header image
N
Aktualności
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Medale dla nauczycieli naszej szkoły E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 08 styczeń 2007
14 października 2006 r. troje nauczycieli naszej szkoły zostało uhonorowanych odznaczeniami państwowymi za wieloletnią wytężoną pracę dydaktyczno - wychowawczą. Brązowym Krzyżem Zasługi przyznanym przez Prezydenta RP zostali wyróżnieni p. Alicja Nowakowska, p. Andrzej Stanilewicz oraz p. Jan Walczak. Gratulujemy!!!
Dzień Nauczyciela w naszej szkole E-mail
Napisał Katarzyna K.   
sobota, 16 grudzień 2006
13 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie pod kierunkiem p. A. Słowik przygotowali przedstawienie, w którym dzieci reklamowały najnowocześniejsze osiągnięcia oświaty, m.in. przepuszczarki, różowe okulary. Dzieci ubrane w efektowne stroje zaskarbiły sobie sympatię publiczności, która gromkimi brawami. Uczennice z klasy 5b przygotowały także pokaz mody oraz reklamę wszystkich produktów, które pojawiły się podczas przedstawienia. Nad całością czuwały p. A. Słowik oraz p. K. Przybysz.

Dzień Nauczyciela E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 10 październik 2006


        Z okazji Waszego święta życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii   i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe   i zawodowe. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego   i zdrowia dużego. Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata. My Was lubimy, przyjaźnią dażymy   i wielkiego szczęścia życzymy. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń składamy!!!

                                                     Uczniowie Sp nr 17
Wycieczka do Bogdańca E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 08 styczeń 2007
12 października klasy II d i III c wybrały się na wycieczkę do Bogdańca. Dzieci spacerowały ścieżką ekologiczną, bawiły się na leśnej polanie, poznały izbę leśników oraz piekły kiełbaski przy ognisku.Zbiórka środków czystości E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 23 listopad 2006
Zapraszamy do udziału w zbiórce środków czystości dla Domu Brata Alberta. Dary dla bezdomnych prosimy przynosić do końca października do gabinetu nr 6. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!!

Dzień Chłopaka w kl. I-III E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 09 październik 2006
Dnia 30 września Mały Samorząd zorganizował Dzień Chłopaka. Tego dnia dziwczynki z klas   I-III wybrały "Najsympatyczniejszego Chłopca". W poszczególnych poziomach najwięcej serduszek zebrali: kl.I- Kuba z I c, kl. II- Kacper z II c, kl. III- Kacper z III b.  Gratulujemy!!!


"Świat sam sobie nie da rady segregujmy więc odpady" E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 09 październik 2006
 Pod takim hasłem od 15 do 17 września ponad milion wolontariuszy sprzątało Polskę. Celem "Sprzątania świata" jest budowanieświadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska - poczynając od uprzątania śmieci, poprzez promocję i stosowanie selektywnej zbiórki odpadów po długofalowe, rozbudowane programy ekologiczne. W oczyszczaniu naszej planety uczestniczą szkoły, organizacje pozarządowe oraz ochotnicy z całego świata. Przypominamy, iż akcja narodziła się w Australii, a w Polsce zaadaptowała ją pani Mira Stanisławska-Meysztowicz, tworząc fundację Nasza Ziemia. Organizatorzy przestrzegają, że nasza planeta potrzebuje pomocy, bo w tej chwili zużywamy niebezpieczną ilość surowców naturalnych. Również my, uczniowie włączamy się w tę piękną akcję – 16 września sprzątaliśmy tereny wokół naszej szkoły. Foliowe rękawice, worek na śmieci i w drogę. Dbajmy o naszą planetę, to w końcu nasz dom!

Zbieramy makulaturę E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 03 październik 2006
Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej akcji zbiórki makulatury. Wszystkich chętnych prosimy o przynoszenie starych zeszytów, książek, opakowań, kartonów oraz innych niepotrzebnych papierowych rzeczy. Uczestnicy, którzy zbiorą co najmniej 100 kg tego surowca otrzymają nagrody. Makulaturę można przynosić do biblioteki szkolnej w godzinach: 9.00-15.00.


Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej w naszej szkole E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 03 październik 2006
    
     W naszej szkole a dokładnie w bibliotece szkolnej zainstalowane zostalo Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM). Powstalo ono w ramach projektu "Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych" współfinansowanego przez Unię Europejską  (EFS Europejski Fundusz Społeczny). W związku z tym biblioteka szkolna otrzymała 4 komputery oraz urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner) połączone w sieć oraz oprogramowania multimedialne: Encyklopedia PWN, Wielki Multimedialny Atlas Świata PWN, Słowniki PWN: Słownik Języka Polskiego, Słownik Wyrazów Obcych, Słownik Ortograficzny, Słownik Poprawnej Polszczyzny. Dzięki ICIM uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą mieli możliwość nieograniczonego korzystania z zasobów globalnej i lokalnej sieci informacyjnej, gromadzenia danych na różnych nośnikach elektronicznych, skanowania potrzebnych materiałów edukacyjnych.                                              Mamy nadzieję, że dzięki nowemu sprzętowi zdobędą źródło informacji jak też materiały potrzebne do prac domowych.


<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 12 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl