header image
N
Aktualności
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Kodeks ucznia
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Sześciolatek w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
AGRESJI I PRZEMOCY STOP!!! Drukuj
W dniach od 8 do 12 maja w naszej szkole przeprowadzona zosta³a akcja "AGRESJI I PRZEMOCY STOP!". Uczniowie i nauczyciele podjêli wiele działań w celu wyeliminowania agresji w naszej szkole oraz wzrostu bezpieczeñstwa wszystkich uczniów.

Podczas akcji:- wykonaliśmy plakaty, - opracowaliśmy logo AGRESJI I PRZEMOCY STOP, które umieściliśmy  w każdym gabinecie i na korytarzach szkoły, przygotowaliśmy numer specjalny wydania gazetki szkolnej i umieściliśmy ją na drzwiach gabinetów, - w środę ubraliśmy się na czerwono i pomarańczowo, a nauczyciele mieli przypięte idenryfikatory z logo, - klasy piąte i szóste uczestniczyły w spotkaniu z pania policjant Iwoną Hornicką z Sekcji Prewencji, - wybrane klasy uczestniczyły w happeningu "Nie daj się omotać", - wspólnie z wychowawcami i katechetami wyknaliśmy "Łańcuch dobrych myśli", - ponadto na lekcjach wychowawczych ułożyliśmy KLASOWY KODEKS MORALNY a na lekcjach języka polskiego - manifest- by szkoła była wolna od zachowań gresywnych i przemocy, - przeprowadziliśmy też ankiety.
           Wierzymy, że podjęte działania przyczyniły się do uświadomienia uczniom, co to jest agresja, jakie sa jej przejawy, jak opanowywać złość oraz wpłynęły na zmniejszenie sytuacji przykrych w naszej szkole. Działania te będą kontynuowane w kolejnych latach.             Głównymi organizatorami akcji są: p. Karolina Przybysz, p.Barbara Śmierciak, p.Grzegorz Trześniowski.
 
 
Zegar
Gościmy
Aktualnie jest 32 gości online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl