header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Kodeks ucznia
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Sześciolatek w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Pro Arte 2017 Drukuj
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Zuzanna Ren z klasy 6b została laureatką Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2017. Gratuluję!

A jak to było po kolei?
Najpierw Zuzia wzięła udział w szkolnym konkursie recytatorskim (taki organizowany jest co roku i każdy uczeń z klas 4- 6 może wziąć w nim udział).
Właśnie na etapie szkolnym Zuzia zajęła 1 miejsce i co za tym idzie, mogła przystąpić do kolejnego etapu konkursu – powiatowego. Taki odbył się w Gorzowie. Jury dostrzegło potencjał i talent u Zuzi. Uczennica przepięknie wyrecytowała fragment prozy i została laureatką konkursu. Ten tytuł dał jej możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich na kolejnym, już wojewódzkim etapie konkursu recytatorskiego, który odbył się w maju, w Żaganiu. Wzięli w nim udział laureaci powiatowych eliminacji. Tutaj Zuzia również zaprezentowała się nieprzeciętnie, a wręcz wspaniale i została laureatką. To wielkie osiągnięcie!
Ty, Drogi Uczniu, jeśli czytasz ten artykuł, też możesz pójść w ślady swojej koleżanki i w przyszłym roku szkolnym osiągnąć swój sukces. Wystarczy przygotować fragment prozy lub poezji i przepięknie go przedstawić w szkolnym konkursie recytatorskim. Życzę owocnej pracy w wyborze repertuaru i już dziś życzę powodzenia, a Zuzi jeszcze raz serdecznie gratuluję!
Anna Sadowska, nauczycielka języka polskiego

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 26 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl