header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
u
Dzwonki
Kodeks ucznia
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Sześciolatek w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Jak bawiliśmy się na Szkolnym Festynie Rodzinnym...? E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 19 czerwiec 2007

Czytaj całość...
Uwaga!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 05 czerwiec 2007
Od 8 czerwca 2007r. mierzenie mundurków w firmie „Nathan Jeans” ul. Zielona Kotlina 74 (osiedle Manhatan) w godz. 8.00-18.00, w soboty od godz. 8.00-14.00. Uczniowie proszeni są o zgłaszanie się wraz z osobami dorosłymi.Konkurs wiedzy o BRD E-mail
Napisał Katarzyna K.   
wtorek, 12 czerwiec 2007
4 czerwca uczniowie klasy 5b: Kinga Kucharska, Klaudia Borcz, Adrianna Jaworska, Malwina Radzewicz, Angelika Hlebik, Mateusz Szyszka,  Radosław Zadka, Przemysław Śnieguła reprezentowali szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, którego organizatorem był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Komenda Miejska Policji oraz Gimnazjum nr 9. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, oraz umiejętności jazdy na rowerze. Bardzo emocjonującym elementem konkursu była część artystyczna, podczas której uczestnicy prezentowali piosenkę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz plakat bądź ulotkę tematycznie związaną z bezpieczeństwem. Nasza drużyna zajęła II miejsce w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i w nagrodę otrzymała wielofunkcyjnego fantoma do ćwiczeń reanimacyjnych. Po podliczeniu wyników we współzawodnictwie, jury konkursu BRD przyznało naszym reprezentantom IV miejsce. Gratulujemy zwycięstw i życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi!!!Festyn!!! Festyn!!! Festyn!!! E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 31 maj 2007
Chcesz przyjemnie spędzić czas ze swoja rodziną? Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Festynie, który odbędzie się  w SP nr 17, ul. Warszawska 19 dnia 16 czerwca (sobota) w godz. 9.30-12.30. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji: - konkurencje sportowe, -loteria fantowa, -malowanie twarzy, -małe ZOO, -kiermasz ciast, -wóz strażacki, -pokaz sprzętu policyjnego, -spotkanie z żużlowcami. 
Przyjdź.... Baw się  razem z nami... Czekamy!!!
                                                                                                                        Samorząd Uczniowski
                                                                                                                             Nauczyciele Uczniowie

Nabór do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa E-mail
Napisał Katarzyna K.   
środa, 23 maj 2007
Dyrektor oraz trenerzy Szkoły Podstawowej nr 17 zapraszają na testy sprawnościowe kwalifikujące do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa. Testy odbędą się 29.05.2007r. w sali gimnastycznej szkoły o godz. 17.00. Prosimy o przybycie z rodzicem lub opiekunem i zabranie stroju sportowego.


Tydzień z książką E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 24 maj 2007
Zapraszamy wszystkich uczniów do biblioteki szkolnej na trwający „Tydzień z książką”. Czeka na Was wiele atrakcji: konkursy- Czy znasz swoje lektury?, Bohaterowie bajek i baśni, Moja kronika, jak również wystawy poświęcone m.in.: historii książki. Będzie możliwość uczestniczenia w ranking na najpopularniejszą oraz wzięcia udziału we wspólnym wytwarzaniu papieru. Podczas długich przerw zapraszamy do mini-kina na wspólne oglądanie bajek i baśni.

Matematyka da się lubić... E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 17 maj 2007
Dnia 15 maja odbyła się trzecia edycja szkolnego konkursu matematycznego dla zespołów uczniów klas piątych pt. ”Matematyka da się lubić”. Uczestniczyło sześć par z klas Va, Vb, Vc. Uczniowie musieli rozwiązać osiem różnych zadań m.in. krzyżówkę liczbową, tangram, rebusy, szyfr czy domino. Najlepszym zespołem okazała się dwójka z kl. Va- Piotr Kosowski i Mariusz Bąk. Kolejne miejsca zdobyli: Adam Jakubowski i Dawid Karpiński z kl. Vc oraz Kinga Kucharska i Aleksandra Suchocka z kl. Vb. Gratulacje dla wszystkich uczestników.
                                                                                              Organizator: Renata Jaroszyńska


Nasi Laureaci E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 26 kwiecień 2007
19 kwietnia w Grodzkim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Z przyjemnością informujemy o sukcesie uczniów naszej szkoły. Tomasz Stejborn i Alicja Jaskulska zostali laureatami i reprezentantami do eliminacji wojewódzkich. Joanna Jaworska otrzymała wyróżnienie. Tomek przedstawił interpretację tekstu I. Sikiryckiego „O tym jak kowal w świat powędrował”, natomiast Ala przedstawiła „Świteziankę” A. Mickiewicza a Asia- „Dwa koguty” W. Chotomskiej. Do konkursu Asia i Tomek przygotowywali się pod kierunkiem p. J. Andrzejczak a Ala - p .J. Jaworskiej-Głazik. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Finał wojewódzki odbędzie się w domu Kultury w Drezdenku 11 i 12 maja. Również tym razem będziemy trzymać za nich mocno kciuki!!! Powodzenia!!!


ZEBRANIE E-mail
Napisał Katarzyna K.   
czwartek, 19 kwiecień 2007
25 kwietnia o godz. 17.00 odbędzie się zebranie rodziców i dzieci rozpoczynających naukę w klasach pierwszych w roku szkolnym 2007/2008.


<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 40 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl