header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Dzień Edukacji Narodowej E-mail
Napisał Katarzyna K.   
piątek, 17 październik 2008
14 października 1773 roku, w rok po dokonaniu pierwszego rozbioru Polski,  powstała Komisja  Edukacji Narodowej- pierwsza państwowa władza szkolna w skali światowej. Dzisiaj w rocznicę powstania tego pierwszego ministerstwa obchodzimy Dzień Nauczyciela. Tego dnia w każdej szkole jest odświętnie.  Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej dzieci z koła teatralnego ,,As” w imieniu najmłodszych uczniów naszej szkoły złożyły szczere i serdeczne życzenia wszystkim pracownikom, którzy się nimi opiekują i dbają o ich edukację. Podziękowali im za cierpliwość, ciepło, wyrozumiałość i codzienną troskę. Piosenki, wierszyki dedykowane pracownikom naszej szkoły  płynęły z głębi serca i wywołały na ich twarzach miły i ciepły uśmiech.
Opiekunowie koła teatralnego: A. Onoszko, A. FrydrychW krainie dinozaurów E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 14 październik 2008
Dnia 29.09.2008r. uczniowie klas I pojechali na wycieczkę integracyjną do Nowin Wielkich. Wspólnie przeszli ścieżką integracyjną podziwiając dinozaury. Następnie wykopywali szczątki ukryte w piachu i wspólnie się bawili. Wycieczka umożliwiła dzieciom wzajemne poznanie się. 
Dzień Chłopca w klasach I-III E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 02 październik 2008Miły, serdeczny, kulturalny, uśmiechnięty takimi cechami powinien wyróżniać się najsympatyczniejszy kolega z klas I-III. W tym roku po raz kolejny Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs pod hasłem „Najsympatyczniejszy kolega”. Uczniowie w  drodze głosowania typowali swoich kandydatów. W poszczególnych poziomach wygrali: Kacper Rybacki z klasy Ic, Mateusz Pogonowski z klasy IIa oraz Jakub Kraus z klasy IIIc. Zwycięzcom gratulujemy. Organizatorzy: p. Beata Nawrocka i p. Bożena Pawlicka.

Przyjęci do grona uczniów E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 14 październik 2008
 ,,Ślubuję być dobrym Polakiem
dbać o dobre imię klasy i szkoły..."

Takie m.in. słowa przysięgi złożyli na sztandar szkoły uczniowie klas I. Pasowanie na ucznia klas I odbyło się 26.09.2008r. Zaproszono na nie p.dyrektora Janusza Hwozdyka, p.v-ce dyrektor Krystynę Kołodziej i p.pedagog Iwonę Pogonowicz oraz rodziców. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze zabawy, tańców i śpiewu dzieci. Pierwszoklasiści sprawdzali swoje umiejętności ruchowe, plastyczne, muzyczne, matematyczne i polonistyczne. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy AKT PASOWANIA NA UCZNIA.


Dyskoteka dyskoteka.... E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 02 październik 2008
Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy na dyskotekę szkolną 7 października (wtorek) od godz.16.30 do godz. 18.00. gwarantujemy dobrą muzykę i super zabawę.
                                                                                                                    Samorząd Uczniowski


Rzecznik Praw Ucznia E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 02 październik 2008
W wyniku przeprowadzonych wśród uczniów wyborów dnia 29 września wybrany został Rzecznik Praw Ucznia, którym podobnie jak w roku poprzednim została pani Joanna Andrzejczak zdobywając 38 głosów. Pani Asi gratulujemy!!!


Wspomagamy gorzowskie Hospicjum E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 29 wrzesień 2008
W dniach 29.09.2008-10.10.2008 Hospicjum Św. Kamila organizuje akcję Pola Nadziei, w którą włączy się także nasza szkoła. Ambasadorem akcji został Janek Rzadkiewicz, uczeń klasy VI b. W ramach akcji w dniu 02.10.2008 (czwartek) każdy będzie miał szansę wspomóc gorzowskie Hospicjum poprzez zakup sadzonek żonkili- symbolu nadziei. Wszystkich gorąco zapraszamy do pomocy!
Z wizytą w Wojewódzkiej Komendzie Policji E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 16 wrzesień 2008Dnia 4 września 2008r uczniowie klas 1b i 1c wraz z wychowawczyniami brali udział w zajęciach warsztatowych organizowanych przez Wojewódzka Komendę Policji w Gorzowie Wlkp. Pierwszoklasiści obejrzeli film instruktażowy dotyczący zachowania bezpieczeństwa na drodze. Brali także udział w konkursie i zdobyli liczne nagrody. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało plan lekcji, kredki oraz odblaskowe bransoletki. Teraz każdy pierwszoklasista będzie pamiętał o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i domu.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
sobota, 27 wrzesień 2008
Dwa miesiące odpoczynku i lenistwa minęły, czas wrócić do szkoły – pełni nowych pomysłów i, oczywiście, energii do nauki! Pozostaje nam już tylko wakacyjne wspomnienia odłożyć na bok i skupić się na obowiązkach szkolnych, by za dziesięć miesięcy z uśmiechem na twarzy znów odebrać szkolne świadectwo, oczywiście, z jak najlepszymi notami. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów i udanego nowego roku szkolnego!

<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 11 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl