header image
N
Aktualności
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Występ naszych uczniów w teatrze im J. Osterwy Drukuj

  
Zobacz przedstawienie
     21 listopada 2016 roku w Teatrze im.J.Osterwy odbył się pokaz finałowy projektu ,,Na tropie gorzowskich legend". Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Widzów Gorzowskiego Teatru,które zaprosiło do współpracy pięć gorzowskich szkół podstawowych oraz aktorów  Teatru im.J.Osterwy.
Do projektu została zaproszona również Szkoła Podstawowa nr 17. Z naszymi uczniami pracowała aktorka Karolina Miłkowska -Prorok oraz nauczycielka Karolina Przybysz. Efektem tych warsztatów jest przygotowana inscenizacja legendy ,,Wola Marii". W poniedziałkowy wieczór na widowni zasiadły całe rodziny i podziwiały  swoje dzieci w roli aktorów na deskach gorzowskiego teatru. To była dla naszych uczniów niezapomniana przygoda i olbrzymie wezwanie. Bardzo dziękujemy pani Karolinie Miłkowskiej-Prorok za wyjątkowe i niepowtarzalne spotkania z nami. Mamy nadzieję, że występ  i nasza piosenka spodobała się wszystkim.
Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 10 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl