header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Emai:
17gorz@gmail.com
Sport 2013/14 Drukuj


Są to wyniki uczniów naszej szkoły osiągnięte na oficjalnych zawodach sportowych. Rekordy szkoły są w następujących konkurencjach i obowiązują w roku szkolnym 2013/2014.
-Biegi na 60, 300, 600, 1000 m
-Rzut piłeczką palantową
-Skok wzwyż ,w dal
-Trójbój LA
-Czwórbój LA

Klasyfikacja jest prowadzona osobno dla chłopców i dziewcząt.

ZOBACZ TABELĘ

PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ROKU

W czerwcu  2014 roku w naszej szkole  po raz drugi  odbył się PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA . Wytypowanych było 14 kandydatów wśród uczniów klas IV-VI. Uczniowie  oddawali  swoje  głosy na kandydatów wytypowanych przez nauczycieli. Rywalizacja była zacięta.
Zwycięzcą została Justyna Kontowicz  z klasy VI b

Zdaniem uczniów zdobyła  najwyższe trofea  sportowe w tym roku szkolnym.
                                                                            Gratulujemy!!!


PIĄTKI PIŁKARSKIE-dziewczęta
02 czerwca 2014 r. w ramach LOM dziewczęta z klas V-VI wzięły udział w turnieju półfinałowym  „piątek piłkarskich” i  po bardzo zaciętej rywalizacji zajęły IV miejsce. W turnieju wzięło udział 14 drużyn.
Skład reprezentacji pod opieką Beaty Gerstenkorn:
Roszko Zuzanna, Łyskawa Natalia, Lubińska Sandra, Matkowska Justyna, Kontowicz Justyna, Matuszewska Maja, Łężak Anna, Giżycka Alicja, Jaroszewska Julia, Natalia Dębińska.
                        GRATULUJEMY !!!

ORLIK VOLLEYMANIA 2014

   30 maja 2014r  na naszych boiskach szkolnych odbył się TURNIEJ WOJEWÓDZKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW –ORLIK VOLLEJMANIA w mini siatkówce –klasy VI i młodsze.  W turnieju wzięło udział 20 drużyn mieszanych (2dziewczynki i 2chłopców) z województwa Lubuskiego. Tylko jedna drużyna awansowała do MAKROREGIONU. Niestety nasza najlepsza drużyna w meczu finałowym uległa drużynie z Międzyrzecza i zajęła IIm. 
Gratulujemy!!!

Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży - trójbój lekkoatletyczny

   W dniu 20.05.2014 r. na boisku sportowym przy I Liceum Ogólnokształcącym, w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym. W konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową, mogli brać udział uczniowie urodzeni w 2003 r. i młodsi. Naszą Szkołę, w kategorii dziewcząt reprezentowały:
1 - Kaniowska Ola
2 - Michalak Julita
3 - Specka Zuzanna
4 - Pełszyk Natalia
5 - Olaniuk Julia
6 - Dąbrowska Estera.


Dziewczęta, po kilku godzinach zmagań, pokonały 5 innych gorzowskich szkół i ostatecznie uplasowały się na V miejscu w Gorzowie Wlkp.

Gratulujemy sukcesu!Indywidualne Zawody Lekko Atletyczne


13.05.2014r. na stadionie L A odbyły się  indywidualne zawody klas VI i młodsze.
Uczniowie startowali w następujących konkurencjach L a:
60m, 300m,600m,1000m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową i sztafeta biegowa- 4x100m.
    Reprezentantki naszej szkoły;
Zuza Roszko, Justyna Kontowicz, Natalia Żurawska, Justyna Matkowska, Maja Matuszewska, Julia Wałcerz, Sandra Lubińska, Natalia Dębińska, Alicja Giżycka, Julia Jaroszewska, Natalia Łyskawa, Amelka Ługowska, Anna Łężak.
Największe sukcesy to;
    Pchnięcie kulą:
            IIIm. –Natalia Łyskawa
            Vm. –Julia Jaroszewska
            VIm. –Amelia Ługowska
    Rzut piłeczką palantową:


IIIm. –Natalia Łyskawa
IVm. –Julia Jaroszewska

                                               Gratulujemy!!!


PIĄTKI PIŁKARSKIE-dziewczęta
16 maja 2014 r. w ramach GSM dziewczęta z klas V-VI wzięły udział w turnieju finałowym  „piątek piłkarskich” i zajęły I miejsce.
          Otrzymały kwalifikacje do półfinału wojewódzkiego.
Skład reprezentacji pod opieką Beaty Gerstenkorn:
Roszko Zuzanna, Łyskawa Natalia, Lubińska Sandra, Matkowska Justyna, Kontowicz Justyna, Matuszewska Maja, Łężak Anna, Giżycka Alicja, Jaroszewska Julia. 
                        GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA !!!


Czwórbój lekkoatletyczny
    27 maja 2014r. w ramach GSM  dziewczęta z klasy V-VI wzięły udział w czwórboju la. I zajęły VI miejsce zdobywając 882 pkt.
Skład drużyny  pod opieką Beaty Gerstenkorn:
 Jaroszewska Julia, Łyskawa  Natalia, Roszko Zuzia, Łężak Ania, Matuszewska Maja i Krzyżaniak Oliwia.
Gratulacje!!!
KLASA V-FINAŁ WOJEWÓDZKI KINDR+ SPORT

Dnia 26 kwietnia 2014 roku dziewczęta  pod opieką Bogumiły Szumińskiej w składzie:
I zespół:                                                                          II zespół:
1.    Alicja Giżycka                                                          1. Aleksandra Antonowicz                      
2.    Milena Majewska                                                   2. Justyna Łotoczko
3.    Oliwia Krzyżanowska                                             3. Julia Matykiewicz
4.    Martyna Rzadkiewicz  
                                           4. Justyna Bedynek
brały udział w Finale Wojewódzkim  Ogólnopolskiego Turnieju „KINDER +SPORT” w Sulechowie, gdzie walczyły o kwalifikacje do Mistrzostw Polski w mini siatkówce „trójek” dziewcząt. Po bardzo zaciętej rywalizacji  i wyrównanym poziomie drużyn dziewczęta zajęły wysokie IV miejsce i VIII miejsce.  To ogromny sukces, tym bardziej, że I zespół przegrał III miejsce malutkimi punktami.
                  Choć były  zawiedzione i liczyły na wyższą lokatę bardzo serdecznie im gratulujemy!!!
SIATKARSKIE POTYCZKI RODZINNE


Dnia 10.05.2014 roku odbyły się X  SIATKARSKIE POTYCZKI RODZINNE
 PAMIĘCI ROBERTA KOWALSKIEGO. Minutą ciszy uczczono pamięć naszego kolegi Roberta i tych, którzy odeszli od nas ostatniego roku –Halinkę Wasik-Młynarczyk, Stanisława Wojciechowicza, Alberta Żurawskiego, Piotra Gintowta i Marcina Rascha

Do Turnieju zgłosiło się 25 par (12 par w grupie młodszej i 13 par w grupie starszej). Drużyny składały się z: rodzica i dziecka, rodzeństwa lub kuzynostwa. Rozpiętość wiekowa była bardzo duża –od klasy IV do licealistów.
Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim. Każdy zespół biorący udział w turnieju został obdarowany upominkiem i medalem uczestnictwa. Drużyny, które zajęły miejsca od Ido III  otrzymały nagrody rzeczowe i  puchary. Toczyła się zacięta rywalizacja do ostatniej piłki,  ale wszyscy uczestnicy grali wg zasady  fair- play.

Najlepszymi okazali się:

GRUPA MŁODSZA:

 I m. – Maria i Andrzej Grusza
II m. –Magdalena Kołodziej i Maja Matuszewska
III m. –Anna i Paweł Łężak
IV m. – Karolina i Maciej Bocheńscy

GRUPA STARSZA:

    Im. –Robert i Łukasz Durbajłło
 II m. – Dominika Kościuszko i Adam Zadka
III  m. –Marta i Michał Kaniowscy
IV m. – Julia i Adam Wiśniewscy
       GRATULUJEMY!!!!!
FINAł WOJEWÓDZKI KINDER+ SPORT
Dnia 26 kwietnia 2014 roku dziewczęta w składzie:
1.    Łężak Anna
2.    Łyskawa Natalia
3.    Matuszewska Maja
4.    Kontowicz Justyna
5.    Matuszak Maria

Brały udział w Finale Wojewódzkim  Ogólnopolskiego Turnieju „KINDER +SPORT” w Sulechowie, gdzie walczyły o kwalifikacje do Mistrzostw Polski w mini siatkówce „czwórek” dziewcząt. Po bardzo zaciętej rywalizacji  i bardzo wyrównanym poziomie drużyn dziewczęta zajęły wysokie V miejsce.  To ogromny sukces.
                  Choć były  zawiedzione i liczyły na wyższą lokatę bardzo serdecznie im gratulujemy!!!KINDER + SPORT 2014-kwalifikacje

Dnia 12 i 13 kwietnia dziewczęta z VI b w składzie :
I zespół
Łężak Anna, Matuszak Maria, Matuszewska Maja, Łyskawa Natalia, Kontowicz Justyna.
II zespół
Ługowska Amelia, Jaroszewska Julia, Lubińska Sandra, Dębińska Natalia, Żurawska Natalia.
III zespół
Kwiatkowska Maria, Strzałkowska Julia, Skowron Oliwia, Wierzba Angelika,
wzięły udział w dwóch turniejach eliminacyjnych Kinder + Sport w Kostrzynie. Zajęcie miejsca I-III dawały kwalifikacje do turnieju Wojewódzkiego. Na etapie wojewódzkim grało 10 najlepszych drużyn w każdej kategorii:”2”, „3” i „4”.
    Drużyny po dwóch turniejach zajęły miejsca:
I zespół –I miejsce
II zespół –IV miejsce
III zespół –VI miejsce
Do turnieju wojewódzkiego zakwalifikował się zespół I.KINDER + SPORT 2014-kwalifikacje

Dnia 12 i 13 kwietnia dziewczęta z IV b w składzie :
Gorzów 1 - Julita Michalak, Zuzanna Specka
Gorzów 2 - Aleksandra Kaniowska, Karolina Kukulska, Oliwia Frączak
Gorzów 3 - Tatiana Martyniuk, Natalia Pełszyk
Gorzów 4 - Katarzyna Kaszczyńska, Kinga Żuk, Marta Harasimowicz
Gorzów 5 - Maja Kolodziejczak, Nikola Pawlina
Gorzów 6 - Małgorzata Matuszak, Weronika Kwiatkowska
wzięły udział w dwóch turniejach eliminacyjnych Kinder + Sport w Kostrzynie. Zajęcie miejsca I-III dawały kwalifikacje do turnieju Wojewódzkiego. Na etapie wojewódzkim grało 10 najlepszych drużyn w każdej kategorii:”2”, „3” i „4”.
    Drużyny po dwóch turniejach zajęły miejsca:
I zespół – V miejsce
II zespół – III miejsce
III zespół – VI miejsce
IV zespół - X miejsce
V zespół - VIII miejsce
VI zespół - IX miejsce
Do turnieju wojewódzkiego zakwalifikował się zespół II.


Finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju "KINDER + SPORT" odbył się w Sulechowie w dniu 26.04.2014 r. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów. Nasze reprezentantki, po całym dniu zmagań i pięknej walki o każdy punkt, uplasowały się ostatecznie na VII miejscu.
Dziewczęta, jesteśmy z Was dumni i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!
Zajączek 2014
09 kwietnia 2014 roku odbył się IV Międzyszkolny Turniej Wielkanocny klas III, w którym wzięły udział następujące szkoły podstawowe:  SP  5, SP 9, SP 11, SP 17.
Celem turnieju było wdrażanie najmłodszych w aktywność ruchową
I współdziałanie w zespole.
Turniej był bardzo udany- dzieci wykazały się dużym sprytem i cierpliwością.  Turniej odbył się wg zasady FAIR PLAY. Po zaciętej  rywalizacji kolejność miejsc była następująca:
I  miejsce (22pkt.) – SP 9
II miejsce (21pkt.) – SP 11  
III miejsce (18pkt.) – SP 17
IV miejsce (17pkt.) – SP 5
     Każdy uczestnik Turnieju w nagrodę otrzymał słodki upominek i dyplom dla szkoły.
Organizatorami turnieju były: B. Szumińska i B. Gerstenkorn i A. BujanowskaFinał Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt
   W dniu 25. marca 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się finał Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt, w którym reprezentacja naszej Szkoły (w składzie: Kaniowska Ola, Kukulska Karolina, Martyniuk Tatiana, Michalak Julita, Pełszyk Natalia, Specka Zuzanna, trener: Anna Bujanowska) uległa tylko SP nr 5, zdobywając tym samym II miejsce i tytuł vice-mistrza Gorzowa Wlkp. Dziewczynkom gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów! 
Finał Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w mini piłce siatkowej "3" chłopców
  W dniu 21. marca 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się finał Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w mini piłce siatkowej "3" chłopców, w którym reprezentacja naszej Szkoły (w składzie: Burdziński Tomasz, Frączak Oskar, Pawlak Dawid, Olszta Dominik, Szumega Bartosz, Żytkiewicz Tomasz, Dudarewicz Piotr) uległa tylko SP nr 5, zdobywając tym samym II miejsce i tytuł vice-mistrza Gorzowa Wlkp. Gratulujemy wyniku i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym!
Kolejny rozdział siatkarski
10 marca 2014r. w Drezdenku nasze siatkarki z klasy VI B pod opieką trenerki Beaty Gerstenkorn rozegrały w ramach Lubuskiej Spartakiady Młodzieży turniej na etapie rejonowym i zajęły I miejsce. Tym  samym awansując do Półfinału Wojewódzkiego, który odbył się 04 kwietnia 2014r. w Kosieczynie, gdzie zajęły   II miejsce. Dziewczynki awansowały do Finału Wojewódzkiego. 
                                                Gratulacje!!!!!!

Mini siatkówka
W ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży  w marcu 2014r. dziewczęta z klasy V B pod opieką trenerki Bogumiły Szumińskiej w składzie:
1.    Alicja Giżycka
2.    Oliwia Krzyżanowska
3.    Justyna Łotoczko
4.    Milena Majewska
5.    Martyna Rzadkiewicz
6.    Justyna Bedynek
7.    Ada Gronczewska
8.    Ola Antonowicz
9.    Monika Burek
10.    Julia Matykiewicz

zdobyły „złoto „  w siatkówce „3” dziewcząt.     Gratulujemy!!!!

Mini siatkówka
W ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży dziewczęta z klasy VI B pod opieką trenerki Beata Gerstenkorn w składzie:
1.    Dębińska Natalia
2.    Jaroszewska Julia
3.    Kontowicz Justyna
4.    Kwiatkowska Maria
5.    Matuszewska Maja
6.    Matuszak Maria
7.    Lubińska Sandra
8.    Łężak Anna
9.    Łyskawa Natalia
10.    Ługowska Amelia
11.    Żurawska Natalia

zdobyły „złoto „  w siatkówce „4” i otrzymały kwalifikacje do rozgrywek wojewódzkich. Pierwsze z nich już 10 marca 2014roku w Drezdenku.
 IX  MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ  MIKOŁAJKOWY w „Dwa ognie” klas III
Dnia 05.12.2013r. odbył się w naszej szkole IX Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy
w „ Dwa ognie” dla klas III.
 W turnieju wzięły udział następujące szkoły: Sp. 5; Sp. 11; Sp. 16; Sp. 17.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale zasady fair play zostały zachowane. O miejscach decydowały małe pkt. w poszczególnych meczach. Zespół naszej szkoły zajął II miejsce.Nagrodami w turnieju były dyplomy dla szkół, a każde dziecko otrzymało słodki upominek w postaci czekoladowego mikołaja.
Gratulujemy!!!


GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY 2013/2014
Dnia 1 października  odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców klas VI i młodsze.
Dziewczęta w sładzie:
• Kontowicz Justyna
• Krzyżanowska Oliwia
• Matkowska Justyna
• Matuszewska Maja
• Łyskawa Natalia
• Giżycka Alicja
• Wałcerz Julia
• Matuszak Maria
• Żurawska Natalia
• Roszko Zuzanna
• Tutak Wiktoria
WYBIEGAŁY III MIEJSCE !!!GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY 2013/2014
 Dnia 25 września odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców w 2 kategoriach wiekowych – klasy V i młodsze i klasy VI. Nasi uczniowie zajęli punktowane miejsca.ORLIK VOLLEYMANIA

 16 września 2013 roku odbyły się eliminacje w mini siatkówce dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszej szkoły z klasy VI b wzięli udział w III EDYCJI TURNIEJU -ORLIK VOLLEYMANIA i po bardzo zaciętej rywalizacji zakwalifikowali się do  FINAŁU MAKROREGIONU.
 20 września 2013r  na naszych boiskach szkolnych odbył się TURNIEJ MAKROREGIONU CHŁOPCÓW –ORLIK VOLLEJMANIA w mini siatkówce. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z województwa Lubuskiego i Zachodnio-Pomorskiego. Chłopcy z klasy VI b zajęli 9 i 10 miejsce.
24 września 2013r na naszych boiskach szkolnych odbył się TURNIEJ MAKROREGIONU DZIEWCZĄT –ORLIK VOLLEYMANIA w mini siatkówce. W turnieju wzięło udział 13 drużyn z województwa Lubuskiego i Zachodnio-Pomorskiego. Dziewczęta z tej klasy zajęły 9 miejsce.
Do FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ NASI STARSI KOLEDZY I KOLEŻANKI Z GIMNAZJUM NR 3.
Gratulujemy!!!!!!Zegar
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl