header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Posprzątajmy świat E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 29 październik 2007
Co roku w Polsce organizowana jest akcja Sprzątania Świata – Polska. Oczywiście od lat dzieci z naszej szkoły biorą w niej udział. Celem jest posprzątanie terenu wokół szkoły. Prace wykonywano pod nadzorem nauczycieli i wychowawców dnia 22 września. Zebraliśmy dużo śmieci. Staramy się młodym ludziom uświadomić powagę problemu zaśmiecania środowiska. Akcja zbierania śmieci to także lekcja w terenie. Rodzi się jednak pytanie – na jak długo to wystarczy? Okoliczni mieszkańcy, bowiem znaleźli sobie miejsce biesiad przy naszej szkole i pozostawiają dużo śmieci.

Witamy w nowym roku szkolnym 2007/2008 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 24 wrzesień 2007
Wakacje, wakacje i po wakacjach. Znów wracamy do szkoły, pełni pomysłów i energii do nauki. Po ponad dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy czas powrócić do szkolnych ławek! Rok szkolny będzie trwał jak zawsze 10 miesięcy, ale wolnych dni w kalendarzu nie zabraknie! A teraz pozostaje wspomnienia wakacyjne odłożyć na bok i skupić się na obowiązkach szkolnych, by za dziesięć miesięcy z uśmiechem na ustach odebrać świadectwo.                      
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów i udanego roku szkolnego!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2006/2007 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 20 czerwiec 2007
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2006/2007 odbędzie się dnia 22 czerwca o godz. 9.00- klasy I-V, godz. 10.00- klasy VI.

Jak bawiliśmy się na Szkolnym Festynie Rodzinnym...? E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 19 czerwiec 2007

Czytaj całość...
Uwaga!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 05 czerwiec 2007
Od 8 czerwca 2007r. mierzenie mundurków w firmie „Nathan Jeans” ul. Zielona Kotlina 74 (osiedle Manhatan) w godz. 8.00-18.00, w soboty od godz. 8.00-14.00. Uczniowie proszeni są o zgłaszanie się wraz z osobami dorosłymi.Konkurs wiedzy o BRD E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 12 czerwiec 2007
4 czerwca uczniowie klasy 5b: Kinga Kucharska, Klaudia Borcz, Adrianna Jaworska, Malwina Radzewicz, Angelika Hlebik, Mateusz Szyszka,  Radosław Zadka, Przemysław Śnieguła reprezentowali szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, którego organizatorem był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Komenda Miejska Policji oraz Gimnazjum nr 9. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, oraz umiejętności jazdy na rowerze. Bardzo emocjonującym elementem konkursu była część artystyczna, podczas której uczestnicy prezentowali piosenkę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz plakat bądź ulotkę tematycznie związaną z bezpieczeństwem. Nasza drużyna zajęła II miejsce w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i w nagrodę otrzymała wielofunkcyjnego fantoma do ćwiczeń reanimacyjnych. Po podliczeniu wyników we współzawodnictwie, jury konkursu BRD przyznało naszym reprezentantom IV miejsce. Gratulujemy zwycięstw i życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi!!!Festyn!!! Festyn!!! Festyn!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 31 maj 2007
Chcesz przyjemnie spędzić czas ze swoja rodziną? Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Festynie, który odbędzie się  w SP nr 17, ul. Warszawska 19 dnia 16 czerwca (sobota) w godz. 9.30-12.30. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji: - konkurencje sportowe, -loteria fantowa, -malowanie twarzy, -małe ZOO, -kiermasz ciast, -wóz strażacki, -pokaz sprzętu policyjnego, -spotkanie z żużlowcami. 
Przyjdź.... Baw się  razem z nami... Czekamy!!!
                                                                                                                        Samorząd Uczniowski
                                                                                                                             Nauczyciele Uczniowie

Nabór do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 23 maj 2007
Dyrektor oraz trenerzy Szkoły Podstawowej nr 17 zapraszają na testy sprawnościowe kwalifikujące do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa. Testy odbędą się 29.05.2007r. w sali gimnastycznej szkoły o godz. 17.00. Prosimy o przybycie z rodzicem lub opiekunem i zabranie stroju sportowego.


Tydzień z książką E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 24 maj 2007
Zapraszamy wszystkich uczniów do biblioteki szkolnej na trwający „Tydzień z książką”. Czeka na Was wiele atrakcji: konkursy- Czy znasz swoje lektury?, Bohaterowie bajek i baśni, Moja kronika, jak również wystawy poświęcone m.in.: historii książki. Będzie możliwość uczestniczenia w ranking na najpopularniejszą oraz wzięcia udziału we wspólnym wytwarzaniu papieru. Podczas długich przerw zapraszamy do mini-kina na wspólne oglądanie bajek i baśni.

<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 4 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl