header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
u
Dzwonki
Kodeks ucznia
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Sześciolatek w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Konkurs! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 20 marzec 2007
Od poniedziałku (19 marca) do piątku (23 marca) zapraszamy do biblioteki na wspólną zabawę z krzyówkami. Uczestnicy rozgrywek rywalizować będą podczas długich przerw, zbierając punkty decydujące o miejscu w finale. Zgłoszenia przyjmowane będą do piatku (16 marca). Ze względu na formę krzyżówek (wersja elektroniczna) ilość miejsc ograniczona.

8 marca-Dzień Dziewczynek E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
W naszej szkole Dzień Dziewczynek obchodzimy 8 marca. Tego dnia chłopcy zorganizowali wybory na najsympatyczniejszą koleżankę. Wygrała Kamila Grusza z klasy 2c. Gratulujemy!!!                                                                                  Mały Samorząd


Dzień Dziewcząt w SP 17 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 marzec 2007
12 marca w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczennice klas IV-VI rywalizowały o tytuł SUPER DZIEWCZĄT SP nr 17. Konkurs odbył się na trzech poziomach. W konkursie brały udział reprezentantki klas. Uczennice zmagały się w następujących konkurencjach: malowanie papierowych ścian, przyszywanie guzików, rozpoznawanie potraw, odgadywanie imienia i nazwiska znanych polskich sportowców. Konkurs umilił występ chłopców z klasy VIb, którzy zaśpiewali i wykonali układ taneczny do piosenki „Znamy się tylko z widzenia”. Na zakończenie konkursu wszystkie dziewczynki zostały obdarowane słodkim upominkiem. Tytuł SUPER DZIEWCZĄT SP nr 17 otrzymały uczennice klas IVb, Vc, VIb. Nad całością przedstawienia czuwały panie Justyna Jaworska-Głazik i Renata Smilgin-Roszczyk oraz chłopcy z Samorządu Szkolnego.


Konkurs ekologiczny E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 marzec 2007
2 marca 2007r. klasa Ic wraz z wychowawczynią Bożeną Pawlicką uczestniczyła w konkursie ekologicznym w Zespole Kształcenia Specjalnego. Uczniowie musieli rozwiązać wiele trudnych zadań związanych z otaczającą nas przyrodą. Dzieci z klasy Ic wykazały się dużą wiedzą przyrodniczą, zdobyły w nagrodę budkę lęgową, słodycze i dyplom. To było pierwsze spotkanie z dziećmi z Zespołu Kształcenia Specjalnego. Wkrótce ponownie odwiedzimy naszych nowych kolegów.Turniej Mini Piłki Nożnej klas IV E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 08 marzec 2007
W dniach od 9-30 marca 2007r. (tylko w piątki) w naszej szkole rozegrany zostanie Turniej Mini Piłki Nożnej klas IV. Patronat nad Turniejem objęło PZU Życie S.A. Uroczyste otwarcie odbędzie się 9 marca 2007r. (piątek) o godz.13.00 na Sali gimnastycznej.


Święto Prymusa E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 19 marzec 2007
20 lutego b.r. odbyło się Święto Prymusa. Obchody tego dnia weszły już na stałe do tradycji naszej szkoły. Na tę uroczystość przybyli pani dyrektor Krystyna Kołodziej, nauczyciele oraz 49 prymusów wraz z rodzicami. Część artystyczną przygotowała p. Joanna Andrzejczak. Przygotowane scenki prezentowali uczniowie z klasy IVa, IVb, IVc. Dzieci przedstawiły „Wiedzorzepkę” oraz  humorystyczne ujęcie fragmentów życia szkoły (szkolnej mody, lekcji języka polskiego, rozmowy z panią dyrektor ) w scence pt.„Wróżka prawdę wam powie”. Scenki bardzo się podobały, czego dowodem były gromkie brawa i dobre humory widzów. Szczególnie oklaskiwano interpretację bajek A. Mickiewicza „Przyjaciele” oraz W. Chotomskiej ”Dwa koguty”. Po części artystycznej pani dyrektor Krystyna Kołodziej wręczyła Listy Gratulacyjne rodzicom prymusów oraz maskotki najlepszym uczniom. Uroczystość przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy bardzo dobrych wyników w nauce. Mamy nadzieję, że za rok grono szkolnych prymusów powiększy się, czego Wam i sobie życzymy!!!
Tłusty czwartek E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
Dzisiaj jest Tłusty Czwartek. Istnieje przesąd, że jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka, nie będzie się mu wiodło. Polakom to chyba jednak nie grozi – co roku tego dnia, przeciętny Kowalski zjada 2,5 pączka na głowę, a wszyscy Polacy w tym czasie pochłaniają ich prawie 100 mln. Idealny pączek powinien być tak kulisty, że jak się go położy na stole i w niego dmuchnie, to będzie się toczył.
I my dziś objadamy się pączkami, bo za tydzień jest już post i należy ograniczyć jedzenie tłustych smakołyków. 
                                                                                                                             Klasa 2c


Bal Integracyjny 2007 PODAJMY SOBIE PRZYJAZNĄ DŁOŃ E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 12 marzec 2007
15 lutego 2007 roku odbył się drugi bal integracyjny „Podajmy sobie przyjazną dłoń”. Zaproszeni Goście – dzieci wraz  z wychowawcami Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 bawili się z naszymi dziećmi w atmosferze wzajemnej życzliwości i serdeczności. Uczniowie kl. IVb wraz z wychowawczynią p.Jaroszyńską zaprezentowali swoje umiejętności m.in. pokaz tańca, pokaz sztuki walki oraz skecz. Na pożegnanie dzieci SP 17 podarowały dzieciom ZKS maskotki oraz serduszka wykonane przez uczniów klasy IIIa z s.Petrą, aby przypominały o spotkaniu i przyjaźni. Organizatorzy balu: B.Śmierciak, K.Przybysz, E.Starczewska,  R.Jaroszyńska.
Bal Karnawałowy klas I-III E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 18 kwiecień 2007
Dzisiaj w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Brały w niej udział postaci realne i ze świata bajek m.in. policjant, król, księżniczka, pirat… Bawiliśmy się przy dźwiękach muzyki dyskotekowo-szkolnej. DJ prowadził różne konkursy i korowody.. z zadowoleniem będziemy wspominać tę zabawę.
                                                                                                                                   Mały Samorząd

 

<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 42 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl