header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Złoty medal w mini siatkówce E-mail
Napisał greg   
niedziela, 18 marzec 2018
15 marca 2018 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży chłopcy z klasy V B pod opieką trenerki Beata Gerstenkorn w składzie: Szymon Burdziński, Gracjan Drozda, Oskar Tillmann, Jakub Świderski, Bartosz Dziełak, Dawid Rychter, Krzysztof Tatul, Sebastian Kuźmicz wygrali eliminacje i w finale Mistrzostw Gorzowa po bardzo zaciętej rywalizacji zdobyli złoty medal  w mini siatkówce „3”chłopców.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

11-ty bal integracyjny "Podajmy sobie przyjazną dłoń" E-mail
Napisał greg   
czwartek, 15 marzec 2018
 09 lutego 2018 roku odbył się w naszej szkole bal integracyjny, na który zostały zaproszone dzieci wraz z wychowawcami z Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp. Uczniowie z naszej szkoły oraz wolontariusze na spotkanie przygotowali cyrk. Nie zabrakło w nim lwa, panter, klownów, magików, tancerek na rolkach czy fakira.  Dzieci z ZKS nr 1 zostały obdarowane przez naszych uczniów maskotkami. Słodki poczęstunek był chwilą odpoczynku od tańców i zabawy. Dzieci bawiły się w atmosferze wzajemnej życzliwości i serdeczności. Bal sprawił wielką radość dzieciom i jak zawsze na długo pozostanie niezapomnianym przeżyciem.
Organizatorzy balu: Szkolne Koło Małego Wolontariatu z opiekunem p.Barbarą Śmierciak oraz Koło artystyczne z opiekunem p.Karoliną Przybysz.Z Korsakiem przez las-premiera filmu naszych uczniów E-mail
Napisał nauczyciel   
środa, 14 marzec 2018
 
7 marca  w Izbie pamięci Włodzimierza Korsaka w Kłodawie odbyła się pemiera filmu animowanego pt. „Z Korsakiem przez las”, którego twórcami są uczennice z Pracowni Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3 w Gorzowie Wlkp. pod opieką Liderki Małgorzaty Miszczak.
Gospodarze wydarzenia, pracownicy Nadleśnictwa Kłodawa, Nadleśniczy pan Tomasz Kalembkiewicz, Zastępca Nadleśniczego pan Tadeusz Szyszko oraz pani Katarzyna Grześkowiak, starszy referent do spraw edukacji leśnej dołożyli wszelkich starań, by dzień premiery filmu uczniów stał się dla nich niezapomniany. I taki był za sprawą atmosfery, która zapanowała tego dnia w Korsakówce. Wśród zaproszonych gości byli m.in. pani Helena Skonieczka - wnuczka Włodzimierza Korsaka, pan Eugeniusz Dobaczewski - wnuk Włodzimierza Korsaka, pan Jan Majewski - Przewodniczący Gorzowskiego Oddziału SITLiD (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa), pan Władysław Chrostowski - specjalista z zakresu ochrony zabytków, były wojewódzki konserwator zabytków, pani Zofia Nowakowska - założycielka Klubu Pioniera Miasta Gorzowa, przyaciółka i osoba szeroko promująca pamięć o Włodzimierzu Korsaku, pani Monika Kowalska z Muzeum Lubuskiego w Gorzowie Wlkp., z działu historii i regionu, pan Janusz Hwozdyk, dyrektor ZSO nr 3 w Gorzowie Wlkp.
 
Nie mogło zabraknąć najważniejszych w tym dniu- uczniów szkół podstawowych z Gorzowa i Kłodawy, czyli widowni dziecięcej, do której kierowany jest film o Korsaku. To oni byli pierwszymi, którzy wypowiadali się na temat filmu zaraz po jego projekcji, zakończonej gromkimi brawami. Oliwia z klasy 4 c SP 17 podkreśliła, „że film jest bardzo fajny i że warto go pokazać innym dzieciom. Przybliża postać Korsaka, pokazuje jakim człowiekiem był  na co dzień, co robił w swoim życiu i czym się pasjonował…”, Amelia z tej samej klasy powiedziała: „przygody pana Korsaka, które są pokazane w filmie są bardzo ciekawe i pouczające, bo można z nim zwiedzać las i wiele się od niego nauczyć. I dobrze, że uczniowie zrobili taki film, bo przyda się innym, by dowiedzieli się jak bardzo ciekawe było życie pana Korsaka…”
Także pozostali goście byli pod wrażeniem obrazu filmowego, który zrealizowała młodzież z Trójki. Podkreślali jak ważne jest to, że powstał film, który przybliża postać wielkiego miłośnika przyrody, jakim był Włodzimierz Korsak właśnie młodym pokoleniom, które będą odwiedzać Korsakówkę. Wnukowie obecni na premierze nie kryli swojego uznania dla twórców filmu, doceniając ogrom pracy, zaangażowania i serce włożone w jego realizację.
 
Jak podkreśliła pani Monika Kowalska z Muzeum Lubuskiego, inicjatywa ta z pewnością przyczyni się do lepszego poznania i popularyzacji wiedzy na temat postaci Włodzimierza Korsaka – pisarza, artysty, przyrodnika, podróżnika, pioniera ochrony przyrody i pioniera miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
W trakcie spotkania można było usłyszeć ciekawe opowieści oraz anegdoty związane z postacią Korsaka, które zaprezentowali jego najbliżsi. Ostatnim punktem wydarzenia było oglądanie wystawy poświęconej życiu i twórczości Włodzimierza Korsaka, człowieka który całe swoje życie poświęcił polskiej przyrodzie.
Nadleśnictwo Kłodawa-kliknij

Dokumentację filmową i fotograficzną przygotowali uczniowie z koła telewizyjnego pod opieką pana Grzegorza Trześniowskiego.
Siatkarki naszej szkoły są MISTRZYNIAMI Gorzowa Wlkp. w kategorii "4"!!! E-mail
Napisał greg   
czwartek, 08 marzec 2018
W lutym 2018r w SP nr 1, podopieczne p. Anny Bujanowskiej w składzie: Hania Bilińska, Ewelina Mikołajczyk, Wiktoria Górna, Eliza Olaniuk, Alicja Zdziarska, Alicja Płaczek, Roksana Pawlak, Ada Fijałkowska, Ula Macugowska, Asia Frąckowiak i Anita Banaszyk wywalczyły złoty medal i prawo do reprezentowania naszego miasta w dalszych etapach rozgrywek! W całym turnieju były bezkonkurencyjne, a w ścisłym finale pokonały SP 1, SP 9 i SP 20. 
Gratulujemy naszym ZŁOTKOM i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!


Dzień Bezpiecznego Internetu w SP17 E-mail
Napisał greg   
wtorek, 06 luty 2018
Dzisiaj w naszej szkole było głośno i kolorowo, a to za sprawą klasy 4c i Koła filmowo telewizyjnego pod opieką p. M. Miszczak i p. G. Trześniowskiego. Uczniowie w Dzień Bezpiecznego Internetu zorganizowali w holu szkolnym happening poświęcony zagrożeniom pochodzącym z sieci. Uczniowie w specjalnie przygotowanych strojach zawierających logo komunikatorów internetowych i portali społecznościowych zaśpiewali piosenkę "Przytul hejtera" i skandowali przez megafon hasła zachęcające do kultury w sieci. W szkole było głośno do tego stopnia, że przyjechała do nas gorzowska telewizja TVP3.

Zobaczcie co zarejestrowali. TVP3 Gorzów


INTERNET OKIEM UCZNIA E-mail
Napisał greg   
niedziela, 04 luty 2018
  W ramach realizacji kompleksowego projektu kształtowania bezpiecznych postaw w sieci -CYBERNAUCI uczniowie z koła filmowego zrealizowali sondę filmową: INTERNET OKIEM UCZNIA. Pytali swoich kolegów i koleżanki: co wiedzą na temat Internetu? Okazuje się, że wiedzą bardzo dużo. Zobacz film

Karnawałowa zabawa E-mail
Napisał greg   
środa, 31 styczeń 2018
Karnawał to czas wspaniałych i hucznych zabaw obchodzony w wielu krajach na całym świecie. Ten  największy i najsławniejszy karnawał jest w Rio de Janejro, ale nie każdy może się na nim bawić. W przeciwieństwie do naszej szkoły - tu każdy może!!! Konkurs Grafiki Komputerowej E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 29 styczeń 2018
 W czwartek 18 stycznia p. Dyrektor Krystyna Kołodziej wręczyła dyplomy i nagrody małym artystom, laureatom Szkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej, który zorganizowali
p. M. Miszczak i p. G. Trześniowski
Czytaj całość...
Warsztaty w ramach projektu Cybernauci E-mail
Napisał nauczyciel   
sobota, 20 styczeń 2018
 

Od grudnia w ZSO nr 3 prowadzony jest projekt „Cybernauci – kompleksowe kształtowanie bezpiecznych zachowań w sieci” realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest organizacja warsztatów wzmacniających kompetencje pozwalające na bezpieczne korzystanie z sieci i technologii informacyjno-komunikacyjnych przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Warsztaty prowadzi trenerka – Emisariuszka Bezpiecznego Internetu, p. Małgorzata Miszczak.
W trakcie warsztatów poruszone będą takie tematy, jak kształtowanie wizerunku w sieci, komunikacji zapośredniczonej przez media, podstawowych zasad bezpieczeństwa w sieci, wykorzystywanie Internetu w różnych celach, jak np. nauki, zabawy, utrzymywania kontaktów z innymi osobami, rozwijania kreatywności. Pierwsze warsztaty dla uczniów już 31 stycznia oraz 25 stycznia dla rodziców, po zebraniach klasowych.

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 13 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl