header image
N
Aktualno軼i
NAB紑 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOΜ FILMOWE
Biblioteka - aktualno軼i
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szko造
Patron szko造
Misja i wizja szko造
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
安ietlica
Sekretariat
Dokumenty szko造
Osi庵ni璚ia uczni闚
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin 鏀moklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
安i皻o Patrona Szko造 Drukuj
Wa積ym wydarzeniem w 篡ciu szko造 jest 安i皻o Patrona Szko造, obchodzone w dzie 鄉ierci Adama Mickiewicza. Uczniowie do tego 鈍i皻a przygotowuj si ju kilka tygodni wcze郾iej. W tym roku szkolnym 安i皻o Patrona Szko造 podzielone by這 na dwa etapy. W pierwszym etapie uczniowie prezentowali prace plastyczne przedstawiaj帷e ilustracje do: bajek, ballad czy „Pana Tadeusza” oraz recytowali utwory Adama Mickiewicza.
Cz窷 druga 安i皻a Patrona Szko造 odby豉 si 22 grudnia 2005 roku i przebiega豉 w atmosferze zbli瘸j帷ych si 安i徠 Bo瞠go Narodzenia. Uczniowie obejrzeli przedstawienie „Wigilijne spotkanie z Adamem Mickiewiczem”. Spektakl opowiada histori czternastoletniego gimnazjalisty Adama, do którego we 郾ie przychodzi Adam Mickiewicz. Ch這piec korzystaj帷 z mo磧iwo軼i spotkania z poet, przeprowadza z wieszczem wywiad, podczas którego poznaje wiele ciekawostek z 篡cia poety. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli „widowisko”. Ca這嗆 przedstawienia podkre郵a豉 przepi瘯na dekoracja wykonana przez plastyczk - pani Karolin Przybysz. 安i皻o Patrona Szko造 zamkn掖 konkurs „Co wiem o patronie szko造?”, który tu po obejrzeniu przedstawienia poprowadzi豉 pani Justyna Jaworska –G豉zik.
Zegar
Go軼imy
Aktualnie jest 14 go軼i online
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki O鈔odek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium O鈍iaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okr璕owa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal o鈍iata www.oswiata.org.pl

G這s nauczycielski www.glos.pl