header image
N
Aktualno軼i
Sport
Filmoteka Szkolna
KOΜ FILMOWE
Biblioteka - aktualno軼i
Rekrutacja
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szko造
Patron szko造
Misja i wizja szko造
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
安ietlica
Sekretariat
Dokumenty szko造
Osi庵ni璚ia uczni闚
u
Dzwonki
Kodeks ucznia
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Organizacja roku szkolnego
Konkursy
r
Zebrania
Sze軼iolatek w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
安i皻o Patrona Szko造 Drukuj
Wa積ym wydarzeniem w 篡ciu szko造 jest 安i皻o Patrona Szko造, obchodzone w dzie 鄉ierci Adama Mickiewicza. Uczniowie do tego 鈍i皻a przygotowuj si ju kilka tygodni wcze郾iej. W tym roku szkolnym 安i皻o Patrona Szko造 podzielone by這 na dwa etapy. W pierwszym etapie uczniowie prezentowali prace plastyczne przedstawiaj帷e ilustracje do: bajek, ballad czy „Pana Tadeusza” oraz recytowali utwory Adama Mickiewicza.
Cz窷 druga 安i皻a Patrona Szko造 odby豉 si 22 grudnia 2005 roku i przebiega豉 w atmosferze zbli瘸j帷ych si 安i徠 Bo瞠go Narodzenia. Uczniowie obejrzeli przedstawienie „Wigilijne spotkanie z Adamem Mickiewiczem”. Spektakl opowiada histori czternastoletniego gimnazjalisty Adama, do którego we 郾ie przychodzi Adam Mickiewicz. Ch這piec korzystaj帷 z mo磧iwo軼i spotkania z poet, przeprowadza z wieszczem wywiad, podczas którego poznaje wiele ciekawostek z 篡cia poety. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli „widowisko”. Ca這嗆 przedstawienia podkre郵a豉 przepi瘯na dekoracja wykonana przez plastyczk - pani Karolin Przybysz. 安i皻o Patrona Szko造 zamkn掖 konkurs „Co wiem o patronie szko造?”, który tu po obejrzeniu przedstawienia poprowadzi豉 pani Justyna Jaworska –G豉zik.
Zegar
Go軼imy
Aktualnie jest 4 go軼i online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki O鈔odek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium O鈍iaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okr璕owa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal o鈍iata www.oswiata.org.pl

G這s nauczycielski www.glos.pl