header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
u
Dzwonki
Kodeks ucznia
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Sześciolatek w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
INTERNET OKIEM UCZNIA E-mail
Napisał greg   
niedziela, 04 luty 2018
  W ramach realizacji kompleksowego projektu kształtowania bezpiecznych postaw w sieci -CYBERNAUCI uczniowie z koła filmowego zrealizowali sondę filmową: INTERNET OKIEM UCZNIA. Pytali swoich kolegów i koleżanki: co wiedzą na temat Internetu? Okazuje się, że wiedzą bardzo dużo. Zobacz film

Karnawałowa zabawa E-mail
Napisał greg   
środa, 31 styczeń 2018
Karnawał to czas wspaniałych i hucznych zabaw obchodzony w wielu krajach na całym świecie. Ten  największy i najsławniejszy karnawał jest w Rio de Janejro, ale nie każdy może się na nim bawić. W przeciwieństwie do naszej szkoły - tu każdy może!!! Konkurs Grafiki Komputerowej E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 29 styczeń 2018
 W czwartek 18 stycznia p. Dyrektor Krystyna Kołodziej wręczyła dyplomy i nagrody małym artystom, laureatom Szkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej, który zorganizowali
p. M. Miszczak i p. G. Trześniowski
Czytaj całość...
Warsztaty w ramach projektu Cybernauci E-mail
Napisał nauczyciel   
sobota, 20 styczeń 2018
 

Od grudnia w ZSO nr 3 prowadzony jest projekt „Cybernauci – kompleksowe kształtowanie bezpiecznych zachowań w sieci” realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest organizacja warsztatów wzmacniających kompetencje pozwalające na bezpieczne korzystanie z sieci i technologii informacyjno-komunikacyjnych przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Warsztaty prowadzi trenerka – Emisariuszka Bezpiecznego Internetu, p. Małgorzata Miszczak.
W trakcie warsztatów poruszone będą takie tematy, jak kształtowanie wizerunku w sieci, komunikacji zapośredniczonej przez media, podstawowych zasad bezpieczeństwa w sieci, wykorzystywanie Internetu w różnych celach, jak np. nauki, zabawy, utrzymywania kontaktów z innymi osobami, rozwijania kreatywności. Pierwsze warsztaty dla uczniów już 31 stycznia oraz 25 stycznia dla rodziców, po zebraniach klasowych.

 

Warsztaty chemiczne E-mail
Napisał greg   
poniedziałek, 22 styczeń 2018
   Warsztaty chemiczne „Mała Skala”, które zostały przeprowadzone przez wykładowców z Uniwersytetu Toruńskiego odbyły się w Gimnazjum nr w Gorzowie Wielkopolskim dnia 4 stycznia 2018r. Prowadzący przeprowadzili je w bardzo ciekawy sposób. Pokazali nam m.in. jak zrobić sztuczny śnieg. Interesujący był także pokaz chemiczny, na którym mogliśmy zaobserwować np. że wodór jest łatwopalny.
Moim zdaniem warsztaty były fascynujące, ponieważ dzięki nim nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy tj. w jaki sposób zrobić własny odświeżacz powietrza z kulek żelowych.
Zuzanna Guścin klasa 7a


Wigilie klasowe E-mail
Napisał greg   
piątek, 22 grudzień 2017
W piątek 22 grudnia, uczniowie wraz z wychowawcami  zorganizowali tradycyjne wigilie. Złożyli sobie życzenia, podzielili się opłatkiem i przystąpili do posiłku wigilijnego. Pamiętali też o tradycyjnym kolędowaniu, no i oczywiście o prezentach.

Żartobliwe Jasełka E-mail
Napisał greg   
sobota, 13 styczeń 2018
W piątek 12 stycznia uczniowie klasy 7b zaprezentowali swój kunszt aktorski w jasełkach wyreżyserowanych przez panią Karolinę Przybysz. 

Jasełka E-mail
Napisał greg   
piątek, 22 grudzień 2017
 W środę 20 grudnia uczniowie klasy Ia pod kierownictwem p. D. Kaniowskiej i p. B. Śmierciak zaprezentowali  Jasełka. Trud przygotowań nie poszedł na marne. Po przedstawieniu młodzi aktorzy otrzymali ogromne brawa!!!


Wojewoda gratuluje naszym uczniom! E-mail
Napisał greg   
środa, 20 grudzień 2017
   19 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellończyka na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień za udział w konkursie plastycznym: „Gry i zabawy naszych rodziców i dziadków”.


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 52 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl