Aktualno軼i
Osi庵ni璚ia uczni闚
Egzamin 鏀moklasisty

安i皻o Patrona Szko造 Drukuj
Wa積ym wydarzeniem w 篡ciu szko造 jest 安i皻o Patrona Szko造, obchodzone w dzie 鄉ierci Adama Mickiewicza. Uczniowie do tego 鈍i皻a przygotowuj si ju kilka tygodni wcze郾iej. W tym roku szkolnym 安i皻o Patrona Szko造 podzielone by這 na dwa etapy. W pierwszym etapie uczniowie prezentowali prace plastyczne przedstawiaj帷e ilustracje do: bajek, ballad czy „Pana Tadeusza” oraz recytowali utwory Adama Mickiewicza.
Cz窷 druga 安i皻a Patrona Szko造 odby豉 si 22 grudnia 2005 roku i przebiega豉 w atmosferze zbli瘸j帷ych si 安i徠 Bo瞠go Narodzenia. Uczniowie obejrzeli przedstawienie „Wigilijne spotkanie z Adamem Mickiewiczem”. Spektakl opowiada histori czternastoletniego gimnazjalisty Adama, do którego we 郾ie przychodzi Adam Mickiewicz. Ch這piec korzystaj帷 z mo磧iwo軼i spotkania z poet, przeprowadza z wieszczem wywiad, podczas którego poznaje wiele ciekawostek z 篡cia poety. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli „widowisko”. Ca這嗆 przedstawienia podkre郵a豉 przepi瘯na dekoracja wykonana przez plastyczk - pani Karolin Przybysz. 安i皻o Patrona Szko造 zamkn掖 konkurs „Co wiem o patronie szko造?”, który tu po obejrzeniu przedstawienia poprowadzi豉 pani Justyna Jaworska –G豉zik.
Go軼imy
Aktualnie jest 19 go軼i online