header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Święto Prymusa E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 19 marzec 2007
20 lutego b.r. odbyło się Święto Prymusa. Obchody tego dnia weszły już na stałe do tradycji naszej szkoły. Na tę uroczystość przybyli pani dyrektor Krystyna Kołodziej, nauczyciele oraz 49 prymusów wraz z rodzicami. Część artystyczną przygotowała p. Joanna Andrzejczak. Przygotowane scenki prezentowali uczniowie z klasy IVa, IVb, IVc. Dzieci przedstawiły „Wiedzorzepkę” oraz  humorystyczne ujęcie fragmentów życia szkoły (szkolnej mody, lekcji języka polskiego, rozmowy z panią dyrektor ) w scence pt.„Wróżka prawdę wam powie”. Scenki bardzo się podobały, czego dowodem były gromkie brawa i dobre humory widzów. Szczególnie oklaskiwano interpretację bajek A. Mickiewicza „Przyjaciele” oraz W. Chotomskiej ”Dwa koguty”. Po części artystycznej pani dyrektor Krystyna Kołodziej wręczyła Listy Gratulacyjne rodzicom prymusów oraz maskotki najlepszym uczniom. Uroczystość przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy bardzo dobrych wyników w nauce. Mamy nadzieję, że za rok grono szkolnych prymusów powiększy się, czego Wam i sobie życzymy!!!
Tłusty czwartek E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
Dzisiaj jest Tłusty Czwartek. Istnieje przesąd, że jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka, nie będzie się mu wiodło. Polakom to chyba jednak nie grozi – co roku tego dnia, przeciętny Kowalski zjada 2,5 pączka na głowę, a wszyscy Polacy w tym czasie pochłaniają ich prawie 100 mln. Idealny pączek powinien być tak kulisty, że jak się go położy na stole i w niego dmuchnie, to będzie się toczył.
I my dziś objadamy się pączkami, bo za tydzień jest już post i należy ograniczyć jedzenie tłustych smakołyków. 
                                                                                                                             Klasa 2c


Bal Integracyjny 2007 PODAJMY SOBIE PRZYJAZNĄ DŁOŃ E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 marzec 2007
15 lutego 2007 roku odbył się drugi bal integracyjny „Podajmy sobie przyjazną dłoń”. Zaproszeni Goście – dzieci wraz  z wychowawcami Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 bawili się z naszymi dziećmi w atmosferze wzajemnej życzliwości i serdeczności. Uczniowie kl. IVb wraz z wychowawczynią p.Jaroszyńską zaprezentowali swoje umiejętności m.in. pokaz tańca, pokaz sztuki walki oraz skecz. Na pożegnanie dzieci SP 17 podarowały dzieciom ZKS maskotki oraz serduszka wykonane przez uczniów klasy IIIa z s.Petrą, aby przypominały o spotkaniu i przyjaźni. Organizatorzy balu: B.Śmierciak, K.Przybysz, E.Starczewska,  R.Jaroszyńska.
Bal Karnawałowy klas I-III E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
Dzisiaj w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Brały w niej udział postaci realne i ze świata bajek m.in. policjant, król, księżniczka, pirat… Bawiliśmy się przy dźwiękach muzyki dyskotekowo-szkolnej. DJ prowadził różne konkursy i korowody.. z zadowoleniem będziemy wspominać tę zabawę.
                                                                                                                                   Mały Samorząd

 

Konkursy językowe E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 26 luty 2007
Dnia 28.02.2007 (środa) odbędą się w naszej szkole konkursy językowe: z języka angielskiego i języka niemieckiego. Zapisy trwają do 23.02.2007 (piątek) u p. E. Starczewskiej (j. niemiecki kl.IV-VI), u p. B. Malewicz (j. angielski kl.III) oraz u p. R. Roszczyk (j. angielski kl.IV-VI).sze nauczycielki udzielą osobom zainteresowanym szczególowych informacji. Zapraszamy!!!
Walentynki E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
14 luty to Dzień Zakochanych. W naszej szkole chłopcy i dziewczęta obdarowywali się czerwonymi serduszkami. Odbył się te z konkurs na najliczniej ubrana na kolor czerwony grupę klasową. Wygrali uczniowie z klasy 3b. Gratulujemy!!!
                                                                                                                               Mały Samorząd
Jak spędziliśmy ferie zimowe na półkolonii w naszej szkole? E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 06 marzec 2007
Podczas ferii zimowych w naszej szkole została zorganizowana półkolonia „Bezpieczne ferie”. W Akcji Zima 2007 uczestniczyło 40 dzieci. Każdego dnia mieliśmy możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu. Tematem przewodnim pierwszego dnia zimowiska było bezpieczeństwo. Spotkanie zainaugurowano pogadanką na temat programu Akcji Zima 2007  i przepisów BHP. Nasz gość pani policjant z Wydziału Prewencji Gorzowskiej Policji wygłosiła prelekcję na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych oraz wręczyła każdemu z nas upominki – odblaski. Dla lepszej integracji grupy odbyły się wspólne tańce integracyjne przy muzyce. Mieliśmy okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie  podczas Turnieju Strzeleckiego, który odbył się w siedzibie LOK-u. Turniej wygrały: Roksana Krzyżanowska, Julia Brajewo, Kinga Kucharska, Wojtek Michalski, Kordian Dubkowski oraz Marcin Michalski. Każdy z uczestników otrzymał od organizatorów dyplomy oraz drobne upominki. W pierwszym tygodniu byliśmy także w Grodzkim Domu Kultury na przedstawieniu teatralnym pt.” Bajkowy plan filmowy” oraz w teatrze im. Juliusza Osterwy na spektaklu pt.”Dziwaczek”. Mieliśmy okazję zwiedzić teatr od zaplecza- garderoby teatralne, pracownie plastyczną i krawiecką, magazyn dekoracji. Pierwszy tydzień ferii zakończyliśmy w Miejskim Centrum Kultury „Zawarcie” wspólnym pokazem mody zimowej oraz zabawą taneczną. Najciekawszy strój zaprojektowała i zaprezentowała Kinga Kucharska, Julia Brajewo i Bartek Pacześny. Drugi tydzień ferii rozpoczęliśmy wspólnym Turniejem „Bruneci kontra blondyni”. Po turnieju cała grupa udała się na mecz w kręgle do MBM-u. W tym tygodniu byliśmy też w kinie Kopernik na filmie pt.”Eragon” oraz w Grodzkim Domu Kultury na przedstawieniu teatralnym pt.”Bajki Jacka Placka”. Swoje umiejętności pływackie mieliśmy okazję sprawdzić na basenie. Udaliśmy się również z wizytą do Komendy Miejskiej Straży Pożarnej, gdzie zapoznaliśmy się ze specyfiką zawodu strażaka oraz zobaczyliśmy sprzęt strażacki wykorzystywany podczas akcji ratowniczych. W ostatnim dniu zimowiska pełni sił poszliśmy na lodowisko do Ośrodka Sportu i Rekreacji „Słowianka”, aby przeprowadzić wyścigi sportowe na lodzie. Cali i zdrowi wróciliśmy do szkoły, by w konkursie plastycznym wyrazić, który dzień spędzony na półkolonii był najciekawszy. Serdecznie dziękujemy organizatorkom –p. A. Frydrych oraz p. A. Onoszko!!! PS: Ferie zimowe bez śniegu też mogą być super – wystarczy zapisać się na Akcją Zima w naszej szkole.

Akcja Zima 2007 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 08 styczeń 2007
Jeśli chcesz ciekawie spędzić czas podczas ferii zapisz się na „Akcję Zima”. W dniach 15.01-26.01.2007r. w naszej szkole organizowana jest półkolonia „Zima 2007”. Chętni mogą zapisywać się na jeden lub dwa tygodnie u p. A. Onoszko i p. A. Frydrych (gab.17). Zajęcia odbywać się będą w godz. 10.00-14.00. Koszt uczestnictwa wynosi odpowiednio: -1 tytdzień-25 zł, -2 tygodnie- 50zł. Warunkiem zapisu jest wpłata do dnia 05.01.2007r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisu. Zapraszamy!


Święta tuż- tuż!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
piątek, 29 grudzień 2006
Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze. W nadchodzącym Nowym Roku  samych szczęśliwych zdarzeń i spełnienia wszystkich marzeń.               Niech te świąteczne życzenia mają moc spełnienia!!!
                                                                                                                                                                                                                        SP nr 17

<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 11 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl