NABÓR 2019

Emai:
17gorz@gmail.com
NASZA SZKOŁA JEST PEŁNA TALENTÓW Drukuj

15 września 2003 roku trafiła do rąk amerykańskich czytelników książeczka „The Dot” – napisana i zilustrowana przez Petera H. Reynoldsa. Ta niepozorna, napisana oszczędnym językiem historia Vashti – dziewczynki, która nie wierzy we własne możliwości poruszyła serca nauczycieli. Postanowili czytać ją swoim uczniom i rozmawiać o talentach, które drzemią w każdym z nas. Książka została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków (również na polski) wydana alfabetem Braille’a i stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji – Międzynarodowego Dnia Kropki wielkiego święta odkrywania talentów, kreatywności, pokonywania ograniczeń, umacniania wiary we własne siły.

Nasza szkoła również po raz pierwszy przyłączyła się do tego wspaniałego święta. MAŁY PARLAMENT I SAMORZĄD SZKOLNY zaprosił wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły do podjęcia wielu działań, które pomogą nam  odkryć talenty. Tego dnia lekcje zamieniły się w pracownie rozwijające twórcze myślenie i kreatywność. Każdy próbował swoich sił podczas kropkowania. Rozmawialiśmy o talentach, pasjach, marzeniach i rozwijaniu skrzydeł. OKAZAŁO SIĘ ŻE NASZA SZKOŁA JEST PEŁNA TALENTÓW!