header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
AGRESJI I PRZEMOCY STOP!!! Drukuj
W dniach od 8 do 12 maja w naszej szkole przeprowadzona zosta³a akcja "AGRESJI I PRZEMOCY STOP!". Uczniowie i nauczyciele podjêli wiele działań w celu wyeliminowania agresji w naszej szkole oraz wzrostu bezpieczeñstwa wszystkich uczniów.

Podczas akcji:- wykonaliśmy plakaty, - opracowaliśmy logo AGRESJI I PRZEMOCY STOP, które umieściliśmy  w każdym gabinecie i na korytarzach szkoły, przygotowaliśmy numer specjalny wydania gazetki szkolnej i umieściliśmy ją na drzwiach gabinetów, - w środę ubraliśmy się na czerwono i pomarańczowo, a nauczyciele mieli przypięte idenryfikatory z logo, - klasy piąte i szóste uczestniczyły w spotkaniu z pania policjant Iwoną Hornicką z Sekcji Prewencji, - wybrane klasy uczestniczyły w happeningu "Nie daj się omotać", - wspólnie z wychowawcami i katechetami wyknaliśmy "Łańcuch dobrych myśli", - ponadto na lekcjach wychowawczych ułożyliśmy KLASOWY KODEKS MORALNY a na lekcjach języka polskiego - manifest- by szkoła była wolna od zachowań gresywnych i przemocy, - przeprowadziliśmy też ankiety.
           Wierzymy, że podjęte działania przyczyniły się do uświadomienia uczniom, co to jest agresja, jakie sa jej przejawy, jak opanowywać złość oraz wpłynęły na zmniejszenie sytuacji przykrych w naszej szkole. Działania te będą kontynuowane w kolejnych latach.             Głównymi organizatorami akcji są: p. Karolina Przybysz, p.Barbara Śmierciak, p.Grzegorz Trześniowski.
 
 
Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 5 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl