header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Emai:
17gorz@gmail.com
Sport 2016/17 Drukuj
.

zobacz tabelęPLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ROKU

W czerwcu  2017 roku w naszej szkole  po raz piąty  odbył się PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA . Wytypowanych było 13 kandydatów wśród uczniów klas IV-VI. Uczniowie i nauczyciele  oddawali  swoje  głosy na kandydatów wytypowanych przez nauczycieli WF. Rywalizacja była bardzo zacięta. O tytuł najlepszego rywalizowało 3 kandydatów.
Zwycięzcą została Natasza Durbajłło  z klasy VI b


Zdaniem uczniów uzyskała   najwyższe  wyniki  sportowe w tym roku szkolnym.
Gratulujemy!!!„SIATKOGRANIE”

Dnia 03 czerwca 2017 roku na boiskach szkolnych Sp 17 odbył się kolejny turniej siatkarski „SIATKOGRANIE”
Do Turnieju zgłosiło się 28 par (22 pary w grupie młodszej i 6 par w grupie starszej). Drużyny składały się z: rodzica i dziecka, rodzeństwa lub kuzynostwa. Rozpiętość wiekowa była bardzo duża –od klasy IV do licealistów.
Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim w grupie młodszej i „każdy z każdym” w grupie starszej. Każdy zespół biorący udział w turnieju został obdarowany dyplomem i upominkiem. Drużyny, które zajęły miejsca od Ido III  otrzymały nagrody rzeczowe, medale i puchary. Toczyła się zacięta rywalizacja do ostatniej piłki,  ale wszyscy uczestnicy grali wg zasady  fair- play.
Najlepszymi okazali się:
GRUPA MŁODSZA:
I m. – Zuzanna i Paweł Maciejewicz
II m. –Wojciech i Cezary Dąbrowscy
III m. –Natalia Badowska i Horacy Błocki 
GRUPA STARSZA:

Im. –Bartosz, Michał i Ziemowit Ruta
II m. – Justyna i Dominik Kontowicz
III m. –Aleksandra i Michał Kaniowscy
GRATULUJEMY!!!!!

Czwórbój LA
 
31 maja 2017 r. odbył się czwórbój LA dziewcząt i chłopców
 Dziewczęta  w składzie :
Durbajłło Natasza, Tatur Martyna, Bilińska Hanna,  Małas Nikola, Garus Julia i Mikołajczyk Ewelina
W bardzo zaciętej rywalizacji zajęły III miejsce zdobywając 878pkt.
Opiekun :Beata Gerstenkorn
Gratulujemy!!!

Chłopcy w składzie:
Michał Kowalski, Marceli Gabrusiewicz, Kacper Wesoły, Jakub Cimander, Filip Sztachański, Dominik Hlebik,  wywalczyli IV miejsce zdobywając 769pkt.
Opiekun : Waldemar Malinowski
Gratulujemy!!!Indywidualne zawody LA
 24 maja 2017 r. odbyły się Indywidualne Zawody LA
 Dziewczęta  w składzie :             
      Durbajłło Natasza, Wieczorek Adrianna, Tatur Martyna, Bilińska Hanna, Zielińska Jagoda , Badowska Natalia,  Małas Nikola, Garus Julia, Górna Wiktoria, Świątek Julia, Macugowska Ula wywalczyły V miejsce zdobywając łącznie  86 pkt.  Natomiast indywidualnie:
Hanna Bilińska zdobyła srebro w rzucie p. palantową i srebro w skoku w dal
Adrianna Wieczorek zdobyła złoto w pchnięciu kulą
Pozostałe uczennice również kwalifikowały się do ścisłego finału.
               Opiekun :Beata Gerstenkorn i Anna Bujanowska
Gratulujemy!!!
   
Chłopcy w składzie:
    Michał Kowalski, Marceli Gabrusiewicz, Kacper Wesoły, Konrad Kowaliński, Jakub Cimander,Filip   Sztachański, Oliwer Rybarczyk, Dominik Hlebik, Gracjan Gircza wywalczyli V miejsce zdobywając 72 pkt.     Natomiast indywidualnie:
Jakub Cimander wybiegał złoto w biegu na 600m.
Michał Kowalski zdobył brąz  w skoku w dal
Dominik Hlebik zdobył złoto w pchnięciu kulą
Pozostali również spisali się wzorowo, ponieważ większość zakwalifikowała się do ścisłego finału.
                                        Opiekun : Waldemar Malinowski
                      
                                                                                                Gratulujemy!!!Spartakiada Młodzieży

Uczennice kl. IVb Magda Łuczka, Zuzia Maciejewicz, Nikola Zagórniak, Hania Zwolińska, Natalia Cyran i Amelia Wojciechowska zostały złotymi medalistkami w trójboju LA w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży, który odbył się 30.05.2017r. na boisku przy I LO.  Jeszcze większym sukcesem jest uzyskanie przez uczennicę Magdę  Łuczka trzeciego miejsca w ogólnej punktacji indywidualnej zawodniczek w  trójboju LA.
Gratulujemy!!!
Mistrzynie Gorzowa

Siatkarki z kl.IVb :Zuzia Maciejewicz, Natalia Begier, Magda Łuczka, Hania Zwolińska, Nikola Zagórniak, Amelia Giblewska, Amelia Wojciechowska i Ola Rucińska 12.05.2017r. zostały MISTRZYNIAMI Gorzowa w mini siatkówce „2” . Nasze dziewczyny rywalizowały ze szkołami Sp nr 1, 5, 20, 9 i 21.
Gratulujemy!!!

KINDER + SPORT 2017r.
 8 kwietnia 2017 roku odbył się Turniej kwalifikacyjny w Sulęcinie do turnieju wojewódzkiego Kinder+ Sport w mini siatkówce chłopców klas IV- „2”
Chłopcy  w składzie :             
Bezgębluk Filip, Burdziński Szymon, Dąbrowski Wojciech, Dziełak Bartosz, Drozda Gracjan, Rychter Dawid, Serczyński Piotr, Sławiński Jeremiasz, Świderski Jakub, Tatul Krzysztof, Tillman Oskar, Wierzbicki Jakub, Kozaryn Jakub.
Opiekun :Beata Gerstenkorn
 Trzy drużyny zakwalifikowały się do turnieju barażowego w Gubinie, natomiast z tego turnieju do finału wojewódzkiego dostała się jedna dwójka, która wywalczyła VII miejsce.
            Gratulujemy!!!


Hurra, Hurrra, Hurrrraaa!!!
Uczennice naszej szkoły są MISTRZYNIAMI Gorzowa Wlkp. w mini piłce siatkowej w kategorii "3"!!!
04.04.2017 r. w SP nr 1, gdzie organizowane były zawody, podopieczne p. Anny Bujanowskiej w składzie: Hania Bilińska, Ewelina Mikołajczyk, Wiktoria Górna, Eliza Olaniuk, Alicja Zdziarska, Alicja Płaczek, Roksana Pawlak i Ada Fijałkowska wywalczyły złoty medal. W całym turnieju były bezkonkurencyjne, a w ścisłym finale pokonały SP 5, SP 15 i SP 20.
Gratulujemy naszym ZŁOTKOM i życzymy kolejnych sukcesów!
Mini siatkówka
09 maja 2017roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży chłopcy z klasy IV B pod opieką trenerki Beata Gerstenkorn w składzie:
Szymon Burdziński, Jakub Wierzbicki, Oskar Tillmann, Jakub Świderski, Bartosz Dziełak, Dawid Rychter.
Wygrałi eliminacje i w finale Gorzowa po bardzo zaciętej rywalizacji zdobyli „brąz „  w siatkówce „2”
 Gratulujemy!!!
KINDER + SPORT 2017r.

16 kwietnia 2017 roku odbył się Turniej  wojewódzki Kinder+ Sport w mini siatkówce dziewcząt klas      IV- „2” Dziewczęta  w składzie: Zuzanna Maciejewicz, Hanna Zwolińska i Magdalena Łuczka. Pod opieką Bogumiły  Szumińskiej zajęły III miejsce po bardzo zaciętej rywalizacji.  Bardzo gratulujemy!!!
Zajączek 2017

6 kwietnia 2017 roku odbył się VI Międzyszkolny Turniej Wielkanocny klas III, w którym wzięły udział następujące szkoły podstawowe: SP.5, SP11, SP16, SP17. Celem turnieju było wdrażanie najmłodszych w aktywność ruchową i współdziałanie w zespole. Gry i zabawy były zarówno sprawnościowe jak i manualne.- dzieci wykazały się dużym sprytem i cierpliwością.  Turniej odbył się wg zasady FAIR PLAY. Po zaciętej  rywalizacji nasza szkoła zajęła III miejsce.Każdy uczestnik Turnieju w nagrodę otrzymał słodki upominek i dyplom dla szkoły.
Organizatorami turnieju były: B. Szumińska i B. GerstenkornKINDER + SPORT 2017r.
 1 kwietnia 2017 roku odbył się Turniej kwalifikacyjny do turnieju wojewódzkiego Kinder+ Sport w mini siatkówce dziewcząt klas  VI - „4” Dziewczęta  w składzie : Durbajłło Natasza, Wieczorek Adrianna, Tatur Martyna, Bilińska Hanna, Zielińska Jagoda, Nowakowska Oliwia,  Badowska Natalia, Mikołajczyk Ewelina,  Małas Nikola, Garus Julia, Ren Zuza, Łysak Anna. Opiekun :Beata Gerstenkorn. Pierwsza czwórka (Hanna Bilińska, Natasza Durbajłło, Adrianna Wieczorek, Martyna Tatur, Oliwia Nowakowska, Jagoda Zielińska) zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego, gdzie po zaciętej rywalizacji  zajęły X miejsce.
 Gratulujemy!!!
GORZOWSKA AKADEMIA SIATKÓWKI
W niedzielę 5 marca chłopcy z klasy IV b pod opieką Beaty Gerstenkorn wzięli udział w II Turnieju Gorzowskiej Akademii Siatkówki w kategorii „2”, poszło im bardzo dobrze. W rywalizacji uczestniczyło 18 drużyn. Pierwszy zespół w składzie Jakub Wierzbicki i Szymon Burdziński zajęli III miejsce o włos przegrywając z drużyną Sp. 20 i Sp z Sulęcina, druga drużyna w składzie Jakub Świderski i Dawid Rychter  zajęła VI miejsce. Pozostałe drużyny również spisały się bardzo dobrze. W rywalizacji wzięłi udział Bartek Dziełak i Oskar Tilmann, Krzysztof  Tatul   i Jeremiasz Sławiński.  Gratulujemy i czekamy na więcej!
W Turnieju gościnnie wzięły udział dziewczęta w kategorii „czwórek”. W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn chłopców, w tym jedna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Oliwia Nowakowska ,Martyna Tatur, Ada Wieczorek, Hanna Bilińska, Ewelina Mikołajczyk, Julia Garus, Jagoda Zielińska. Dziewczęta zajęły VI miejsce.Mini siatkówka

23 i 24 lutego 2017 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży dziewczęta z klasy VI B pod opieką trenerki Beata Gerstenkorn w składzie:
1.Nowakowska Oliwia
2.Durbajłło Natasza
3.Zielińska Jagoda
4.Tatur Martyna
5.Badowska Natalia
6.Bilińska Hanna
7.Małas Nikola
8.Garus Julia 
9.Ren Zuzanna
10.Mikołajczyk Ewelina
rozgrywały eliminacje i  finały Mistrzostw Gorzowa.  Zdobywając „złoto „  w siatkówce „4”. Tym samym awansując do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
                                                                                                


XII  MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ  MIKOŁAJKOWY
w „Dwa ognie” klas III.
Dnia 01.12.2016r. odbył się w naszej szkole XII Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy
w „ Dwa ognie” dla klas III.
    W turnieju wzięły udział następujące szkoły:
•    SP 5
•    SP 9
•    SP 10
•    SP 11
•    SP 16
•    SP 17

Rywalizacja była bardzo zacięta, ale zasady fair play zostały zachowane. O miejscach decydowały małe pkt. w poszczególnych meczach. Zespół naszej szkoły zajął VI miejsce.
    Nagrodami w turnieju były dyplomy dla szkół, a każde dziecko otrzymało słodki upominek w postaci czekoladowego mikołaja.
Gratulujemy!

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

03.12.2016 roku siatkarki SP 17 ( kl. IV b, V b i VI b)pod opieką B. Szumińskiej, B. Gerstenkorn i A. Bujanowskiej wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym w mini siatkówce organizowanym w Sulechowie. W rozgrywkach wzięło udział ponad 300 zawodniczek ( kl. IV -28 zespołów, kl. V- 21zespołów, kl. VI-18 zespołów ). Rywalizacja w każdej kategorii była bardzo zacięta. Zawodniczki z klas IV i VI dotarły do finału.

Gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy kolejnych sukcesów !!!GORZOWSKA AKADEMIA SIATKÓWKI
Chłopcy z klasy IV B 12 listopada 2016 roku pod opieką Beaty Gerstenkorn wzięli udział         w I Turnieju Gorzowskiej Akademii Siatkówki i poszło im bardzo dobrze. Pierwszy zespół w składzie Jakub Wierzbicki i Szymon Burdziński zajęli II miejsce o włos przegrywając z drużyną Sp. 20, druga drużyna w składzie Wojciech Dąbrowski, Dawid Rychter i Bartosz Dziełak zajęła IV miejsce. Chłopcy trenują dopiero 3 miesiące dlatego jest to olbrzymi sukces. Gratulujemy i czekamy na więcej.

GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY 2016/2017

1.    W ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży 28.09.2016r odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców w 2 kategoriach wiekowych – klasy V i młodsze i klasy VI. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca. Najlepsze w młodszej grupie były: Hanna Bilińska –VII m. i Zuza Maciejewicz –IX m. W grupie starszej  Natasza Durbajłło -IX m. W łącznej klasyfikacji szkoła zajęła III miejsce.  
Gratulujemy!!!


2.    Kolejną konkurencją w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży były  Sztafetowe Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców klas VI i młodsze, które odbyły się 04.09.2016r.
Dziewczęta w sładzie:
•    Natasza Durbajłło
•    Hanna Bilińska
•    Zuzanna Ren
•    Julia Garus
•    Martyna Tatur
•    Anna Łysak
•    Julia Świątek
•    Urszula Macugowska
•    Zuzanna Maciejewicz
•    Natalia Begier
•    Alicja Grygiel
WYBIEGAŁY II MIEJSCE !!! Brawo, brawo, brawo. Kolejny sezon zaczynamy od medali.

Zegar
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl