Karnawałowa zabawa E-mail
sobota, 12 styczeń 2019
W piątek 11 stycznia wychowawcy klas 1-3 zorganizowali uczniom bal karnawałowy. Imprezę prowadziło Centrum Hajdasz. Zabawa była wyśmienita a niektórych uczniów z trudem można było rozpoznać.

Jasełka dla klas 1-3 E-mail
sobota, 22 grudzień 2018
W piątek 21 grudnia młodzi aktorzy z klasy 2b zaprezentowali uczniom klas 1-3  przygotowane przez siebie jasełka.

Jasełka dla klas 4-6 E-mail
sobota, 22 grudzień 2018
Uczniowie z Małego Wolontariatu (i nie tylko) przygotowali żartobliwe jasełka pod opieką pani Basi.

Szkolny konkurs o życiu i twórczości patrona naszej szkoły E-mail
środa, 19 grudzień 2018
18.12.2018 ogłoszono wyniki szkolnego konkursu o życiu i twórczości patrona naszej szkoły - Adama Mickiewicza. Reprezentanci klas uzupełniali test wiedzy składający się z 17 pytań. Poziom był wysoki. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 8 b - Natalia Badowska.
Wszystkim serdecznie gratuluję i już zapraszam do wzięcia udziału w konkursie za rok.  Anna Sadowska.

Warsztaty animacji poklatkowej PORUSZYĆ OBRAZ E-mail
Napisał nauczyciel
poniedziałek, 17 grudzień 2018

15 grudnia 2018 r. w Pracowni Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3-SP nr 17 w Gorzowie Wlkp. odbyła się trzecia edycja warsztatów animacji poklatkowej "Poruszyć obraz". Uczniowie gorzowskich szkół podstawowych, a wśród nich również naszej, po raz pierwszy stanęli przy stanowiskach animacyjnych i posługując się techniką plastelinową i wycinankową, zrealizowali według własnego pomysłu krótkie etiudy.

Relacja w warsztatów animacji poklatkowej-zobacz
Małe wielkie dzieła filmowe uczniów- zobacz

Zanim jednak zaczęli swoją przygodę z filmem animowanym, dowiedzieli się jak powstało kino, poznając m.in. pierwsze urządzenia do projekcji filmów. Testowali działanie niektórych z nich, dzięki czemu łatwiej było im zrozumieć sekrety animacji poklatkowej. Mieli również okazję rozmawiać o zawodach filmowych, uznając jednogłośnie, że każdy jest równie ważny.

Czytaj całość...
Szalony profesor E-mail
Moi Drodzy
Dzięki uprzejmości szczecińskich gości z Miasta Nauki, w naszej szkole odbył się „Pokaz Szalonego Profesora”. Tego dnia obcowaliśmy m.in. z ciekłym azotem i jego bardzo niską temperaturą oraz z wodorem. Było wystrzałowo, lodowato i ogniście... jednym słowem: CIEKAWIE.
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji. Pozdrawiam. Anna Czarnecka

Kolędnicy E-mail
poniedziałek, 17 grudzień 2018

Klasa 8b przygotowała kolędników, których zaprezentowała w Banku, Urzędzie Miasta, Przedszkolu, Salonie Fryzjerskim ,LO nr 3 oraz w klasach 1-3 naszej szkoły. Cieszymy się, że mogliśmy odnowić stary zwyczaj kolędowania i wprowadzić tych, którzy oglądali  kolędników, w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję uczniom za trud i zaangażowanie.
Renata Haściło

Apel z okazji Święta Niepodległości. E-mail
poniedziałek, 17 grudzień 2018
  W tym roku obchodziliśmy 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji zamiast Tygodnia Patriotycznego zorganizowaliśmy Miesiąc Patriotyczny. Wśród szeregu uroczystości i działań z tym związanych, oczywiście znalazł się też apel z okazji Święta Niepodległości. Wzięły w nim udział wszystkie klasy IV-VIII. Staraliśmy się by w tym roku w sposób szczególny była to uroczysta, podniosła i wzruszająca uroczystość. W części oficjalnej, przy udziale pocztu sztandarowego, odśpiewaliśmy hymn narodowy. Następnie, w części artystycznej, można było posłuchać wierszy, pieśni patriotycznych oraz obejrzeć sceny dramowe i tradycyjny polski taniec - polonez. Na koniec wszyscy obecni zaśpiewali piosenkę "Niepodległa Niepokorna".

Szkolny Konkurs o Marii Skłodowskiej - Curie E-mail
niedziela, 16 grudzień 2018
Z okazji kolejnej rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej - Curie dnia 7 listopada odbył się Szkolny Konkurs o Marii Skłodowskiej - Curie. Konkurs składał się z dwóch odrębnych części. Część plastyczna polegała na wykonaniu portretu Marii Skłodowskiej oraz część testowa, która polegała na rozwiązaniu testu o życiu i działalności Marii Skłodowskiej - Curie.
Wyniki  części plastycznej: I m - Karina Deja kl.7, II m - Katarzyna Wawrowska kl.8, III m - Natalia Świercz kl.7
Wyniki części testowej po dogrywce: I m -Miszczyński Daniel, Maks Kazikowski oraz Ewelina Mikołajczuk
oraz wyróżnienie Julia Siwoń.
Wszystkim uczniom serdecznie Gratuluję i dziękuję za udział w Konkursie.
Jolanta Kulej

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>