header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Emai:
17gorz@gmail.com
Kolejne warsztaty w Pracowni Filmoteki Szkolnej Drukuj
 
Jak budować  przestrzeń filmową? Co to jest  montaż wewnątrzkadrowy?  Dlaczego warto stosować  jazdę towarzyszącą kamery? Jak ustawić kamerę przy filmowaniu rozmów? Na co zwracać uwagę, by zaskakiwać widza...
To tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas kilkugodzinnego warsztatu w Pracowni Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3-SP 17 w Gorzowie. Uczestniczyli w nim uczniowie  ze Szkoły Podstawowej nr 17 im. A. Mickiewicza oraz Zespołu Szkół nr 14 im. Ambasadorów Praw Człowieka w Gorzowie Wielkopolskim. 
 
Fakt, że nasza szkoła posiada Pracownię Filmoteki Szkolnej stwarza wyjątkowe okazje na spotkania z nietuzinkowymi gośćmi.
Wczoraj w ramach Filmowego Tygodnia mieliśmy  uczestniczyliśmy w warsztatach filmowych z reżyserem, scenarzystą, autorem wielu filmów dokumentalnych i reportaży, laureatem nagród festiwalowych, m.in. w Los Angeles, Seulu, Wiedniu, Poznaniu i Krakowie, wreszcie edukatorem filmowym, niezwykle cierpliwym i  bardzo ciekawie opowiadającym o filmach, panem Igorem Mołodeckim. 
 
To nie koniec filmowych działań Pracowni. Już po wakacjach kolejne spotkania z twórcami i ciekawymi ludźmi filmu. Zapraszamy!

 
 
 
Zegar
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl