header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Pro Arte 2017 Drukuj
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Zuzanna Ren z klasy 6b została laureatką Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2017. Gratuluję!

A jak to było po kolei?
Najpierw Zuzia wzięła udział w szkolnym konkursie recytatorskim (taki organizowany jest co roku i każdy uczeń z klas 4- 6 może wziąć w nim udział).
Właśnie na etapie szkolnym Zuzia zajęła 1 miejsce i co za tym idzie, mogła przystąpić do kolejnego etapu konkursu – powiatowego. Taki odbył się w Gorzowie. Jury dostrzegło potencjał i talent u Zuzi. Uczennica przepięknie wyrecytowała fragment prozy i została laureatką konkursu. Ten tytuł dał jej możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich na kolejnym, już wojewódzkim etapie konkursu recytatorskiego, który odbył się w maju, w Żaganiu. Wzięli w nim udział laureaci powiatowych eliminacji. Tutaj Zuzia również zaprezentowała się nieprzeciętnie, a wręcz wspaniale i została laureatką. To wielkie osiągnięcie!
Ty, Drogi Uczniu, jeśli czytasz ten artykuł, też możesz pójść w ślady swojej koleżanki i w przyszłym roku szkolnym osiągnąć swój sukces. Wystarczy przygotować fragment prozy lub poezji i przepięknie go przedstawić w szkolnym konkursie recytatorskim. Życzę owocnej pracy w wyborze repertuaru i już dziś życzę powodzenia, a Zuzi jeszcze raz serdecznie gratuluję!
Anna Sadowska, nauczycielka języka polskiego

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 6 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl