header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
ZŁOTO W CZWÓRBOJU DZIEWCZĄT!!! E-mail
Napisał greg   
niedziela, 03 czerwiec 2018
  W dniu  23.05.2018 r.  Hania Bilińska z kl. 7b (podopieczna p. B. Gerstenkorn), Magda Łuczka z kl. 5b (podopieczna p. B. Szumińskiej), Wiktoria Górna, Roksana Pawlak, Ada Fijałkowska oraz Eliza Olaniuk z kl. 6b (podopieczne p. A. Bujanowskiej) zdobyły drużynowo ZŁOTY MEDAL W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM organizowanym w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży!
Czytaj całość...
Medal w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych E-mail
Napisał greg   
niedziela, 03 czerwiec 2018
Angelika Dominiak 17 maja 2018 roku wywalczyła brązowy medal w biegu na 600m podczas indywidualnych zawodów lekkoatletycznych w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Rywalizowała w kategorii VII klasy podstawowe i II -III gimnazjum.
Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku szkolnym!
  Beata Łopacińska 

DZIEŃ SPORTU  i nie tylko 1 CZERWCA (PIĄTEK) E-mail
Napisał greg   
wtorek, 29 maj 2018
Uwaga! Ze względu na pogodę zmiana planu na Dzień Sportu.
8.00 – spotkanie uczniów z wychowawcami w gabinetach, sprawdzenie obecności;
8.15- 9.15 - „Mój wymarzony Dzień Sportu” – konkurs plastyczny
              klasy I-III;
8.15 - zajęcia sportowe w terenie klas IV- VII pod opieką wychowawców;
9.30 – 11.30 – „Mam talent”- klasy IV – VII (duża sala gimnastyczna);
9.30 – 11.00 zajęcia sportowe dla klas I-III;
Obowiązuje strój sportowy

Chętne dzieci z klas IV zapraszamy do Pracowni Filmoteki Szkolnej na projekcję filmów V Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU oraz warsztat: Jak się robi filmy animowane? -zbiórka o godz. 9.15 pod pracownią komputerową (p. M. Miszczak). Pokaz i warsztat zakończą się o godz. 12.00

8.00 – 15.00 – czas pracy świetlicy


Tydzień Filmowy w Pracowni Filmoteki Szkolnej SP nr 17 E-mail
Napisał nauczyciel   
poniedziałek, 28 maj 2018
Szkoła Podstawowa nr 17 w Gorzowie Wlkp. zaprasza do udziału w wydarzeniach w ramach Tygodnia Filmowego. Organizatorem jest Pracownia Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3, a adresatami nauczyciele, bibliotekarze, wychowawcy oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum.
Zapraszamy do udziału w pojedynczym wydarzeniu lub skorzystaniu z kilku propozycji Filmowego Tygodnia.  Spotkania realizowane są w ramach programu Filmoteka Szkolna we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
Uczniowie SP 17 chętni do udziału w warsztatach filmowych proszeni są o zgłaszanie się do p. M. Miszczak.
 
Mamy kolejny sukces!!! E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 28 maj 2018
Siatkarki naszej szkoły zdobyły II miejsce w Rejonowych rozgrywkach w kategorii "4"!!! 
Turniej, w którym brały udział 4 zespoły - SP 17 z Gorzowa Wlkp., SP 1 z Gorzowa Wlkp., SP z Drezdenka i SP z Kostrzyna nad Odrą, odbył się 09.04. 2018 r. w Drezdenku. Nasza drużyna pokonała SP 1 z Gorzowa oraz SP z Drezdenka i awansowała do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO, który odbędzie się 15.05.2018 r. w Sulechowie. 
Trzymajcie kciuki za nasze reprezentantki: Hanię Bilińską (kl.7b), Wiktorię Górną (kl. 6b), Elizę Olaniuk (kl. 6b), Alę Zdziarską (kl. 6b), Alę Płaczek (kl. 6b), Adę Fijałkowską (kl. 6b), Roksanę Pawlak (kl. 6b), Ulę Macugowską (kl. 6b), Asię Frąckowiak (kl. 6b), Anitę Banaszyk (kl. 6b).

 
Nabór do klasy siatkarskiej E-mail
Napisał greg   
wtorek, 22 maj 2018
Kolejny sukces!!! VI miejscu w WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM!!! E-mail
Napisał greg   
piątek, 25 maj 2018
   15 maja w Sulechowie nasze siatkarki brały udział w FINALE WOJEWÓDZKIM w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt. 
W rozgrywkach wzięło udział 8 najlepszych zespołów z naszego województwa - Zbąszynek, Sulechów, Kostrzyn nad Odrą, Nowa Sól, Zielona Góra, Sulęcin, Słońsk i Gorzów Wlkp.. Poziom rozgrywek był baaaardzo wysoki, rywalizacja między zespołami niezwykle zacięta, a nasze zawodniczki dały z siebie naprawdę wszystko.
    Podopieczne pani Ani Bujanowskiej: Wiktoria Górna, Eliza Olaniuk, Ala Zdziarska, Ala Płaczek, Ada Fijałkowska, Roksana Pawlak, Ula Macugowska, Asia Frąckowiak, Anita Banaszyk  i Hania Bilińska (podopieczna pani Beaty Gerstenkorn) zasługują na ogromne brawa i uznanie!


Wycieczka do Szwecji E-mail
Napisał greg   
niedziela, 20 maj 2018
Klasa VIB wraz z uczniami z innych klas IV-VII wybrała się na dwudniową wycieczkę na trasie Gorzów – Świnoujście – Ystad (Szwecja). Wyprawę rozpoczęliśmy od wizyty w Świnoujściu i rejsu miejskim promem na wyspę Uznam, gdzie po długiej wędrówce dotarliśmy do plaży i owianej legendą budowli Stawa Młyny. Następnie wyruszyliśmy w stronę najwyższej latarni morskiej nad Bałtykiem. W godzinach wieczornych nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali – wejście na prom Polferries Mazovia.
Po nocnym rejsie zostaliśmy zaproszeni na mostek kapitański, a godzinę później rozpoczęliśmy zwiedzanie Ystad. Zobaczyliśmy piękne nabrzeże, spacerowaliśmy malowniczymi uliczkami w kierunku Ystad Teater oraz posłuchaliśmy o życiu i zwyczajach Szwedów podczas wizyty w kościele Santa Maria Kyrka. W trakcie rejsu w kierunku Świnoujścia wszystkim uczestnikom wycieczki wręczono dyplomy na pamiątkę dwukrotnego pokonania Bałtyku i przebycia łącznie 184 mil morskich. Do Gorzowa wróciliśmy w piątek w późnych godzinach wieczornych. Wszyscy bardzo zmęczeni, ale niezwykle zadowoleni. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie Anna Miszczyńska, Anna Bujanowska oraz pan Grzegorz Trześniowski.

Brawo! Brawo! Brawo! E-mail
Napisał greg   
środa, 16 maj 2018
  26 kwietnia w Zielonej Górze odbył się I Lubuski Turniej Historyczny SZARE SZEREGI, organizowany przez Oddziałowe Biura Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie i Poznaniu. W zmaganiach uczestniczyło 25 trzyosobowych drużyn z województwa lubuskiego i wielkopolskiego z klas IV-VII. Wśród nich znalazły się dwie drużyny z naszej szkoły: szóstoklasiści "Zapomniani" w składzie: Adam Krasnowski, Daniel Miszczyński i Maksymilian Kazikowski oraz piątoklasiści "Siedemnasty zastęp" w składzie Karolina Pogonowska, Aleksander Mazurek i Jakub Pogonowski. 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 27 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl