header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Wycieczka do Torunia E-mail
Napisał greg   
wtorek, 23 październik 2018
Moi Drodzy,
W zeszły piątek (tj. 19.10.18 r.), klasy ósme (przy wzorowym wsparciu Antka z 2a oraz 5 licealistów z 3 LO) pod opieką p. Anny Czarneckiej, p.Lucyny Błaszczyk, p.Edyty Ryłko-Burdun odbyła wycieczkę do Torunia.
Choć wyjazd był już o godz. 4.00, sił, energii i ciekawości starczyło nam zarówno na doświadczenia naukowe, jak i na wypieki pierników toruński, a także ich skosztowania??.
K zaliczamy do intensywnych i owocnych. Dzień rozpoczęliśmy wizytą w Młynie Wiedzy, gdzie obcowaliśmy z interaktywnymi doświadczeniami naukowymi, które rozmieszczone są na 6 piętrach owego młyna. Kolejnym punktem był Fort 4, w którego ruinach przygotowywaliśmy i wypiekaliśmy toruńskie pierniki, jednocześnie poszerzając swą wiedzę o ich historii. Po odbyciu warsztatów piernikowych, które są nieodzowną  częścią Torunia, udaliśmy się do Planetarium na seans. Ów seans nas baaardzo wyciszył ...i gdy już myśleliśmy, że to finał naszej wycieczki...Pani przewodnik zaprosiła nas do Mini Gry Miejskiej, która zwieńczona została piernikową ucztą. Wszystko co dobre szybko się kończy, więc i my ruszyliśmy w drogę powrotną do Gorzowa.
Dziękuję przepięknie wszystkim uczestnikom wycieczki??
Zerknijcie proszę na Naszą fotorelację. Pozdrawiamy

Pasowanie E-mail
Napisał greg   
środa, 17 październik 2018
W poniedziałek 15 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej.


100 pajacyków dla Niepodległej E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 15 październik 2018

Laboratorium fizyczne E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 15 październik 2018
Witajcie Moi Drodzy,
Ruszyliśmy z laboratoriami fizycznymi w SP 17. Od zeszłego roku zagościł w naszej szkole nowy przedmiot, który tak naprawdę jest z nami na co dzień. To...FIZYKA ?? W tym roku uczniowie klasy 7b są ogromnie zaciekawieni wszechobecną fizyką. Wraz z p. Anną Czarnecką pogłębiają swą wiedzę w tej dziedzinie nauki. Poniżej zamieszczamy fotorelację z dotychczasowych zajęć oraz kilka z zeszłorocznych doświadczeń. Już wkrótce odezwiemy się znów ??.
Pozdrawiam serdecznie, a szczególnie grupę laboratoryjną.
Anna Czarnecka

Igrzyska Dzieci E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 15 październik 2018
25.09.2018 r. w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych : klasy piąte i młodsze reprezentowane przez następujące uczennice: Amelię Siudę (opiekun p. Joanna Szałtys), Maję Wesołą, Wiktorię Krupę, Jessicę Tyc ( opiekun p. Beata Łopacińska), Janę  Dvorecką i Natalię Gierłowską ( opiekun p. Adam Pryliński) oraz klasy szóste. reprezentowane przez -  Natalię Brzezińską ( opiekun p. Joanna Szałtys),

MAMY MEDAL
Pierwszy medal dla Szkoły zdobyty przez Natalię Brzezińską
Czytaj całość...
NASZA SZKOŁA JEST PEŁNA TALENTÓW E-mail
Napisał nauczyciel   
poniedziałek, 15 październik 2018

 
15 września 2003 roku trafiła do rąk amerykańskich czytelników książeczka „The Dot” – napisana i zilustrowana przez Petera H. Reynoldsa. Ta niepozorna, napisana oszczędnym językiem historia Vashti – dziewczynki, która nie wierzy we własne możliwości poruszyła serca nauczycieli. Postanowili czytać ją swoim uczniom i rozmawiać o talentach, które drzemią w każdym z nas. Książka została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków (również na polski) wydana alfabetem Braille’a i stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji – Międzynarodowego Dnia Kropki wielkiego święta odkrywania talentów, kreatywności, pokonywania ograniczeń, umacniania wiary we własne siły.
 
Czytaj całość...
Wybory do Samorządu Uczniowskiego E-mail
Napisał greg   
czwartek, 11 październik 2018
   W Szkole Podstawowej nr 17 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W komisji wyborczej zasiedli przedstawiciele klas IV –VIII, a także w charakterze obserwatorów przedstawiciele  Małego Samorządu. Do wyborów przystąpili wszyscy obecni tego dnia w szkole uczniowie klas IV-VIII. Przewodniczącym Samorządu Szkolnego w roku szkolnym 2018/19 został Kacper Pastuła z klasy VIII a, jego zastępcą Martyna Tatur z klasy VIII b. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej kadencji.


W wyborach do Małego Parlamentu Uczniowskiego klas I - III zwyciężyli:
Lidia Kurzawska kl. 2a, Natalia Cecot kl. 2b, Marysia Jakimczyk kl. 3a, Karolina Pawlus kl. 3b.
Gratulujemy

Dzień chłopaka E-mail
Napisał greg   
środa, 10 październik 2018
   W czwartek 4 października dziewczynki z klasy 5a zorganizowały w prezencie dla chłopców dyskotekę. Przygotowały poczęstunek, balony, zadania, tańce oraz zabawy taneczne: limbo i gorące krzesła. Chłopcy mieli też okazję zobaczyć występ gimnastyczny swoich koleżanek. Wszyscy bardzo dobrze się bawili w rytm ulubionych utworów muzycznych. 

Najsympatyczniejszy kolega! E-mail
Napisał greg   
piątek, 05 październik 2018
   Jak co roku uczniowie klas I-III wybierali "Najsympatyczniejszego kolegę ze swojej klasy. Głosowali pierwszoklasiści, drugoklasiści i trzecioklasiści. W tym roku szkolnym najsympatyczniejszymi zostali: Kuba Piech 1a, Kacper Błaszczyński 1b, Antek Czarnecki 2a, Olek Budziszewski 2b, Michał Sołowczuk 3a, Wiktor Płaczek 3b.
Chłopcy otrzymali złote medale.
  Wszystkim gratulujemy!

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 9 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl