header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
BAL INTEGRACYJNY E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 18 luty 2008
BAL INTEGRACYJNY  „PODAJMY SOBIE PRZYJAZNĄ DŁOŃ”
22 stycznia 2008 roku w Szkole Podstawowej nr 17 odbył się bal integracyjny „Podajmy sobie przyjazną dłoń”. Zaproszonych gości – dzieci wraz z wychowawcami z Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. powitała pani v-ce dyrektor Krystyna Kołodziej. Uczniowie kl.IVa oraz wolontariusze ze Szkolnego Koła Małego Wolontariatu byli małymi gospodarzami tego spotkania – bawili się, tańczyli, przygotowali poczęstunek oraz maskotki -  niespodzianki dla dzieci. Natomiast uczniowie  kl. Vb zaprezentowali swoje umiejętności m.in. pokaz tańca oraz pokaz sztuki walki. Dzieci bawiły się w atmosferze wzajemnej życzliwości i serdeczności a czas spędzony w ten sposób  był dla wielu uczniów nowym i bardzo pożytecznym doświadczeniem. Bal sprawił wielką radość dzieciom i na długo pozostanie niezapomnianym przeżyciem.
Organizatorzy spotkania: Barbara Śmierciak i Grzegorz Trześniowski - katecheci, Karolina Przybysz – nauczyciel muzyki, Justyna Jaworska-Głazik – nauczyciel jęz. polskiego i wychowawca kl.IVa, Edyta Starczewska – nauczyciel jęz. niemieckiego.

Miesiąc styczeń... E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 21 luty 2008
Miesiąc styczeń to czas życzeń, a więc z  życzeniami wszystkie pory roku stoją tu przed wami…Okolicznościowym przedstawieniem, dzieci z koła teatralnego złożyły wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia. Nowy Rok życzył uczniom samych dobrych ocen, wspaniałych kolegów, ciekawych i radosnych wakacji. Nauczycielom zaś satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy.Wigilia w naszej klasie E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 17 styczeń 2008
Jak obyczaj stary każe
Wedle wiary  ojców naszych
Pragniemy złożyć wam życzenia
W dniu Bożego Narodzenia
Niech ta gwiazdka betlejemska
która świeci nam o zmroku
Zaprowadzi Was do szczęścia
W nadchodzącym Nowym Roku!

Przy  dźwiękach kolęd takie życzenia przekazywali sobie uczniowie klasy 3a i 3b oraz ich wychowawcy :Anna Onoszko, Helena Stępień, Arleta Frydrych. Było miło uroczyście i wesoło .Na zakończenie klasowej wigilii, symbolicznie powitano Nowy Rok zapalonymi zimnymi ogniami
Jasełka E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 17 styczeń 2008
20 grudnia uczniowie klas I-III obejrzeli jasełka przygotowane przez klasę II A. Występy poprzedzone były wspólnym śpiewaniem kolęd pod  kierunkiem br. Waldemara OFM. Cap. To kolędowanie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.


Czytaj całość...
Jasełka 2008 E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 17 styczeń 2008
19 grudnia 2007 roku uczniowie z klas IV – VI przedstawili inscenizację jasełek dla swoich rówieśników. Przedstawienie bardzo podobało się uczniom, dlatego planujemy powtórzyć to miłe i radosne bożonarodzeniowe spotkanie dla Rodziców i Dziadków naszych małych aktorów w dniu 23 stycznia 2008 roku (środa) o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.


