header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Finał IX Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej E-mail
sobota, 20 maj 2006
21 kwietnia w zielonogórskiej Palmiarni odbyło sie podsumowanie IX Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych "Ja te będę dorosły" zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" w Zielonej Górze. Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu jest uczennica naszej szkoły Żaneta Bociaska z klasy 5b. Laureatka konkursu przygotowała pracę pod kierunkiem p. Katarzyny Kolasy. Gratulujemy sukcesu!!!
Spotkanie z Afryką E-mail
poniedziałek, 22 maj 2006
20 kwietnia w murach naszej szkoły odbyło się „Spotkanie z Afryką”. Swoją obecnością zaszczycił nas niecodzienny gość Papa Samba- Ifra Ndiaye- Senegalczyk. Było słonecznie, gorąco i ciekawie. Wraz z Papa Sambą odbyliśmy wspaniałą podróż po Afryce. Bawiliśmy się świetnie i dużo dowiedzieliśmy się o historii, cywilizacji, kulturze i sztuce afrykańskiej. Graliśmy na oryginalnych afrykańskich instrumentach, piliśmy afrykańską herbatę i czuliśmy się tak jak w sercu Afryki! „AKSANTI” za piękną i barwną opowieść o Afryce! 


 
Lubuski Konkurs Recytatorski E-mail
sobota, 20 maj 2006
20 kwietnia 2006r. w Grodzkim Domu Kultury w Gorzowie Wlkp. odbyl się LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI (eliminacje powiatowe). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kinga Kucharska z kl.4b, Alicja Jaskulska z kl. 5d oraz Katarzyna Płaskowica z kl.5c .Laureatką tego konkursu została Alicja Jaskulska. Alicja wzięła również udział w eliminacjach wojewódzkich w Drezdenku w Lubuskim Konkursie Recytatorskim zdobywajac wyróżnienie. Miłośników poezji do występu przygotowała pani Agnieszka Słowik. Gratulujemy!!!Zostań Mistrzem Ortografii... E-mail
sobota, 20 maj 2006
12 kwietnia odbył się szkolny konkurs ortograficzny dla klas piątych. W konkursie wzięło udział 20 osób zmagając się z zasadami pisowni i ortografii. Najlepsi okazali się: Tomasz Noworyta z kl.5b zdobywając I miejsce, Marynika Bylina z kl.5e- II miejsce oraz Katarzyna Pokarowska z kl.5d- III miejsce. Mistrzom Ortografii składamy gratulacje!!!


 

VII Międzyszkolny Turniej Ekologiczny klas trzecich E-mail
Napisał Administrator   
poniedziałek, 29 maj 2006
Dnia 05 kwietnia 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 17 w Gorzowie Wlkp. odbył się VII Międzyszkolny Turniej Ekologiczny klas trzecich, w którym to zmagały się drużyny reprezentujące 11 gorzowskich szkół podstawowych. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała dyrektor ZSO   nr 3 p.Wiesława Cwojdzińska.

Czytaj całość...
Pierwsza rocznica śmierci Jana Pawła II w naszej szkole E-mail
sobota, 20 maj 2006
3 kwietnia 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 17 odbyły się apele z okazji pierwszej rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II. Spotkania prowadzone przez uczennice: Katarzynę Pokarowską i Kingę Walkowiak z kl. V d były wyrazem pamięci, szacunku i miłości uczniów dla Ojca Świętego.
Czytaj całość...
8 marca Dzień Kobiet E-mail
sobota, 20 maj 2006
  

Podajmy sobie przyjazną dłoń E-mail
sobota, 20 maj 2006
7 lutego 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 17 odbył się bal integracyjny „Podajmy sobie przyjazną dłoń”. Zaproszonych gości – dzieci wraz z wychowawcami z Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. powitała pani v-ce dyrektor Krystyna Kołodziej.
Czytaj całość...
Jasełka E-mail
Napisał Katarzyna K.   
sobota, 20 maj 2006
21 grudnia 2005 roku uczniowie klasy Vb i Vd przedstawili „Jaselka” dla uczniów klas IV – VI. Spotkanie to było okazją do religijnego przeżycia tajemnicy Świąt Narodzenia Pana, okazją do wspólnego kolędowania, radości, uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Przedstawienie przygotowały Barbara Śmierciak i Karolina Przybysz.

 


 

<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 1 gość online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl