header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Agresji i przemocy -STOP!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 24 październik 2007
W dniach 22-26 października w naszej szkole odbędzie się tydzień pod hasłem „Agresji i przemocy STOP!”. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo w naszej szkole! Celem tego tygodnia jest:- eliminowanie zachowań agresywnych i przemocy wśród uczniów, - wzrost poczucia bezpieczeństwa ucznia w szkole, - integracja uczniów w szkole i wzmacnianie więzi między uczniami, nauczycielami i rodzicami we wspólnym działaniu na rzecz przeciwdziałania agresji. Organizatorki- p. B. Śmierciak i p. K. Przybysz.

Pola Nadziei E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 29 październik 2007
Nasza szkoła już drugi raz wzięła udział w akcji „Pola Nadziei”, której międzynarodowym symbolem nadziei jest żółty żonkil. Przypomina nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Podczas tej akcji przeprowadziliśmy loterię fantową, z której dochód został przeznaczony na utrzymanie hospicjum św. Kamila, a na terenie szkoły zasadziliśmy pole nadziei z żonkili, które zakwitną wiosną i przypomną nam, co dobrego zrobiliśmy. W tym roku zebraliśmy 227, 17 zł. Ambasadorem Nadziei w naszej szkole jest pani Lucyna Błaszczyk, której pomagali uczniowie kl. VI a i VI c.
Wszystkim kolegom i koleżankom serdecznie dziękujemy za udział w tej akcji.

W Dniu Nauczyciela E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 29 październik 2007
Dziś zaiste jest okazyja, iżby wyrazić nasze podziękowanie za uprawę tegoż  ugoru, jakim są nasze czerepy. Niech Waćpaństwu snuje się żywot w pomyślności, a fortuna niech nie omija Waszego domo­stwa. Ty zaś, szlachetne zdrowie, ulubuj sobie naszych nauczycieli i wspieraj ich nadwątlone przez nas siły.
A że trudna rzeczywiście jest uprawa uczniowskiego ugoru przy­znamy wszyscy, gdy przypomnimy sobie nasze szkolne sprawy i sprawki. 

             Dziękujemy, jak każdego roku!
        Z każdym rokiem bardziej i goręcej,
             bo to dzięki Wam, Nauczyciele,
             wiemy i rozumiemy coraz więcej.

            Za to, że wiemy, dokąd Wisła płynie,
        i gdzie się mieści Tatr najwyższy szczyt,
              i jakie nosił każdy krasnal imię, 
                                                                                               i że jeden dodać dwa to trzy. 

                                                       
Czytaj całość...
Dzień Nauczyciela E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 24 październik 2007
Dnia 15 października uczniowie klas III a i III c wierszem i piosenką podziękowali nauczycielom naszej szkoły za serce, cierpliwość i trud włożony w wychowanie. Wręczyli samodzielnie wykonane laurki i kwiatki. Nad całością czuwały p. H. Stępień i p. B. Nawrocka.


W Parku Dinozaurów E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 30 październik 2007


08.10.07r., o godz. 8.30. uczniowie klas czwartych i klasa Va wyjechali na wycieczkę do miejscowości Nowiny Wielkie, gdzie znajduje się wspaniały Park Dinozaurów. Do Nowin pojechaliśmy szynobusem. Bezpośrednio ze stacji podążyliśmy w kierunku parku. Na miejscu podzielono nas na grupy, którym przydzielono przewodnika. Trafiłem do pierwszej i jako pierwsi rozpoczęliśmy zwiedzanie. Pani przewodnik oprowadziła nas po parku, opowiadała o historii dinozaurów, ich początkach i końcu życia na Ziemi. Obejrzeliśmy atrapy dinozaurów. Niektóre z nich robiły naprawdę wielkie wrażenie. Po zwiedzaniu mieliśmy czas wolny, który wykorzystaliśmy na odpoczynek lub zabawę – grę w dwa ognie. Czas szybko minął. O godz. 13.45 pociągiem wróciliśmy do Gorzowa. To  była jedna  z najlepszych wycieczek , na której byłem ze swoją klasą.                             
                     Kamil Sikora kl.Va


Bezpieczna droga do szkoły E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 24 październik 2007
Każdy chce bezpiecznie pokonać drogę z domu do szkoły. Przechodzimy przez skrzyżowanie, mijamy różne pojazdy. Musimy uważać na przejściach dla pieszych, dlatego Mały Samorząd przy pomocy p. B. Nawrockiej i p H. Stępień zorganizował konkurs plastyczny pt. „Bezpieczna droga do szkoły”. Z wielu prac jury wybrało 20 najciekawszych i umieściło w Galerii Malucha. Autorom prac serdecznie gratulujemy!

Dzień Chłopaka E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 29 październik 2007
Święto naszych kolegów w naszej szkole odbywało się w poszczególnych zespołach klasowych, za co dziękujemy koleżankom. Klasa VIa zaprosiła na przedstawienie przygodowe na podstawie obserwacji naszych kolegów podczas przerw, lekcji, dyskoteki. Koleżanki wcielając się w role swoich kolegów, przedstawiły nam w humorystyczny sposób pewne sytuacje szkolne. Było przy tym dużo zabawy i śmiechu, a piosenka „Chłopaki nie płaczą…” nastroiła nas do wspólnej zabawy.

Najsymaptyczniejszy Kolega E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 24 październik 2007
Z okazji Dnia Chłopaka Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pod hasłem „Najsympatyczniejszy kolega”. Uczniowie klas I-III oddawali swoje głosy i wybierali najsympatyczniejszego kolegę. W poszczególnych poziomach wygrali: Mateusz Pogonowski- kl.I, Jakub Krauz- kl.II, Bartosz Pacześny- kl.III. Wszyscy zostali obdarowani słodką niespodzianką. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy zawsze uśmiechu na twarzy. Organizatorki-p. H. Stępień i p. B. Nawrocka.Wycieczka, wycieczka, wycieczka... E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 24 październik 2007
W ramach integracji uczniowie klas trzecich z wychowawczyniami p. H.Stępień, p. A. Frydrych, p. B. Nawrocką i p. A. Nowakowską pojechali na wycieczkę do lasu. Tam przeszli ścieżką edukacyjną, poznając florę i  faunę leśną. Rozpoznawali i nazywali rośliny leśne, podpatrywali życie zwierząt oraz wsłuchiwali się w dźwięki lasu. Wszyscy oczywiście pamiętali o ekologicznym zachowaniu. Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze nauki i zabawy. Uwieńczeniem wyjazdu było grzybobranie i wspólne zabawy na leśnej polanie.


<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 9 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl