header image
N
Aktualności
e-dziennik
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Emai:
17gorz@gmail.com
Obchody Jubileuszu Drukuj E-mail
Napisał greg   
wtorek, 14 grudzień 2010Media o jubileuszu
:
 TVP3Egorzów, Radio Zachód


   26 listopada  odbyły się obchody 45. rocznicy powstania Szkoły Podstawowej nr 17, które rozpoczęły się mszą świętą w Białym Kościele i poświęceniem ufundowanego przez rodziców nowego sztandaru szkoły. Oficjalne uroczystości zorganizowaliśmy w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 3 przy ul. Szkolnej i w budynku naszej szkoły. Na obchody przybyli zaproszeni przedstawiciele władz miasta, władz oświatowych, dyrektorzy szkół, związków zawodowych, emerytowani nauczyciele, byli pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice. Spośród zaproszonych gości głos zabrali: panie wiceprezydent miasta Zofia Bednarz i  Urszula Stolarska, pan Jan Butrym, który przekazał życzenia okolicznościowe i upominek w imieniu kuratora oświaty pana, Romana Sondeja. Następnie życzenia złożyły przewodniczące nauczycielskich związków zawodowych: pani Gabriela Gronowska – przewodnicząca Międzyszkolnej Komisji Oświaty i Wychowania,  pani Barbara Zajbert – prezes Zarządu Oddziału ZNP oraz przedstawiciel Komisji Edukacji Rady Miasta pan Stefan Sejwa. Z życzeniami i wspomnieniami wystąpił w imieniu dyrektorów szkół podstawowych pan Jerzy Koziura oraz była  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 pani Wiesława Cwojdzińska, a po niej jeszcze głos zabrał przedstawiciel obecnej Rady Rodziców przy SP 17, pan Szymon Stróżyk. Na zakończenie  w imieniu emerytowanych nauczycieli życzenia złożyła pani Jadwiga Stawikowska. Część oficjalna zakończyła się uroczystym przekazaniem przez rodziców nowego sztandaru szkoły dyrektorowi Januszowi Hwozdykowi i społeczności uczniowskiej.
Za wszystkie życzenia i zapewnienie, że wkrótce doczekamy się realizacji długo oczekiwanej termomodernizacji szkoły,  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Zegar
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl