header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Emai:
17gorz@gmail.com
Wielki Test Historyczny "II Rzeczpospolita" Drukuj
    W środę, 21 listopada, w auli III LO w godzinach południowych odbył się pierwszy, multimedialny test historyczny, organizowany przez naszą szkołę z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W ciepłej, rodzinnej atmosferze siedem wielopokoleniowych drużyn zmagało się z pytaniami dotyczącymi kultury, polityki i gospodarki II Rzeczpospolitej. 
W przerwach 3 etapowej zabawy na uczestników czekał słodki poczęstunek, kawa herbata i napoje, a uczennice: Karolina Pogonowska, Laura Drobik, Amelia Kuźbicka i Renata Khisamutdzinava wprowadzały nas w klimat dwudziestolecia międzywojennego, śpiewając piosenki z tamtych lat. Po rundzie finałowej jury podsumowało wszystkie etapy gratulując i dziękując wszystkim uczestnikom za udział i ogłaszając ostateczne wyniki. I miejsce zajęła drużyna RODZINKA A, w składzie Państwo Andrzejewscy z synami Piotrem i Szymonem. Tuż za nimi na miejscu II uplasowała się drużyna FLAMINGI w składzie: Państwo Wojcieszyńscy z córką Amelią oraz Państwo Szarkowscy z córką Klaudią.Ostatnie miejsce na podium zajęła DRUŻYNA HANI, reprezentowana przez Państwa Bilińskich z dziećmi: Hanną i Janem oraz Panią Sylwię Kaczmarczyk z synem Maciejem. Na zakończenie wszyscy z wykorzystaniem karaoke zaśpiewali piosenkę "Niepodległa, Niepokorna". Dziękujemy drużynom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę i mamy nadzieję do zobaczenia na następnym historycznym teście multimedialnym.
Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 3 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl