header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Wierszykarnia E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
Dnia 30 marca odbył się Szkolny konkurs Recytatorski Wierszykarnia. Wzięło w nim udział 13 uczniów z klas drugich i trzecich. Jury w składzie: Karolina Przybysz, Beata Malewicz, Marlena Suchocka- wyłoniło trzech laureatów: Łukasza Mateckiego z kl.IIIb (I miejsce), Joannę Olszewską z kl. IId (II miejsce) , oraz Emilię Łukowian z kl.IIIa (III miejsce). Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!


Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 26 kwiecień 2007
20 marca odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV. Do I-go etapu przystąpili wszyscy czwartoklasiści pisząc dyktando, natomiast do etapu II zakwalifikowało się 8 osób, po dwóch  uczestników z każdej klasy. Konkurs obejmował 6 konkurencji: - „Rzut orzechami do koszy”,- „Kto pierwszy ten lepszy”, -„Buty z wyrazami”, -” Zgaduj zgadula”, -„Diagram”, -„Rebusy”. I miejsce zajęła uczennica klasy IVb- Marta Ciesielska, II miejsce- Jan Rzadkiewicz z kl.IVb, III- Marcin Michalski z kl.IVa. Organizatorem konkursu była p. Joanna Andrzejczak.

Pierwszy dzień wiosny E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
Nareszcie przyszła! Jest! W szkole jest weselej. Każda klasa zbiera żółte żonkile. Kto uzbiera najwięcej ten wygrywa. Najbardziej wiosenne dziewczyny to: Kamila Grusz, Malwina Listowska i Sandra Mińczak. Gratulujemy!!!
                                                                                               Mały Samorząd


UWAGA RODZICE!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 15 luty 2007
Informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 17 przy ul. Warszawskiej 19 rozpoczęły się zapisy dzieci z rocznika 2000 do klas pierwszych. Zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły codziennie w godzinach 8.00-15. Serdecznie zapraszamy!

Konkurs! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 20 marzec 2007
Od poniedziałku (19 marca) do piątku (23 marca) zapraszamy do biblioteki na wspólną zabawę z krzyówkami. Uczestnicy rozgrywek rywalizować będą podczas długich przerw, zbierając punkty decydujące o miejscu w finale. Zgłoszenia przyjmowane będą do piatku (16 marca). Ze względu na formę krzyżówek (wersja elektroniczna) ilość miejsc ograniczona.

8 marca-Dzień Dziewczynek E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
W naszej szkole Dzień Dziewczynek obchodzimy 8 marca. Tego dnia chłopcy zorganizowali wybory na najsympatyczniejszą koleżankę. Wygrała Kamila Grusza z klasy 2c. Gratulujemy!!!                                                                                  Mały Samorząd


Dzień Dziewcząt w SP 17 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 marzec 2007
12 marca w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczennice klas IV-VI rywalizowały o tytuł SUPER DZIEWCZĄT SP nr 17. Konkurs odbył się na trzech poziomach. W konkursie brały udział reprezentantki klas. Uczennice zmagały się w następujących konkurencjach: malowanie papierowych ścian, przyszywanie guzików, rozpoznawanie potraw, odgadywanie imienia i nazwiska znanych polskich sportowców. Konkurs umilił występ chłopców z klasy VIb, którzy zaśpiewali i wykonali układ taneczny do piosenki „Znamy się tylko z widzenia”. Na zakończenie konkursu wszystkie dziewczynki zostały obdarowane słodkim upominkiem. Tytuł SUPER DZIEWCZĄT SP nr 17 otrzymały uczennice klas IVb, Vc, VIb. Nad całością przedstawienia czuwały panie Justyna Jaworska-Głazik i Renata Smilgin-Roszczyk oraz chłopcy z Samorządu Szkolnego.


Konkurs ekologiczny E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 marzec 2007
2 marca 2007r. klasa Ic wraz z wychowawczynią Bożeną Pawlicką uczestniczyła w konkursie ekologicznym w Zespole Kształcenia Specjalnego. Uczniowie musieli rozwiązać wiele trudnych zadań związanych z otaczającą nas przyrodą. Dzieci z klasy Ic wykazały się dużą wiedzą przyrodniczą, zdobyły w nagrodę budkę lęgową, słodycze i dyplom. To było pierwsze spotkanie z dziećmi z Zespołu Kształcenia Specjalnego. Wkrótce ponownie odwiedzimy naszych nowych kolegów.Turniej Mini Piłki Nożnej klas IV E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 08 marzec 2007
W dniach od 9-30 marca 2007r. (tylko w piątki) w naszej szkole rozegrany zostanie Turniej Mini Piłki Nożnej klas IV. Patronat nad Turniejem objęło PZU Życie S.A. Uroczyste otwarcie odbędzie się 9 marca 2007r. (piątek) o godz.13.00 na Sali gimnastycznej.


<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 10 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl