tadeusz Jędzrzejczak oraz Burmistrz Miedzyrzecza p.Tadeusz Dubicki. Na konkurs wpłynęło 589 prac z 19 placówek przedszkolnych, szkolnych i pozaszkolnych. Twórczość dzieci oceniało jury, w którym zasiedli: Wojciech Plust (artysta malarz)- przewodniczący jury oraz Jerzy Gąsiorek (artysta).
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 14 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl