header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Drużyna "czwórek siatkarskich" chłopców 2 w rozgrywkach rejonowych E-mail
Napisał Katarzyna K.   
piątek, 20 marzec 2009
Dnia 11.03.09 odbyły się w Drezdenku zawody w mini piłce siatkowej „czwórek chłopców” rozgrywanych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI B  w składzie Patrick Belien, Marcin Baczuń, Łukasz Durbajłło, Kacper Garus, Maciej Łukowiak, Bartosz Olszewski, Oskar Olszewski, Jakub Piasek, Paweł Sokolnicki. Trener: Tomasz Gornow. SP17 zajęła 2 miejsce w turnieju wygrywając wszystkie spotkania eliminacyjne i półfinały 2:0, ulegając w finale po zaciętej walce z SP 1 Drezdenko 0:2. Obie drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego LOM która odbędzie się w Drezdenku 24.03.2009 r.

1 miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży w Mini Siatkówce "czwórek" Chłopców E-mail
Napisał Katarzyna K.   
piątek, 20 marzec 2009
Reprezentacja SP 17 w mini siatkówce „czwórek” chłopców składająca się z uczniów klasy VI B: Patricka Belien, Marcina Baczuń, Łukasza Durbajłło, Kacpra Garusa, Macieja Łukowiaka, Bartosza Olszewskiego, Oskara Olszewskiego, Jakuba Piaska, Pawła Sokolnickiego, trenowanych  przez Tomasza Gornowa  zajęła 1 miejsce w Finale Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży wygrywając wszystkie spotkania 2:0. W zawodach oprócz naszej szkoły udział brały drużyny SP20 (II miejsce) i SP 4 (III miejsce). Do zawodów rejonowych Lubuskiej Spartakiady Młodzieży  awansowały SP 17 i SP 20.

Mini piłka siatkowa "czwórek" chłopców E-mail
Napisał Katarzyna K.   
piątek, 20 marzec 2009
Dnia 23.01.09 odbyły się w sali sportowej SP17 eliminacje w mini piłce siatkowej „czwórek chłopców” rozgrywanych w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. W zawodach brały udział następujące szkoły: SP 20, SP 12, SP 15, SP 17.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI B  w składzie Patrick Belien, Marcin Baczuń, Łukasz Durbajłło, Kacper Garus, Maciej Łukowiak, Bartosz Olszewski, Oskar Olszewski, Jakub Piasek, Paweł Sokolnicki. Trener: Tomasz Gornow. SP17 zajęła 1 miejsce w turnieju wygrywając wszystkie spotkania 2:0 , wyprzedzając SP 20, SP 12 i SP 15. SP 17 i SP 20 awansowały do finału Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży.

"Jasełka" dla uczniów klas I-III E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 styczeń 2009
W ostatnim dniu szkoły przed Świętami Bożego Narodzenia tj. 19 grudnia 2008r. uczniowie spędzili czas w miłej atmosferze wzajemnej życzliwości i serdecznego uśmiechu. Poza spotkaniem z wychowawcą w czasie wigilii klasowej uczniowie obejrzeli przedstawienie bo żonarodzeniowe „Jasełka” przygotowane przez klasę IIa pod kierunkiem katechetki Barbary Śmierciak i wychowawczyni Barbary Dobrosielskiej. Na organach pięknie przygrywał kolędy pan Andrzej Kozajda. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom i ich rodzicom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Na zakończenie „Jasełek” pani dyrektor Krystyna Kołodziej złożyła wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzenia świąteczne i noworoczne.
Jesteśmy czytelnikami szkolnej biblioteki E-mail
Napisał Katarzyna K.   
niedziela, 11 styczeń 2009
Dnia 15 listopada uczniowie klasy I c brali udział w bardzo ciekawej lekcji bibliotecznej. Dzięki niej stali się członkami szkolnej biblioteki i poszerzyli grono czytelników. W sposób zabawowy zapoznali się z regulaminem obowiązujący małego czytelnika. Wykazali się dużą znajomością nazw książek i autorów piszących dla dzieci. Z zajęć wrócili pełni wrażeń i ogromnego zapału do czytania ksiżek i lektur szkolnych.Narodowe Święto Niepodległości E-mail
Napisał Katarzyna K.   
niedziela, 11 styczeń 2009
Z okazji 90. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów, Mały Samorząd  Uczniowski przygotował dla uczniów klas I-III gazetkę informacyjną dotyczącą jednego z najważniejszych świąt obchodzonych przez Polaków w kraju i zagranicą. Dzień 11 listopada, w którym Józef Piłsudski przejął władzę jest obchodzony również uroczyście w naszej szkole. Uczniowie  mogli, w tym dniu wysłuchać także pieśni patriotycznych. Nad całością czuwały: p. B. Nawrocka i p. B. Pawlicka.

,,Jesienne portrety- owocowa dama" E-mail
Napisał Katarzyna K.   
niedziela, 11 styczeń 2009
W listopadzie Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs plastyczny pt. ,,Jesienne portrety- owocowa dama". Uczniowie klas I-III narysowali barwne i ciekawe prace plastyczne. Wykazali się dużą pomysłowością. Wyróżnione prace zostały umieszczone w Galerii Malucha. Organizatorzy: p. B. Nawrocka i p. B. Pawlicka.


"Ja i zwierzęta" E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 21 październik 2008
W miesiącu październiku odbył się konkurs plastyczny pt. "Ja i moje zwierzęta" ogłoszony przez Mały Samorząd Szkolny. Uczniowie klas I-III narysowali ciekawe prace plastyczne. Zaprezentowali na nich swoich ulubieńców, którymi opiekują się w domu. Wyróżnione prace zostały umieszczone w Galerii Malucha. Orgnizatorzy: p. B. Nawrocka i p. B. Pawlicka.

 


 
30 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 21 październik 2008


Dnia 16 października odbył się w naszej szkole apel poświęcony osobie Jana Pawła II dla uczczenia 30. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Przedstawienie obejrzeli uczniowie wszystkich klas, od I do VI.  Apel przygotowały dzieci należące do Koła Biblijnego i Małego Wolontariatu. Uroczystość miała charakter inscenizacji w konwencji studia telewizyjnego.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 7 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl