header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Opinie naszych uczniów o sztukach teatralnych Drukuj

Uczniowie klas 4-6 byli w teatrze im. J. Osterwy na spektaklach pt. „Pipi Pończoszanka” i „Mały Książę”. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeli przedstawienia.
A to niektóre opinie o sztukach:
„Pipi Pończoszanka”

Marta Śloźnik, klasa 4a
„Spektakl Pipi Pończoszanka podobał mi się. Aktorzy w ciekawy, radosny i pełen humoru  sposób ukazali życie Pipi. Dziewczynka nie miała mamy, a jej tata był piratem. Pipi musiała sama sobie radzić w życiu. Bardzo kochała tatę i cieszyła się gdy ten ją odwiedzał. Miała przyjaciół. Spektakl ukazuje prawdziwą przyjaźń i miłość – i to mi się podobało.”
Hania Izydorek, klasa 4a
„Bardzo, bardzo podobało mi się to przedstawienie, ponieważ było lekkie, przyjemne, radosne i zrozumiałe. Na szczególną uwagę zasługuje rola Pipi. Aktorka, która wcieliła się w tę rolę, zagrała doskonale i nawet przybiła mi piątkę. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam się do teatru.”

Amelia Siuda, klasa 4c
„Wizytę w teatrze uważam za udaną. Przedstawienie było zabawne, a niektóre sceny śmieszne. Na uwagę zasługuje ta, gdy Pipi zgłosiła się do walki z bokserem. Śmiałam się do łez.”

Bartosz Dziełk, klasa 4b
„Przedstawienie opowiada o dziewczynce, której zmarła mama, a tata pływał na morzu. Pipi była sama, ale radziła sobie doskonale- była odważna i odpowiedzialna.
Moje wrażenia ze spektaklu są pozytywne. Najbardziej podobała mi się aktorka, która wcieliła się w rolę Pipi. Była dobrze ucharakteryzowana- włosy, piegi. Podobały mi się efekty dźwiękowe i świetlne. Wyjście do teatru było super!”

Gabriela Sokołowska, klasa 4b
„Przedstawienie było bardzo śmieszne, widziałam i słyszałam wszystko doskonale, bo siedziałam z przodu. Najbardziej utkwiła mi w pamięci scena, w której Pipi była w szkole i źle odpowiadała na pytania nauczycielki. My- widzowie też braliśmy udział w tym spektaklu. Polecam!”

„Mały Książę”

Kasia Wawrowska, klasa 6a

„Zgasły światła, ucichł gwar na widowni, zaczęło się... i było wyśmienicie! Aktorzy przepięknie śpiewali, było mnóstwo muzyki, kolorowych świateł, pięknych strojów, rekwizyty i scenografia idealnie dobrane do sztuki. Na moją szczególną uwagę zasłużył aktor, który wcielił się w rolę Pilota, mówił wyraźnie, w ogóle się nie pomylił, choć miał obszerną rolę. Bardzo mi się podobało.”

Tomaszek, klasa 6a
„Według mnie przedstawienie było niesamowite, mądre, momentami śmieszne, na pewno zmuszające do przemyśleń. Dopatrzyłam się jednak jednej drobnej wady – główny bohater mógłby poćwiczyć śpiew.”

Lena Kwiatkowska, klasa 6a
„Przedstawienie było ciekawe, grało w nim wielu aktorów, więc dużo działo się na scenie. Zwróciłam uwagę na to, ile wartości życiowych zostało ukazanych, np. jak ważna w życiu jest przyjaźń, miłość. Tak myślę, że za dużo było piosenek...”

Krystian B., klasa 6a
„ Podobało mi się, bo było muzycznie i wesoło.  Dobre efekty były dzięki kuli disco. Czułem się wspaniale w teatrze.”

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 7 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl