header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Wielki Test Historyczny "II Rzeczpospolita" Drukuj
    W środę, 21 listopada, w auli III LO w godzinach południowych odbył się pierwszy, multimedialny test historyczny, organizowany przez naszą szkołę z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W ciepłej, rodzinnej atmosferze siedem wielopokoleniowych drużyn zmagało się z pytaniami dotyczącymi kultury, polityki i gospodarki II Rzeczpospolitej. 
W przerwach 3 etapowej zabawy na uczestników czekał słodki poczęstunek, kawa herbata i napoje, a uczennice: Karolina Pogonowska, Laura Drobik, Amelia Kuźbicka i Renata Khisamutdzinava wprowadzały nas w klimat dwudziestolecia międzywojennego, śpiewając piosenki z tamtych lat. Po rundzie finałowej jury podsumowało wszystkie etapy gratulując i dziękując wszystkim uczestnikom za udział i ogłaszając ostateczne wyniki. I miejsce zajęła drużyna RODZINKA A, w składzie Państwo Andrzejewscy z synami Piotrem i Szymonem. Tuż za nimi na miejscu II uplasowała się drużyna FLAMINGI w składzie: Państwo Wojcieszyńscy z córką Amelią oraz Państwo Szarkowscy z córką Klaudią.Ostatnie miejsce na podium zajęła DRUŻYNA HANI, reprezentowana przez Państwa Bilińskich z dziećmi: Hanną i Janem oraz Panią Sylwię Kaczmarczyk z synem Maciejem. Na zakończenie wszyscy z wykorzystaniem karaoke zaśpiewali piosenkę "Niepodległa, Niepokorna". Dziękujemy drużynom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę i mamy nadzieję do zobaczenia na następnym historycznym teście multimedialnym.
Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 15 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl