Uroczyste zakończenie klas VI Drukuj
24 czerwca pożgaliśmy absolwentów „Siedemnastki”. Uroczystość rozpoczęła się od wniesienia sztandaru szkoły, złożenia ślubowania i przekazania symbolu szkoły przyszłym szóstoklasistom.

Następnie uczniowie klasy piątej: Jagoda Zielińska i Michał Olbryś poprowadzili cześć oficjalną, w czasie której zostali wyróżnieni uczniowie, którzy osiągnęli szczególne sukcesy:
  •  Finaliści i laureaci konkursów: Julia Bułacz z kl. VI a- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz Mistrz Języka Ojczystego Szkolnego konkursu z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Polskiego, a także   Julita Michalak i Aleksandra Kaniowska z kl. VI b finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody oraz zajęcie II miejsce w V Międzynarodowym Przeglądzie Filmów Animowanych "Halo echo 2016"
    Zaszczytny tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego zdobył również Szymon Andrzejewski z kl. VI a.

• Świadectwo z czerwonym paskiem odebrali uczniowie, którzy wykazali się średnią ocen powyżej 4,75 i zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym. Z klasy VI a: Andrzejewski Szymon, Brok Julia, Bułacz Julia, Jastrzębski Antoni, Kołodziej Weronika, Olaniuk Julia, Szafrańska Martyna, Tokarczuk Julia  Z klasy VI b: Frączak Oliwia, Gierczyńska Paulina, Kaniowska Aleksandra, Kaszczyńska Katarzyna, Kołodziejczak Maja, Kukulska Karolina, Kwiatkowska Weronika, Łajca Dawid, Martyniuk Tatiana, Matuszak Małgorzata, Michalak Julita, Pawlina Nikola, Pełszyk Natalia, Żuk Kinga.

• Dyplomy i puchary za sukcesy sportowe: (dziewczęta) Frączak Oliwia, Gierczyńska Paulina, Harasimowicz Marta, Kaniowska Aleksandra, Kaszczyńska Katarzyna, Kołodziejczak Maja, Kukulska Karolina, Kwiatkowska Weronika, Martyniuk Tatiana, Matuszak Małgorzata, Michalak Julita, Pawlina Nikola, Pełszyk Natalia, Specka Zuzanna, Żuk Kinga. (chłopcy) Dudarewicz Piotr, Dymiński Damian, Gaicki Nataniel, Godlejewski Sebastian, Handy Patryk, Jankowski Kacpr, Kurłowicz Mateusz, Łajca Dawid, Migoda Norbert, Mizgier Artur, Olszta Marcel, Wieremski Przemysław.

Po wyprowadzeniu sztandaru rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez uczniów klas piątych i szóstych pod opieką p. Karoliny Przybysz i p. Lucyny Błaszczyk.