header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Uroczyste zakończenie klas VI Drukuj
24 czerwca pożgaliśmy absolwentów „Siedemnastki”. Uroczystość rozpoczęła się od wniesienia sztandaru szkoły, złożenia ślubowania i przekazania symbolu szkoły przyszłym szóstoklasistom.

Następnie uczniowie klasy piątej: Jagoda Zielińska i Michał Olbryś poprowadzili cześć oficjalną, w czasie której zostali wyróżnieni uczniowie, którzy osiągnęli szczególne sukcesy:
  •  Finaliści i laureaci konkursów: Julia Bułacz z kl. VI a- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz Mistrz Języka Ojczystego Szkolnego konkursu z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Polskiego, a także   Julita Michalak i Aleksandra Kaniowska z kl. VI b finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody oraz zajęcie II miejsce w V Międzynarodowym Przeglądzie Filmów Animowanych "Halo echo 2016"
    Zaszczytny tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego zdobył również Szymon Andrzejewski z kl. VI a.

  • Świadectwo z czerwonym paskiem odebrali uczniowie, którzy wykazali się średnią ocen powyżej 4,75 i zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym. Z klasy VI a: Andrzejewski Szymon, Brok Julia, Bułacz Julia, Jastrzębski Antoni, Kołodziej Weronika, Olaniuk Julia, Szafrańska Martyna, Tokarczuk Julia  Z klasy VI b: Frączak Oliwia, Gierczyńska Paulina, Kaniowska Aleksandra, Kaszczyńska Katarzyna, Kołodziejczak Maja, Kukulska Karolina, Kwiatkowska Weronika, Łajca Dawid, Martyniuk Tatiana, Matuszak Małgorzata, Michalak Julita, Pawlina Nikola, Pełszyk Natalia, Żuk Kinga.

  • Dyplomy i puchary za sukcesy sportowe: (dziewczęta) Frączak Oliwia, Gierczyńska Paulina, Harasimowicz Marta, Kaniowska Aleksandra, Kaszczyńska Katarzyna, Kołodziejczak Maja, Kukulska Karolina, Kwiatkowska Weronika, Martyniuk Tatiana, Matuszak Małgorzata, Michalak Julita, Pawlina Nikola, Pełszyk Natalia, Specka Zuzanna, Żuk Kinga. (chłopcy) Dudarewicz Piotr, Dymiński Damian, Gaicki Nataniel, Godlejewski Sebastian, Handy Patryk, Jankowski Kacpr, Kurłowicz Mateusz, Łajca Dawid, Migoda Norbert, Mizgier Artur, Olszta Marcel, Wieremski Przemysław.
Po wyprowadzeniu sztandaru rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez uczniów klas piątych i szóstych pod opieką p. Karoliny Przybysz i p. Lucyny Błaszczyk.

Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 8 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl