header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
50-lecie SP17 Drukuj
26 listopada 2015 roku nasza szkoła obchodziła jubileusz 50-lecia.
Z tej okazji  na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3, zorganizowano główną uroczystość, na którą zaproszono przedstawicieli  władz województwa, miasta Gorzowa, związków zawodowych, dyrektorów gorzowskich  szkół oraz nauczycieli  i emerytów. Mowę powitalną wygłosił obecny dyrektor naczelny ZSO nr 3  pan Janusz Hwozdyk. W swojej przemowie przedstawił on historię szkoły, przypomniał ludzi tworzących kadrę nauczycielską, między innymi  dyrektora Jerzego Wiśniowskiego i dyrektor Wiesławę Cwojdzińską. Wręczając kwiaty emerytom , podziękował im za to, że pozostawili swój ślad  w historii szkoły i życiu ej absolwentów.Po wystąpieniach zaproszonych gości, uczniowie przedstawili  program artystyczny: historię szkoły i  jej osiągnięcia  w dziennikarskim przedstawieniu  „Teleexpress”, na które składały się relacje reporterów, nakręcone filmy i  piosenki. Zgromadzonym na sali gimnastycznej oraz przed nią rozdawano jednodniówkę o święcie szkoły.
 W podziękowaniu za przedstawienie Rada Rodziców podarowała dzieciom tort, natomiast zaproszeni goście wraz  z kadrą nauczycielską,  mogli obejrzeć kroniki szkolne, historyczne zdjęcia i  puchary  zgromadzonej w SP 17. Tutaj także miał miejsce poczęstunek dla zaproszonych gości.
W przygotowanie obchodów zaangażowani byli  wszyscy uczniowie i nauczyciele szkoły.Jubileusz został przygotowany  przy wsparciu rodziców naszych uczniów. To dzięki ich zaangażowaniu, zaplanowane działania przyniosły sukces.
Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym oraz tym, którzy pomagali przy organizacji jubileuszu.Zegar
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl