header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
VII Międzyszkolny Turniej Ekologiczny klas trzecich Drukuj
Dnia 05 kwietnia 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 17 w Gorzowie Wlkp. odbył się VII Międzyszkolny Turniej Ekologiczny klas trzecich, w którym to zmagały się drużyny reprezentujące 11 gorzowskich szkół podstawowych. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała dyrektor ZSO   nr 3 p.Wiesława Cwojdzińska.

Zmagania uczestników oceniała komisja       w składzie: p.Edyta Wyborska-przewodnicząca- Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Gorzowie Wlkp., p.Magdalena Sobierajczyk- przedstawiciel Zakładu Utylizacji Odpadów w Gorzowie Wlkp., p.Mariusz Kwiatkowski- przedstawiciel Nadleśnictwa Bogdaniec., p.Arleta Frydrych-nauczyciel z SP nr 17, oraz nauczyciel wyłoniony drogą losowania z grona opiekunów drużyn- p.Sabino z Sp nr 21.Turniej przebiegał w 3 etapach i obejmował 10 konkurencji teoretycznych. Zespoły pracowały nad zadaniami o różnym stopniu trudności. Po zakończeniu ostatniego etapu komisja podliczyła punkty. Okazało się, że konieczna była dogrywka o I miejsce . Dopiero trzecie pytanie w dogrywce rozstrzygnęło wyniki konkursu, które okazały się następujące: I miejsce- Szkoła Podstawowa nr 10 (46,5 pkt.), II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 17 (45,5 pkt.), III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 15 (41,5 pkt.), IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 (39 pkt.), V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 21 (38 pkt.), VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13 (36,5 pkt.), VII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 (36 pkt.), VIII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 (33,5 pkt.), IX miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 5 (po 32 pkt.), X miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16 (27,5 pkt.).
Na zakończenie wszyscy opiekunowie drużyn otrzymali ufundowane przez pana Mariusza Kwiatkowskiego albumy przyrodnicze. Przewodnicząca komisji, pani Edyta Wyborska wręczyła puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe zwycięzcom, a następnie dyplomy i upominki wszystkim uczestnikom turnieju oraz podziękowała dzieciom za zaprezentowanie wysokiego poziomu wiedzy w zakresie ochrony przyrody.
Organizatorki turnieju: p. Danuta Kaniewska, p. Małgorzata Sikorska oraz p. Marlena Michalkiewicz.
Sponsorami tegorocznego turnieju byli: Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Gorzowie Wlkp., Zakład Utylizacji Odpadów w Gorzowie Wlkp., Nadleśnictwo Bogdaniec.
Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 4 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl