header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 26 kwiecień 2007
20 marca odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV. Do I-go etapu przystąpili wszyscy czwartoklasiści pisząc dyktando, natomiast do etapu II zakwalifikowało się 8 osób, po dwóch  uczestników z każdej klasy. Konkurs obejmował 6 konkurencji: - „Rzut orzechami do koszy”,- „Kto pierwszy ten lepszy”, -„Buty z wyrazami”, -” Zgaduj zgadula”, -„Diagram”, -„Rebusy”. I miejsce zajęła uczennica klasy IVb- Marta Ciesielska, II miejsce- Jan Rzadkiewicz z kl.IVb, III- Marcin Michalski z kl.IVa. Organizatorem konkursu była p. Joanna Andrzejczak.

Pierwszy dzień wiosny E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
Nareszcie przyszła! Jest! W szkole jest weselej. Każda klasa zbiera żółte żonkile. Kto uzbiera najwięcej ten wygrywa. Najbardziej wiosenne dziewczyny to: Kamila Grusz, Malwina Listowska i Sandra Mińczak. Gratulujemy!!!
                                                                                               Mały Samorząd


UWAGA RODZICE!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 15 luty 2007
Informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 17 przy ul. Warszawskiej 19 rozpoczęły się zapisy dzieci z rocznika 2000 do klas pierwszych. Zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły codziennie w godzinach 8.00-15. Serdecznie zapraszamy!

Konkurs! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 20 marzec 2007
Od poniedziałku (19 marca) do piątku (23 marca) zapraszamy do biblioteki na wspólną zabawę z krzyówkami. Uczestnicy rozgrywek rywalizować będą podczas długich przerw, zbierając punkty decydujące o miejscu w finale. Zgłoszenia przyjmowane będą do piatku (16 marca). Ze względu na formę krzyżówek (wersja elektroniczna) ilość miejsc ograniczona.

8 marca-Dzień Dziewczynek E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
W naszej szkole Dzień Dziewczynek obchodzimy 8 marca. Tego dnia chłopcy zorganizowali wybory na najsympatyczniejszą koleżankę. Wygrała Kamila Grusza z klasy 2c. Gratulujemy!!!                                                                                  Mały Samorząd


Dzień Dziewcząt w SP 17 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 marzec 2007
12 marca w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczennice klas IV-VI rywalizowały o tytuł SUPER DZIEWCZĄT SP nr 17. Konkurs odbył się na trzech poziomach. W konkursie brały udział reprezentantki klas. Uczennice zmagały się w następujących konkurencjach: malowanie papierowych ścian, przyszywanie guzików, rozpoznawanie potraw, odgadywanie imienia i nazwiska znanych polskich sportowców. Konkurs umilił występ chłopców z klasy VIb, którzy zaśpiewali i wykonali układ taneczny do piosenki „Znamy się tylko z widzenia”. Na zakończenie konkursu wszystkie dziewczynki zostały obdarowane słodkim upominkiem. Tytuł SUPER DZIEWCZĄT SP nr 17 otrzymały uczennice klas IVb, Vc, VIb. Nad całością przedstawienia czuwały panie Justyna Jaworska-Głazik i Renata Smilgin-Roszczyk oraz chłopcy z Samorządu Szkolnego.


Konkurs ekologiczny E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 marzec 2007
2 marca 2007r. klasa Ic wraz z wychowawczynią Bożeną Pawlicką uczestniczyła w konkursie ekologicznym w Zespole Kształcenia Specjalnego. Uczniowie musieli rozwiązać wiele trudnych zadań związanych z otaczającą nas przyrodą. Dzieci z klasy Ic wykazały się dużą wiedzą przyrodniczą, zdobyły w nagrodę budkę lęgową, słodycze i dyplom. To było pierwsze spotkanie z dziećmi z Zespołu Kształcenia Specjalnego. Wkrótce ponownie odwiedzimy naszych nowych kolegów.Turniej Mini Piłki Nożnej klas IV E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 08 marzec 2007
W dniach od 9-30 marca 2007r. (tylko w piątki) w naszej szkole rozegrany zostanie Turniej Mini Piłki Nożnej klas IV. Patronat nad Turniejem objęło PZU Życie S.A. Uroczyste otwarcie odbędzie się 9 marca 2007r. (piątek) o godz.13.00 na Sali gimnastycznej.


Święto Prymusa E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 19 marzec 2007
20 lutego b.r. odbyło się Święto Prymusa. Obchody tego dnia weszły już na stałe do tradycji naszej szkoły. Na tę uroczystość przybyli pani dyrektor Krystyna Kołodziej, nauczyciele oraz 49 prymusów wraz z rodzicami. Część artystyczną przygotowała p. Joanna Andrzejczak. Przygotowane scenki prezentowali uczniowie z klasy IVa, IVb, IVc. Dzieci przedstawiły „Wiedzorzepkę” oraz  humorystyczne ujęcie fragmentów życia szkoły (szkolnej mody, lekcji języka polskiego, rozmowy z panią dyrektor ) w scence pt.„Wróżka prawdę wam powie”. Scenki bardzo się podobały, czego dowodem były gromkie brawa i dobre humory widzów. Szczególnie oklaskiwano interpretację bajek A. Mickiewicza „Przyjaciele” oraz W. Chotomskiej ”Dwa koguty”. Po części artystycznej pani dyrektor Krystyna Kołodziej wręczyła Listy Gratulacyjne rodzicom prymusów oraz maskotki najlepszym uczniom. Uroczystość przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy bardzo dobrych wyników w nauce. Mamy nadzieję, że za rok grono szkolnych prymusów powiększy się, czego Wam i sobie życzymy!!!
<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 8 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl