XIII  MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ  MIKOŁAJKOWY w „Dwa ognie” klas III
Dnia 01.12.2017r. odbył się w naszej szkole XIII Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy w „ Dwa ognie” dla klas III.
W turnieju wzięły udział następujące szkoły:
•Sp. 9
•Sp. 16
•Sp. 17
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale zasady fair play zostały zachowane. O miejscach decydowały małe pkt. w poszczególnych meczach. Zespół naszej szkoły zajął I miejsce.
Nagrodami w turnieju były dyplomy dla szkół, a każde dziecko otrzymało słodki upominek w postaci czekoladowego mikołaja.
Gratulujemy!

GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY 2017/2018

28.09.2017r odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców w 2 kategoriach wiekowych – klasy V i młodsze i klasy VI. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca.
Drużyna dziewcząt kategoria młodsza( klasa V i młodsze) w składzie: Julia Sapkowska (zdobyła srebrny medal), Alicja Grygiel, Magdalena Łuczka, Natalia Begier i Maja Wesoła zajęły wysokie miejsca, jako drużyna wybiegały II miejsce. W kategorii starszej( klasa VI)  w składzie: Hanna Bilińska (zdobyła srebrny medal), Urszula Macugowska, Sandra Zawór, Alicja Zdziarska, Karina Deja zajęły wysokie miejsca, jako drużyna zdobyła V miejsce.
Drużyna chłopców kategoria młodsza( V i młodsze) w składzie: Jakub Antoszków, Jeremiasz Sławiński, Jakub Wierzbicki, Dawid Rychter, Piotr Serczyński zajęli drużynowo VI miejsce. W kategorii starszej ( klasa VI ) w składzie: Wiktor Brzyski, Krystian Bartków, Jakub Kolarczyk, Krystian Kałka, Daniel Miszczyński drużynowo zajęli VIII miejsce.

04.10.2017r odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców klas VI i młodsze.
Dziewczęta w składzie:
•    Julia Sapkowska
•    Amelia Wojciechowska
•    Hanna Zwolińska
•    Natalia Begier
•    Alicja Grygiel
•    Magdalena Łuczka
•    Nikola Zagórniak
•    Urszula Macugowska
•    Sandra Zawór
•    Joanna Frączkiewicz
WYBIEGAŁY III MIEJSCE !!!