Jasełka przygotowały: katechetka Barbara Śmierciak i nauczyciel muzyki Karolina Przybysz.
Aktorzy: Maryja: Kasia Noworyta z IVa; Józef: Łukasz Góreczny z Vb; Herod: Tomek Steinborn z Vb; Herodowa: Jagoda Brussy z VIc; diabły: Jaś Rzadkiewicz, Paweł Błaszczyk, Paweł Sokolnicki, Oskar Olszewski z Vb; Karolina Michniewicz z IVa; Śmierć: Kuba Piasek z Vb; Królowie: Kacper Garus, Adrian Piasecki, Bartek Szram z Vb; Nauczycielka: Magda Turowska z VIc;  uczniowie: Sandra Mumot, Martyna Bochonko, Mateusz Śmierciak z IVa; dziecko: Paulina Benisz z VIc; Anioły: Agata Wolańska z Vd; Olga Grzybowska z IVa; Taksówkarz: Kuba Barbasza z IVc; Murarz: Oskar Sitkowski z Vb; Policjant: Łukasz Durbajłło z Vb; Wójt: Bartek Olszewski z Vb; Lekarz: Iga Witkowska z IVc; Dworzanie: Kuba Kościukiewicz, Andrzej Sadlak z VIa.
Śpiew i gra instrumentalna: Michał Wieczorek z VIa; Magda Kołodziej z Vb; Ada Onoszko z VIa; Klaudia Borcz z VIb; Agata Bochonko z VIa; Joasia Wawrzaszek z VIa; Agnieszka Dymińska z VIa; Klaudia Wiśniowska z VIa; Joasia Dubaj z Vb; Ala Klaus z VIb;  Justyna Kaszczyńska z Vb.

Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 17 grudzień 2007
Informujemy, że zostaje wznowiona działalność  Wypożyczalni Strojów Karnawałowych  dla dzieci pracowników naszej szkoły. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypożyczania kostiumów na bale karnawałowe w SP 17  w rewelacyjnych cenach.     Zapraszamy!!!
Jeżeli masz niepotrzebny strój karnawałowy, z którego nie będziesz już korzystać  – przynieś go do Szkolnej Wypożyczalni Strojów Karnawałowych. Podarujesz innym dzieciom możliwość  przeniesienia się do świata bajek i fantazji.   Dziękujemy!!!
Wypożyczalnia strojów karnawałowych dla uczniów będzie czynna 23.01.2008 (środa) od godziny 14.30 do godziny 17.30 na małej salce gimnastycznej.

Karnawałowy bal charytatywny E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 17 grudzień 2007
Szanowni Państwo!
Dyrektor ZSO nr 3 ,Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców SP 17 zwracają się do Państwa z propozycją zorganizowania charytatywnego  balu karnawałowego dla rodziców i przyjaciół SP 17 w Domu Weselnym „Szczęście”, ul. Fabryczna 71.
Celem naszym jest integracja, wspólna zabawa oraz pozyskanie środków na potrzeby szkoły( np. na remont i doposażenie świetlicy szkolnej). Planowany termin : 12 stycznia 2008 r. Bilety w cenie 60 zł/os. do nabycia w sekretariacie szkoły do dnia 7.01.2008r. Zamówienia na bilety prosimy składać u wychowawców  klas. Podczas balu przewidziane są liczne zabawy , konkursy i aukcje. Gwarantujemy dobrą zabawę przy muzyce na żywo, ciepłe i zimne przekąski.
                                                                                   Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !!

"Nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe" E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 17 grudzień 2007
Dnia 12.12.2007 r. o godz.12.00 w SP nr 17 odbył się IV Międzyszkolny Konkurs o Bezpieczeństwie pod hasłem „Nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe”. Konkurs przygotowały i prowadziły p.B. Dobrosielska i p.E. Wiśniowska. Zwycięzcą konkursu zostali uczniowie z SP nr 10, II miejsce przypadło SP nr 9 , a III miejsce zdobyli uczniowie z SP nr 20. Zwycięzcy otrzymali puchar ufundowany przez Stowarzyszenie Instruktorów Jazdy – Szkoła Nauki Jazdy „Driver”. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci cennych książek naukowych, gier dydaktycznych i słodyczy.


Konkurs plastyczny E-mail
Napisał Katarzyna K.   
poniedziałek, 10 grudzień 2007
Mały Samorząd pod kierunkiem p. B. Nawrockiej i H. Stępień ogłosił kolejny konkurs plastyczny pt. „Jesień – pora wesoła czy smutna?” Temat pobudził małych artystów z klas I-III do namalowania wielu interesujących prac. Udowodnili oni, że jesień jest bardzo wesołą i kolorową porą roku. Najciekawsze z nich umieszczono w Galerii Malucha. Autorom wyróżnionych prac gratulujemy! 
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 24 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl