header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Mikołajki 2007 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 04 grudzień 2007
             Jedzie święty Mikołaj
          Białą brodą świeci
              Worek z prezentami 
     
                                                                                                    
        Ma dla grzecznych dzieci.....


                                                                                                                    


Któż z nas nie wie, kto to jest Święty Mikołaj? To starzec z okazałą brodą z workiem prezentów i pękiem rózg w ręce. Uwielbiają go wszyscy - zarówno dorośli jak i dzieci.
Dzisiaj noc Św. Mikołaja- noc pełna niespodzianek i prezentów. A czy Wy zasłużyliście na odwiedziny sympatycznego Staruszka?

W rocznicę śmierci Adama Mickiewicza E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 04 grudzień 2007
Dnia 26 listopada przypada rocznica śmierci Adama Mickiewicza - Patrona Szkoły. Z tej okazji Mały Samorząd pod kierunkiem p. H. Stępień i p. B Nawrockiej wykonał gazetkę, przedstawiającą życie i twórczość wielkiego poety. Uczniowie wystawili warty honorowe i złożyli kwiaty przed pomnikiem polskiego wieszcza. Na zaproszenie starszych kolegów, klasy trzecie uczestniczyły w konkursie dotyczącym twórczości i życia Adama Mickiewicza. Za wykazaną wiedzę dzieci wynagrodzono dyplomami.

Jak powstaje chleb? E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 04 grudzień 2007
Odpowiedzi na to pytanie szukali uczniowie 3a z wychowawcą p. H. Stępień w piekarni. Na lekcjach dzieci poznawały etapy pracy rolnika od przygotowania ziemi do siewu aż po żniwa, a w piekarni dowiedziały się jak z mąki wyrabia się ciasto i piecze chleb. Była to bardzo ciekawa lekcja zajęć praktycznych, która zakończyła się podziwianiem produktu finalnego- chleba i bułek.

Pasowania na ucznia E-mail
Napisał Katarzyna K.   
piątek, 30 listopad 2007
W poniedziałek 26.11.2007 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia, połączona z obchodami dnia patrona – Adama Mickiewicza. Uroczystość miała miejsce po południu, a głównymi bohaterami byli uczniowie klas I. Zaproszeni byli także rodzice dzieci, pani dyrektor Krystyna Kołodziej oraz dyrektor Janusz Hwozdyk.


 


Impreza składała się z dwóch części....
Czytaj całość...
Gorzowska Spartakiada Młodzieży w szachach Szkół Podstawowych E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 29 listopad 2007
Dnia 19.11.2007r. w Szkole Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wlkp. odbyła się Gorzowska Spartakiada Młodzieży w szachach Szkół Podstawowych. Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, SP 13 – Andrzej Modzelan. W ogólnej klasyfikacji reprezentacja SP 17 zajęła II miejsce, za co nagrodzona została dyplomem i medalami. W zawodach uczestniczyły czteroosobowe reprezentacje siedmiu gorzowskich szkół, w tym SP 17 w składzie: Klaudia Wiśniowska, Michał Wieczorek, Nikola Kurkowska, Maciej  Kapłan. Opiekunami na zawodach były: p. Beata Gerstenkorn oraz p. Anna Maria Bujanowska.

Święto Niepodległości E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 04 grudzień 2007

Obchody Święta Niepodległości przygotowali członkowie Małego Samorządu. Dnia 11 listopada dzieci przyszły do szkoły w stroju galowym. Oglądały wystawę poświęcona Odzyskaniu Niepodległości przez Polskę oraz słuchały pieśni patriotycznych. Nad całością czuwały p. H. Stępień i p. B. Nawrocka.

Święto odzyskania przez Polskę Niepodległości w SP nr 17 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 29 listopad 2007
 Z okazji Narodowego Święta odzyskania Niepodległości przez Polskę w SP nr 17 odbyły się przygotowane przez Nas apele. Podczas uroczystości odśpiewaliśmy hymn państwowy oraz oddaliśmy szacunek narodowym symbolom. Wszystkim uczniom Naszej szkoły przypomnieliśmy, że 11 listopada to szczególny dzień w naszej historii. Dzień, który oznacza miłość do ojczyzny i walkę o wolność. Na koniec uroczystości na znak patriotyzmu uczniowie podnieśli w górę polskie flagi – symbol wiary i zwycięstwa...Organizatorkami apelu były: p. Marta Mazurek, p. Karolina Przybysz i p. Ewa Bernatowicz.


Góra Grosza E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 15 listopad 2007

W dniach od 15 do 26 października 2007 r. odbyła się w Szkole Podstawowej nr 17 akcja pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu: „Góra Grosza”. Od wielu lat uczniowie nauczania zintegrowanego w ciągu dwóch tygodni zbierają do puszek pieniądze. W tym roku zebrano 160 zł 45 gr. Organizatorem akcji są opiekunki Klubu Wiewiórka: p. Barbara Dobrosielska i p. Elżbieta Wiśniowska.

SKO E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 15 listopad 2007
W październiku rozpoczęliśmy oszczędzanie w SKO. W klasach przeprowadzono pogadanki na temat zalet oszczędzania. Na korytarzu szkolnym wywieszono hasła zachęcające do oszczędności. Członkami Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole jest około 60% uczniów z klas I-III. Opiekun SKO jest p. Maria Marcinkiewicz.<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 12 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl