header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Brawo! Brawo! Brawo! Drukuj
  26 kwietnia w Zielonej Górze odbył się I Lubuski Turniej Historyczny SZARE SZEREGI, organizowany przez Oddziałowe Biura Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie i Poznaniu. W zmaganiach uczestniczyło 25 trzyosobowych drużyn z województwa lubuskiego i wielkopolskiego z klas IV-VII. Wśród nich znalazły się dwie drużyny z naszej szkoły: szóstoklasiści "Zapomniani" w składzie: Adam Krasnowski, Daniel Miszczyński i Maksymilian Kazikowski oraz piątoklasiści "Siedemnasty zastęp" w składzie Karolina Pogonowska, Aleksander Mazurek i Jakub Pogonowski. 

Turniej składał się z kilku rund związanych z tematyką II wojny światowej i Szarych Szeregów, a konkretnie z zagadnień dotyczących postaci i fabuły książki Aleksandra Kamińskiego „Kamienie na szaniec”, historii harcerstwa w czasach wojny oraz idei i postaci cichociemnych. Po zaciętych i trudnych zmaganiach nasi uczniowie z drużyny "Zapomniani" przeszli do rundy finałowej i ostatecznie uplasowali sie na miejscu piątym, uzyskując tytuł finalistów turnieju. Zaś "Siedemnasty zastęp" zajął miejsce dwunaste, wyprzedzając niektóre drużyny z klas VII.
Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym uczniom i życzymy powodzenia w następnych historycznych konkursach!
Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 9 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl