header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
ZŁOTO W CZWÓRBOJU DZIEWCZĄT!!! Drukuj
  W dniu  23.05.2018 r.  Hania Bilińska z kl. 7b (podopieczna p. B. Gerstenkorn), Magda Łuczka z kl. 5b (podopieczna p. B. Szumińskiej), Wiktoria Górna, Roksana Pawlak, Ada Fijałkowska oraz Eliza Olaniuk z kl. 6b (podopieczne p. A. Bujanowskiej) zdobyły drużynowo ZŁOTY MEDAL W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM organizowanym w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży!
 W ten upalny dzień nasze Złotka musiały się wykazać w 4 konkurencjach - rzucie piłeczką palantową, biegu na 60m, skoku w dal i morderczym biegu na 600m. Dały z siebie wszystko i zostawiły pozostałe szkoły daleko w tyle. Najlepiej punktującymi w naszej ekipie były Hania Bilińska, która w klasyfikacji indywidualnej zajęła II miejsce i otrzymała srebrny medal oraz Magda Łuczka, która w klasyfikacji indywidualnej uplasowała się na IV miejscu.
             Dziewczyny - jesteście najlepsze!!! Gratulujemy, dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 7 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl