header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Emai:
17gorz@gmail.com
Sport 2017/18 Drukuj

"SIATKOGRANIE - 2018"
Dnia 15 czerwca 2018 roku na boiskach szkolnych SP 17 odbył się kolejny turniej siatkarski „SIATKOGRANIE”  
Do Turnieju zgłosiło się 26 par (19 par w grupie młodszej i 7 par w grupie starszej). Drużyny składały się z: rodzica i dziecka, rodzeństwa lub kuzynostwa. Rozpiętość wiekowa była bardzo duża –od klasy IV do licealistów. 
Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim w grupie młodszej i w grupie starszej. Każdy zespół biorący udział w turnieju został obdarowany dyplomem i nagrodą rzeczową. Drużyny, które zajęły miejsca od Ido III  otrzymały nagrody rzeczowe, medale i   puchary. Toczyła się zacięta rywalizacja do ostatniej piłki,  ale wszyscy uczestnicy grali wg zasady  fair- play. 

Najlepszymi okazali się:

GRUPA MŁODSZA:

 I m. –  Maciej i Sebastian Kuźmicz
II m. – Marcin i Oskar Tillmann
III m. –Grzegorz i Alicja Grygiel 
IV m. –Jan i Amelia Giblewscy

GRUPA STARSZA:

Im. – Łukasz i Natasza Durbajłło
II m. – Wojciech i Tomasz Żytkiewicz
III  m. – Horacy Błocki i Natalia Badowska
IV m. – Marek  i Krystian Ludniewski

     SERDECZNIE  GRATULUJEMY!!!!!15 maja 2018 r. odbyły się Indywidualne Zawody LA  
Dziewczęta  w składzie 
Magdalena Łuczka, Natalia Begier, Natalia Brzezińska, Sandra Zawór, Julia Sapkowska, Karina Deja, Amelia Wojciechowska, Natalia Cyran, Nikola Wożniak, wywalczyły IX miejsce zdobywając łącznie  43 pkt.  
Natomiast indywidualnie: Magdalena Łuczka złoto w skoku w dal z wynikiem 4,39m
Natalia Brzezińska srebro w biegu na 300m z wynikiem 53.46s
Przygotowane przez Bogumiłę Szumińską i Joannę Szałtys
Gratulujemy!!!

Chłopcy w składzie:
 Wiktor Brzeski, Łukasz Jagodziński, Jakub Kolarczyk, Dawid Rychter, Szymon Burdziński, Kryspin Przybylak, Wiktor Brzeski zajął IV miejsce w biegu na 600m. z wynikiem 1.59.98   Opiekun : Tomasz Gornow 
Gratulujemy!!! 

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży Magdalena Łuczka zdobyła  brązowy medal z wynikiem 4.42m. 
To ogromny sukces Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

FINAŁ WOJEWÓDZKI KINDR+ SPORT

W Nowej Soli chłopcy  pod opieką Beaty Gerstenkorn  w składzie: Bartosz Dziełak, Oskar Tillmann, Szymon Burdziński i Jakub Świderski brali udział w Finale Wojewódzkim  Ogólnopolskiego Turnieju „KINDER +SPORT” , gdzie walczyli o kwalifikacje do Mistrzostw Polski w mini siatkówce „trójek” chłopców. Po bardzo zaciętej rywalizacji  i wyrównanym poziomie drużyn chłopcy  zajęli wysokie IV  miejsce.  To ogromny sukces. 
Choć byli  zawiedzeni  i liczyli na wyższą lokatę bardzo serdecznie im gratulujemy!!! 


ZŁOTO W CZWÓRBOJU DZIEWCZĄT!!! 
 W dniu  23.05.2018 r.  Hania Bilińska z kl. 7b (podopieczna p. B. Gerstenkorn), Magda Łuczka z kl. 5b (podopieczna p. B. Szumińskiej), Wiktoria Górna, Roksana Pawlak, Ada Fijałkowska oraz Eliza Olaniuk z kl. 6b (podopieczne p. A. Bujanowskiej) zdobyły drużynowo ZŁOTY MEDAL W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM organizowanym w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży!

 W ten upalny dzień nasze Złotka musiały się wykazać w 4 konkurencjach - rzucie piłeczką palantową, biegu na 60m, skoku w dal i morderczym biegu na 600m. Dały z siebie wszystko i zostawiły pozostałe szkoły daleko w tyle. Najlepiej punktującymi w naszej ekipie były Hania Bilińska, która w klasyfikacji indywidualnej zajęła II miejsce i otrzymała srebrny medal oraz Magda Łuczka, która w klasyfikacji indywidualnej uplasowała się na IV miejscu.
             Dziewczyny - jesteście najlepsze!!! Gratulujemy, dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!Medal w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych
Angelika Dominiak 17 maja 2018 roku wywalczyła brązowy medal w biegu na 600m podczas indywidualnych zawodów lekkoatletycznych w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Rywalizowała w kategorii VII klasy podstawowe i II -III gimnazjum.
Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku szkolnym!
  Beata Łopacińska 

Siatkarki naszej szkoły zdobyły II miejsce w Rejonowych rozgrywkach w kategorii "4"!!! 
Turniej, w którym brały udział 4 zespoły - SP 17 z Gorzowa Wlkp., SP 1 z Gorzowa Wlkp., SP z Drezdenka i SP z Kostrzyna nad Odrą, odbył się 09.04. 2018 r. w Drezdenku. Nasza drużyna pokonała SP 1 z Gorzowa oraz SP z Drezdenka i awansowała do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO, który odbędzie się 15.05.2018 r. w Sulechowie. 
Trzymajcie kciuki za nasze reprezentantki: Hanię Bilińską (kl.7b), Wiktorię Górną (kl. 6b), Elizę Olaniuk (kl. 6b), Alę Zdziarską (kl. 6b), Alę Płaczek (kl. 6b), Adę Fijałkowską (kl. 6b), Roksanę Pawlak (kl. 6b), Ulę Macugowską (kl. 6b), Asię Frąckowiak (kl. 6b), Anitę Banaszyk (kl. 6b).

 
   Kolejny sukces!!! VI miejscu w WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM!!!

15 maja w Sulechowie nasze siatkarki brały udział w FINALE WOJEWÓDZKIM w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt. 
W rozgrywkach wzięło udział 8 najlepszych zespołów z naszego województwa - Zbąszynek, Sulechów, Kostrzyn nad Odrą, Nowa Sól, Zielona Góra, Sulęcin, Słońsk i Gorzów Wlkp.. Poziom rozgrywek był baaaardzo wysoki, rywalizacja między zespołami niezwykle zacięta, a nasze zawodniczki dały z siebie naprawdę wszystko.
    Podopieczne pani Ani Bujanowskiej: Wiktoria Górna, Eliza Olaniuk, Ala Zdziarska, Ala Płaczek, Ada Fijałkowska, Roksana Pawlak, Ula Macugowska, Asia Frąckowiak, Anita Banaszyk  i Hania Bilińska (podopieczna pani Beaty Gerstenkorn) zasługują na ogromne brawa i uznanie!


Mini siatkówka "2" dziewcząt najlepsza w Gorzowie.

23 marca 2018 roku w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży (po wygranych eliminacjach) dziewczęta z klasy IVb i młodsze z Vb zdobyły złoty medal w mini siatkówce "2". W składzie: Hanna Łężak, Wiktoria Krupa, Malwina Majcher (trener Beata Łopacińska), Julia Kotlarska, Zuzanna Bielska, Kornelia Grabowska    (trener Bogumiła Szumińska) w finale pokonały SP-5, SP-9,SP-20. Gratulujemy!!!

Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej

22 marca w SP nr1 odbyły się Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej chłopców gdzie nasza drużyna pod wodzą Joanny Szałtys zdobyła złoty medal !!!
Skład :
I zespół - Dziełak Bartosz, Sebastian Kuźmicz i rezerwa - Bartosz Krygier
II zespół - Bartosz Tatur, Biliński Jan i  rezerwa - Bartosz Usik
Mistrzom GRATULUJEMY!!!


Kinder+Sport 2018

17 marca 2018 roku w  Kostrzynie odbyły się eliminacje strefowych rozgrywek o Puchar Kinder+Sport w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt. Dziewczęta z klasy IVb Wiktoria Krupa i Hanna Łężak pod opieką trenerki Beaty Łopacińskiej zdobyły II miejsce i awansowały do rozgrywek wojewódzkich.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych


"Kinder + Sport"
17 marca odbył się w Kostrzynie turniej eliminacyjny mini siatkówki „Kinder + Sport”, w którym uczestniczyły dziewczęta z klasy V  W rozgrywkach pod opieką trenerki B. Szumińskiej wzięły udział trzy zespoły w kategorii  trójek.  Do rozgrywek finałowych awansował zespół w składzie : Amelia Giblewska, Amelia Wojciechowska, Hania Zwolińska i Ala Grygiel, zajmując  pierwsze miejsce w Turnieju. Zespoły: 2 i 3 zajęły odpowiednio trzecie i szóste miejsca i miały możliwość gry w turnieju barażowym, który odbył się w Nowej Soli. Po długiej  i wyczerpującej walce  w grupie półfinałowej i finałowej do dalszych rozgrywek awansowały dziewczęta w składzie:  Natalia Begier, Nikola Zgórniak, Magda Łuczka i Natalia Cyran.

Siatkarki naszej szkoły - MISTRZYNIAMI Gorzowa Wlkp.

16 marca 2018 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży dziewczęta z klasy Vb pod opieką trenerki Bogumiły Szumińskiej  w składzie: Begier Natalia, Cyran Natalia, Giblewska Amelia, Grygier Ala, Sapkowska Julia, Łuczka Magda, Rucińska Ola, Wojciechowska Amelia, Zagórniak Nikola i Zwolińska Hania  wygrały eliminacje i w finale Mistrzostw Gorzowa  zdobyły złoty medal  w mini siatkówce „3”dziewcząt.  W całym turnieju były bezkonkurencyjne, a w ścisłym finale pokonały SP 9, SP 5 i SP 20. 


Międzyszkolny turniej wielkanocny klas III
26 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole kolejny międzyszkolny turniej wielkanocny III, w którym wzięły udział SP 5,SP11, SP16, SP17. Celem turnieju jest wdrażanie najmłodszych w aktywność ruchową i współdziałanie w zespole. Rywalizacja we wszystkich konkurencjach była bardzo zacięta. Konkurencje były sprawnościowe i manualne, uczniowie radzili sobie świetnie.Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce. Po zakończeniu turnieju każda drużyna otrzymała dyplom, a każdy uczestnik słodki upominek.
Gratulujemy!!!

„Kinder + Sport”
24 marca odbył się w Sulęcinie turniej eliminacyjny mini siatkówki „Kinder + Sport”,w którym uczestniczyli chłopcy z klas IV-VI. W rozgrywkach pod opieką: J. Szałtys, B. Gerstenkorn i T. Gornowa wzięły udział cztery zespoły w kategorii 2 i po 3 w kategorii 3 i 4. Do turnieju finałowego awansowały zajmując drugie miejsca zespoły 3 i 4, natomiast możliwość gry w turnieju barażowym, który odbędzie się 08.03.2018 r. w Gubinie zapewniły sobie dwie drużyny „2” i „3” oraz jedna „4”. 
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 Złoty medal w mini siatkówce
15 marca 2018 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży chłopcy z klasy V B pod opieką trenerki Beata Gerstenkorn w składzie: Szymon Burdziński, Gracjan Drozda, Oskar Tillmann, Jakub Świderski, Bartosz Dziełak, Dawid Rychter, Krzysztof Tatul, Sebastian Kuźmicz wygrali eliminacje i w finale Mistrzostw Gorzowa po bardzo zaciętej rywalizacji zdobyli złoty medal  w mini siatkówce „3”chłopców.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Siatkarki naszej szkoły są MISTRZYNIAMI Gorzowa Wlkp. w kategorii "4"!!! 
W lutym 2018r w SP nr 1, podopieczne p. Anny Bujanowskiej w składzie: Hania Bilińska, Ewelina Mikołajczyk, Wiktoria Górna, Eliza Olaniuk, Alicja Zdziarska, Alicja Płaczek, Roksana Pawlak, Ada Fijałkowska, Ula Macugowska, Asia Frąckowiak i Anita Banaszyk wywalczyły złoty medal i prawo do reprezentowania naszego miasta w dalszych etapach rozgrywek! W całym turnieju były bezkonkurencyjne, a w ścisłym finale pokonały SP 1, SP 9 i SP 20. 
Gratulujemy naszym ZŁOTKOM i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!


XIII  MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ  MIKOŁAJKOWY w „Dwa ognie” klas III
Dnia 01.12.2017r. odbył się w naszej szkole XIII Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy w „ Dwa ognie” dla klas III.
W turnieju wzięły udział następujące szkoły:
•Sp. 9
•Sp. 16
•Sp. 17
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale zasady fair play zostały zachowane. O miejscach decydowały małe pkt. w poszczególnych meczach. Zespół naszej szkoły zajął I miejsce. 
Nagrodami w turnieju były dyplomy dla szkół, a każde dziecko otrzymało słodki upominek w postaci czekoladowego mikołaja.
Gratulujemy!GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY 2017/2018


 28.09.2017r odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców w 2 kategoriach wiekowych – klasy V i młodsze i klasy VI. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca.
Drużyna dziewcząt kategoria młodsza( klasa V i młodsze) w składzie: Julia Sapkowska (zdobyła srebrny medal), Alicja Grygiel, Magdalena Łuczka, Natalia Begier i Maja Wesoła zajęły wysokie miejsca, jako drużyna wybiegały II miejsce. W kategorii starszej( klasa VI)  w składzie: Hanna Bilińska (zdobyła srebrny medal), Urszula Macugowska, Sandra Zawór, Alicja Zdziarska, Karina Deja zajęły wysokie miejsca, jako drużyna zdobyła V miejsce.
Drużyna chłopców kategoria młodsza( V i młodsze) w składzie: Jakub Antoszków, Jeremiasz Sławiński, Jakub Wierzbicki, Dawid Rychter, Piotr Serczyński zajęli drużynowo VI miejsce. W kategorii starszej ( klasa VI ) w składzie: Wiktor Brzyski, Krystian Bartków, Jakub Kolarczyk, Krystian Kałka, Daniel Miszczyński drużynowo zajęli VIII miejsce.


04.10.2017r odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców klas VI i młodsze.
Dziewczęta w składzie:
•    Julia Sapkowska
•    Amelia Wojciechowska
•    Hanna Zwolińska
•    Natalia Begier
•    Alicja Grygiel
•    Magdalena Łuczka
•    Nikola Zagórniak
•    Urszula Macugowska
•    Sandra Zawór
•    Joanna Frączkiewicz
WYBIEGAŁY III MIEJSCE !!!
Zegar
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl